NAŠA PROSLAVLJENA GLUMICA IZ "SREĆNIH LJUDI" JE UVEK BILA ZAVODNICA! Lepotu nije "dobila" od plastičara, već od majke! Par reči je uputila MLAĐIM KOLEGINICAMA!
Podeli vest
Snežana Savić istakla je da se u najnovijem poslovnom poduhvatu baš pronašla, jer je i sama zavodnica poput lika kojeg tumači.
U serijama vas uvek gledamo kao opasnu zavodnicu. Uloga Maline Vojvodić u "Srećnim ljudima" i sada Donke u "Igri sudbine"... Da li vam prijaju takve uloge?
Iva Štrljić objasnila je zašto smagtra da te treba oprostiti baš svakome, te otkrila da je ona neko ko zna i da ne oprosti. Kako ističe, svakome u životu treba dodeliti mesto isključivo po zasluzi, radi očuvanja samopoštovanja.
16.04.2020
21:00
"Sad u ovim godinama volim da moja zavodljivost bude komična. Kroz karijeru sam imala slične uloge koje podrazumevaju da budem zavodnica. Donka vuče na komiku, nije samo apriori zavodnica. Znate kako se kaže - strašno je kada je žena lepa, ne zna kada treba da ostari."
Kolika je sličnost između uloga zavodnice i vas u privatnom životu?
"Ova uloga je pisana kao za mene. Nekako mi je jedan na jedan. Isto mislim da je odlično podeljen kasting sa svim glumcima. Sve uloge su takve, Milica Milša je sada najzrelija i najlepša. Matea je odlična u ulozi Sofije."
Šta je tajna vašeg dobrog izgleda? Jeste li radili neke estetske zahvate?
"Ništa to nisam radila, Bogu hvala. Genetika je odigrala glavnu ulogu."
Jeste li zadovoljni emotivnim životom, šuškalo se da imate partnera?
"Kada sam jednom prilikom izjavila da imam svog nežnog prijatelja za duge šetnje, ljudi na ulici su mi prilazili i čestitali. Ovog puta ću reći kao naši stari, da volim da budem interesantna. U ovim lepim godinama sam sama, mada ima interesenata."
A post shared by Snežana Savić (@snezana_savic_fan) on Jun 16, 2018 at 12:43am PDT
Da li vam mlađe kolege traže savet?
"Ako me neko nešto pita, mogu da mu sugerišem nešto sa mog aspekta i iz iskustva, ali na kraju krajeva, više očiju više vide. Uvek vidite bolje nekog drugog od vas samih. Možete da pomislite da nešto dobro radite, ali da onda to ne bude tako. Nešto vam nekada ne liči ni na šta, ali da fenomenalan rezultat. U tome je ta umetnost glume, ima tu čaroliju, da nikada ne znate šta će izaći iz svega."
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Iva Štrljić objasnila je zašto smagtra da te treba oprostiti baš svakome, te otkrila da je ona neko ko zna i da ne oprosti. Kako ističe, svakome u životu treba dodeliti mesto isključivo po zasluzi, radi očuvanja samopoštovanja.
Ekipa Gledalačko-obaveštajne službe Informera (GOSI) pronašla je jutros rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu. Kako saznajemo, blokaderski rektor krenuo je na tajnu misiju u Berlin.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić za sutra u 11 časova sazvao je vanrednu sednicu Saveta za nacionalnu bezbednost zbog cena energenata na globalnom tržištu.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
J.V. (50) iz aleksinačkog sela Tešica, protiv koje je podneta krivična prijava zbog ubijanja i zlostavljanja životinja za šta je propisana kazna zatvora do tri godine, pred organima gonjenja priznala je delo.
U Galeriji Matice Srpske, u Novom Sadu, u čast "Kapetana Miše Anastasijevića" uručeno je priznanje - Lider društvene odgovornosti za 2025. godinu direktoru Privrednog društva "Srbijašume" Krstu Janjuševiću.
Brat bivšeg predsednika Crne Gore Mila Đukanovića, Aco Đukanović uhapšen je zbog posedovanja nedozvoljenog arsenala oružja, a kako za Informer tvrdi izvor blizak bezbednosnim crnogorskim službama (ime poznato redakciji), iza njegovog hapšenja stoji FBI.
Nenad K. ubijen je 15. marta u Čačku udarcima čekićem u glavu, a istim oružjem usmrćen je Drago Mašulović 29. januara 2015. godine, ali je njegovo telo i raskomadano. Ubicu iz Mirijeva i osumnjičenog za ubistvo u Čačku povezuje i isti motiv, a to su neraščišćeni računi iz prošlosti.
Zbog smrti Ivana Vijoglavina (35) iz Aradca, čije je telo bačeno u Tisu uhapšene su dve osobe. On je nestao 3. januara ove godine posle boravka u kafani.
U eksploziji koja se dogodila u prostorijama crnogorskog Centra za istraživanje svemira (Montenegro Space Research), u Podgorici, povređene su dve osobe.
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski izjavio je da postoje signali iz Sjedinjenih Američkih Država o skorom nastavku mirovnih pregovora, uz upozorenje da Rusija ne sme da uđe u njih sa jačom pozicijom.
Evropski lideri odbili su molbe američkog predsednika Donalda Trampa da pošalju snage kako bi obezbedili Ormuski moreuz, jedan od ključnih plovnih puteva za globalni protok nafte, gasa i đubriva.
Zbog eskalacije sukoba na Bliskom istoku, vlade zemalaja Evropske unije ove nedelje uvode hitne restrikcije poput racionalizacije goriva i ograničenja brzine na 80 km/h, kako bi zaustavile kolaps energetskog tržišta i drastično poskupljenje benzina.
Gugl je odlučio da svoju opciju "Personal Intelligence" učini dostupnom svima bez naplate, pa sada uređaji mogu da povežu Gmail, dokumenta i kalendar i na osnovu toga nude prilagođene odgovore i pomoć u svakodnevnim obavezama.
Kupovina kvalitetne posteljine je ulaganje u udoban san, ali njeno pravilno pranje zna da zbuni. Temperatura i način održavanja ključni su za mekoću, dugovečnost i higijenu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar