NA DANAŠNJI DAN ROĐENA JE NAJVEĆA ZVEZDA "SREĆNIH LJUDI" Glumica je otišla iz Srbije, pa se vratila, "DASKE KOJE ŽIVOT ZNAČE" zamenila je VARJAČOM, ali biznis joj je propao! Evo šta se dogodilo...
Podeli vest
Zlata Numanagić, srpska glumica, bila je najveća zvezda polularne serije "Srećni ljudi", međutim ona je na neko vreme zapostavila glumu. Stavila ju je u drugi plan i pokrenula posao u Albaniji. Otvorila je srpsku kafanu, a vi u tekstu pročitajte zbog čega je morala da od ovog biznisa odustane.
Zlata Numanagić napravila je 2016. neočakivani korak kada je "daske koje život znače" zamenila šporetom.
Mnogi su zaboravili kako je glumica Snežana Savić nekada izgledala, a sada je isplivala njena stara fotografija.
23.11.2020
17:32
Foto: printscreen you tube Ras Televizija
Zlata je, nakon jednog leta provedenog u Sarandi, na albanskoj obali, odlučila da baš u ovom gradiću, sa prijateljicom Oliverom, ispuni svoje mladalačke snove i otvori restoran.
- Uživali smo u neverovatnim bojama mora, od tirkizne, sive do teget i crne, čarobnim zalascima sunca. Dopali su nam se lokali gde se jede sveža riba, oduševili su nas predusretljivi i gostoljubivi meštani. Kad je po povratku u Beograd Olivera predložila da baš u Sarandi ostvarimo mladalačke snove, jer ne znam čoveka koji nije poželeo da ima svoju kafanu, trebalo mi je tri sekunde da joj kažem da - ispričala je Zlata za Gloriju svojevremeno.
Foto: Tanjug
U svom restoranu u Sarandi Zlata je služila srpsku i mediteransku hranu, a na meniju su se mogli naći i riblji specijaliteti, i pljeskavice, ćevapi i punjene paprike.
Sa osobljem je govorila na engleskom i "kuhinskom albanskom". Međutim, glumica se posle par godina vratila u Srbiju, a evo kako je objasnila zašto je odustala od restorana.
Foto: printscreen you tube Ras Televizija
- Prijateljica i ja smo držale restoran. Videle smo da tamo ima potencijala. Iznajmile smo restoran, to je jedno veličanstveno iskustvo, divno smo se provele. Međutim, ja sam perfekcionista i imala sam stres da sve bude kako treba, tako da nikad više ne bih bila sa te strane. Ali srećna sam što sam i dalje radoznala i što želim da istražim nove stvari - izjavila je svojevremeno naša glumica.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vrhovni komandant ukrajinskih oružanih snaga Aleksandar Sirski potpisao je naredbu kojom se zahteva da trupe na frontu ostanu bez rotacije najviše dva meseca.
Međunarodni rezidualni mehanizam za krivične sudove saopštio je danas da mu je odbrana generala Ratka Mladića dostavila hitan zahtev za njegovo privremeno ili prevremeno puštanje na slobodu na osnovu humanitarnih razloga.
Marko Marjanović, "blokader", žali se policiji zbog skupa SNS-a na štandu, a ne smetaju mu 25.000 neprijavljenih skupova istih "blokadera" koje podržava.
Danas, 1. maja, navršava se trideset jedna godina od hrvatske vojne operacije "Bljesak". Za samo 36 sati, tog 1. maja 1995. godine, iz Zapadne Slavonije, u planskom udaru hrvatske vojske, proterano je 15.000 Srba. U akciji je ubijeno ili nestalo 283 ljudi, među njima 56 žena i osmoro dece.
Manastir Lelić u nedelju, 3. maja obeležava svoju krsnu slavu, praznik Svetog Nikolaja Žičkog, u znak sećanja na dan kada su mošti vladike Nikolaja Velimirovića prenete iz Amerike u njegov rodni Lelić.
U Osnovnoj školi "Ratko Mitrović" u Čačku dogodio se incident koji je uzmemirio roditelje, kada je učenica petog razreda donela skalpel u školu i navodno je imala spisak dece.
Na seoskom putu Mrčajevci – Vujetinci kod Čačka juče je došlo do teške saobraćajne nezgode u kojoj su tri osobe povređene, među kojima i M.V.(26) kojoj se lekari Opšte bolnice u Čačku i dalje bore za život.
Prava drama odigrala se u petak, dva sata iza ponoći, na Čukarici, kada je u jednoj stambenoj zgradi izbio stravičan požar u kom je stan potpuno izgoreo.
Proslava Prvog maja 2013. godine za dvadesetak mladih iz Kraljeva završila se tragedijom. Prijateljica Aleksandra Pantović (18) stradala u eksploziji u kolibi na imanju gde su se okupili.
Američke trupe mogle bi da budu povučene iz Španije i Italije, izjavio je predsednik SAD Donald Tramp, pojačavajući pritisak na evropske saveznike koji nisu dozvolili korišćenje svojih baza za američke vojne operacije povezane sa ratom u Iranu.
Specijalisti iz Istraživačkog instituta za primenjenu hemiju patentirali su sačmaricu namenjenu za obaranje dronova, sa smrtonosnim dometom do 100 metara.
Kolač sa jagodama je idealan za sve koji vole voćne deserte. Po ukusu podseća na klasični žuti kolač sa višnjama, samo što su u ovoj verziji višnje zamenjene sočnim jagodama, što mu daje svežiju i nežniju aromu.
Pevačica Aleksandra Mladenović prvi novac zaradila je pomažući roditeljima na njivi, a u intervjuu za Informer otkrila je i za kakvog muškarca želi da se uda.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar