UDALA SE ĆERKA MIŠE JANKETIĆA! Glumica ZABLISTALA U BELOJ VENČANICI, a kad joj vidite MUŽA - Auuu kakav DASA! (FOTO)
Izgovorili su sudbonosno "da".
14.09.2020
21:09
Kultura
Marina Ćosić, glumica koju ste upoznali kroz seriju “Urgentni centar“ je tokom pandemije koronavirusa doživela neviđeni rolerkoster emocija, usled virusa je izgubila bliske ljude, ali su joj se dogodili i najlepši životni trenuci koje nije planirala - na svadbu je došla ne znajući da je njena
.Naime, njen suprug je napravio iznenađenje te glumica nije bila upoznata sa tim da će istog dana biti verena i udata, a sve se odigralo nakon lošeg perioda.
- Od početka korone mi smo porodično imali jedan veliki emotivni rolerkoster, i kao i većina, nismo bili pošteđeni za tužne momente i gubitke članova porodice. Uprkos tome što je svadba trebalo da bude “bačena u zapećak” jer je planirana za sredinu marta, a onda su usledili karantin i gubici, život izbalansira sve, čak i u vašem mikrouniverzumu. Veridba i svadba nisu bili dozvoljeni za period kad je moj sada već suprug Nikola hteo da ih napravi, u istom ovom obliku, već u septembru, a mi smo u međuvremenu između tih nemilih događaja, blagosloveni i ćerkom. Svim srcem verujem da bi se i baka i deka, koje smo izgubili, radovali i želeli da se mi radujemo događajima koji su usledili - kaže ona i ističe da nije bila upoznata da će svadba da se odigra na ovaj način:
- To je bio plan mog supruga, koji je želeo da taj dan bude jedinstven. Mi jesmo planirali da se uzmemo u istom intimnom okruženju kao i sada, bez obzira na koronu, to je bio plan za ovu godinu. Ali, ja nisam imala pojma da ću biti verena i istog dana udata, što se, priznaćete, jednom dešava i srećna sam što se desilo baš meni. Nema tu previše polemike, volite nekoga i želite da provedete sa tom osobom život. Danas ili za šest meseci, isto je kada se papir potpiše - priča glumica.
Inače, kaže da joj podrška supruga Nikole Mirkovića i te kako znači.
- Njegova podrška mi je najznačajnija pored podrške roditelja i sestre. On je osoba sa kojom delim sve želje i dileme, probleme i lepa dešavanja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poslanik u Skupštini Srbije Milenko Jovanov prokomentarisao je skandaloznu izjavu blokaderskog ideologa Dragana Bjelogrlića.
02.05.2026
07:00
Propali košarkaš i blokader sa dna kace, Vladimir Štimac, ponovo je iskoristio priliku da iznese niz besmislica i vređa predsednika Vučića.
02.05.2026
09:12
Čedomir Antić, srpski istoričar, univerzitetski profesor, kolumnista i publicista, gostovao je na Tanjug televiziji, gde je komentarisao aktuelnosti iz sfere politike.
02.05.2026
07:50
"Blokaderi" su podršku dobili od onih koji Srbiju ponižavaju etiketirajući je navodinim "genocidom", a o zločinima na području svoje države ne pričaju.
02.05.2026
08:36
Da su "blokaderi" skloni incidentima i da se nasilno ponašaju potvrdili su, verovali ili ne, i na tajkunskoj televiziji N1.
02.05.2026
08:15
Naše tajno novinarsko odeljenje i ove subote otkriva vam velike tajne poznatih jer kod nas nema skrivanja, nema zaštićenih.
01.05.2026
09:51
Centar za društvenu stabilnost napravio je novi dokumentarni film pod nazivom "Referendum".
30.04.2026
19:29
Ne propustite!
28.04.2026
13:45
Ne propustite!
26.04.2026
19:19
Zbog radova na rehabilitaciji kolovoza na putu od Ovčar Banje ka vidikovcu, biće uvedena potpuna obustava saobraćaja 4. maja, do četvrtka, 7. maja.
02.05.2026
08:00
U Srbiji je u prva tri meseca ove godine zabeležen snažan rast na tržištu novih automobila i lakih komercijalnih vozila, saopštila je Srpska asocijacija uvoznika vozila i delova.
01.05.2026
22:00
Tokom gostovanja u Info jutru u studiju Informera, Andrija Knežević (8) je učestvovao u kratkom kvizu o FK Crvena zvezda, gde je pokazao iznenađujuće dobro znanje o klubu koji navija, ali i dobio poklone koji su ga potpuno iznenadili.
01.05.2026
21:00
Meteorolozi upozoravaju da bi pojačani El Ninjo mogao doneti Evropi veoma toplo leto sa dugim periodima visokih temperatura i čestim toplotnim talasima, što će zahvatiti i Srbiju.
01.05.2026
20:00
Tokom prvomajske proslave izbio je požar na Adi Ciganlijii, a vatrogasne ekipe brzo su izašle na teren i trenutno intervenišu.
01.05.2026
19:59
U sarajevskom naselju Dobrinja juče je ubijena novinarka Elma Godinjak (41), a za ovaj zločin sumnjiči se Tarik Prusac (49) s kojim je bila u brakorazvodnoj parnici.
02.05.2026
06:30
Devojčica (15) povređena je u petak uveče na Kalemegdanu, gde je oko 21.15 pala sa zida.
02.05.2026
08:23
Policija je uhapsila M.M. iz Novog Pazara, sa prebivalištem u Podgorici, zbog sumnje da je počinio krivična dela trgovina ljudima i nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici, na štetu supruge i dvoje maloletne dece, saopštila je Uprava policije.
02.05.2026
07:12
Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici odredilo je zadržavanje do 72 sata E.H. zbog osnovane sumnje da je izvršio produženo krivično delo teška krađa u saizvršilaštvu, saopšteno je iz tog tužilaštva.
02.05.2026
07:35
U požaru koji se u 4.45 sati dogodio u zgradi u Zaplanjskoj ulici u naselju Braća Jerković, na licu mesta pronađeno je telo žene (75) bez znakova života, saopšteno je iz službe hitne pomoći.
02.05.2026
06:57
Komandant Snaga bespilotnih sistema Oružanih snaga Ukrajine (OSU) Robert „Mađar" Brovdi izjavio je da su na aerodromu „Šagol" u Čeljabinskoj oblasti u Rusiji 25. aprila oštećena najmanje četiri ruska vojna aviona, među kojima su i lovci Su-57 i Su-34.
02.05.2026
08:40
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da posle završetka sukoba sa Iranom razmatra mogućnost slanja američke flote ka Kubi.
02.05.2026
08:10
Američka ambasada u Londonu izdala je upozorenje svojim državljanima u Velikoj Britaniji zbog povećane terorističke pretnje i pozvala ih da budu posebno oprezni na javnim mestima.
02.05.2026
07:40
Hiljade ljudi okupile su se tokom noći na Trgu revolucije u Teheranu, gde su oko tri sata posle ponoći odjekivale parole podrške iranskom rukovodstvu i poruke otpora usred rata sa Sjedinjenim Američkim Državama i Izraelom.
02.05.2026
07:10
Na društvenim mrežama objavljen je video u kom je objašnjeno zašto punjenje mobilnih telefona na aerodromu nije bezbedno.
02.05.2026
09:22
Poza koja je savršena za parove koji žele da probaju nešto novo, jer donosi dodatno uzbuđenje u krevetu.
01.05.2026
23:20
Stručnjaci preporučuju da treba isprobati prirodna rešenja u borbi protiv insekata. Jedno od takvih rešenja je i ulje eukaliptusa, biljka čiji snažan miris štetočine izuzetno odbija.
01.05.2026
22:00
Demora Avaris iz Amerike je vlasnica najvećih grudi na svetu. Muškarci obožavaju da ih vide, a njen muž je u tome podržava.
01.05.2026
21:00
Bolest desni, voćkast zadah i suva usta, mogu biti znaci dijabetesa.
01.05.2026
20:00
Zadrugari Aneli Ahmić i Filip Đukić otvoreno su progovorili o svom odnosu i priznali šta osećaju jedno prema drugom.
02.05.2026
08:39
Sin pevačice Svetlane Ražnatović pokazao je kako provodi vreme nakon povratka u Srbiju.
02.05.2026
06:01
Jutjuber Bogdan Ilić odlučio je da Prvi maj provede u opuštenoj atmosferi, daleko od gradske gužve i svakodnevnih obaveza.
01.05.2026
23:57
Pevač Haris Džinović i modna kreatorka Melina Arnold, nekada Galić, i dalje se prate na društvenim mrežama.
01.05.2026
23:21
Pevačica Nada Obrić otvoreno je govorila o želji da jednog dana bude sahranjena pored bivšeg supruga.
01.05.2026
22:41
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar