• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Hello

12.02.2021

23:30

SLOBODA MIĆALOVIĆ O BRAKU SA VOJINOM ĆETKOVIĆEM: Kad se RAZVEDEMO, niko nam neće poverovati...

Kultura

SLOBODA MIĆALOVIĆ O BRAKU SA VOJINOM ĆETKOVIĆEM: Kad se RAZVEDEMO, niko nam neće poverovati...

Podeli vest

Ljubavna priča Slobode Mićalović i Vojina Ćetkovića počela je 2002. godine na snimanju filma Zona Zamfirova.

- Sećam se kada sam je prvi put ugledao, snimali smo, ona je bila studentkinja. Nikada na taj način nisam gledao studentkinje, naročito jer su uglavnom bile klinke. Prošlo je nekoliko godina, pozvao me je snimatelj da dođem da nešto pogledam - prisetio se glumac i dodao:

Video sam je kao nekog ko će verovatno da snima, nisam je posmatrao po principu "Lepa je" ili slično.

Foto: Printscreen You Tube

- Razvode nas bar jednom mesečno. Već je postalo dosadno. Kad bismo se jednog dana razveli, mislim da nam niko ne bi poverovarao - dodala je uz osmeh glumica, a potom se osvrnula na vaspitavanje ćerkica Vere i Mile:

Foto: instagram/sloboda_micalovic_boba

- Nastojimo da ih vaspitavamo onako kako su Vojina vaspitavali njegovi roditelji i mene moji. Da li to umem i mogu druga je stvar, ali jako želim. Odrasla sam u maloj sredini, Vojin takođe. Videćemo šta im je život pripremio, a ja se nadam da će biti blag prema njima.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

UDARNO! Milo Đukanović saslušan u Tužilaštvu
Politika

UDARNO! Milo Đukanović saslušan u Tužilaštvu

Bivši predsednik i nekadašnji premijer Crne Gore Milo Đukanović saslušan je u Specijalnom državnom tužilaštvu u okviru istrage koja je protiv njega pokrenuta jer Agenciji za sprečavanje korupcije (ASK), navodno, nije prijavio ručne satove vredne do 225 hiljada evra, saznaje portal Adria.

26.02.2026

19:33

Exatlon

TV

Ameriku čekaju crni dani
Live TV

Ameriku čekaju crni dani

Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.

26.02.2026

12:00

Ko to želi smrt Dačiću?
Live TV

Ko to želi smrt Dačiću?

Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.

26.02.2026

10:53

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set