Glumac Ivan Bosiljčić trenutno boravi u Grčkoj u manastiru Hilandar, koji mogu da posete samo muškarci
Ivan je sada na svom Instagram profilu podelio fotografije iz svoje sobe u kojoj je smešten kao i fotografije dvorišta i imanja pravoslavnog manastira.
Pošto je boravio na Svetoj Gori, glumac je tek kasnije saznao za smrt svog prijatelja, kompozitora Aleksandra Banjca.
- Dragi naš Baki, glas da si iznenada otišao, našao me je u Hilandaru. Na Svetoj Gori nema telefona, mreža ni novina, a ipak se čulo. Jer kad neko kao ti ode,to odzvoni daleko, odjekne u nama. Bruji tvoje ime u našim molitvama. Ne boj se dobri naš. Tvoja duša sad ide ka Gospodu. Aleksandar Banjac ( 1976 - 2021) - napisao je Bosiljčić na svom Instagram profilu.
Slavna glumica Tanja Bošković jedna je od onih koje život nije mazio, a u poslednje vreme se sve manje javno eksponira. U više navrata govorila je o svim nedaćama sa kojim se susrela, nedavno je pričala o periodu života kada se suočila sa glađu, kao i da "preživljava siromaštvo"
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Slavna glumica Tanja Bošković jedna je od onih koje život nije mazio, a u poslednje vreme se sve manje javno eksponira. U više navrata govorila je o svim nedaćama sa kojim se susrela, nedavno je pričala o periodu života kada se suočila sa glađu, kao i da "preživljava siromaštvo"
Tokom posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića Jablaničkom i Pčinjskom okrugu, dogodio se i jedan izuzetno zanimljiv i srdačan susret koji je odmah privukao ogromnu pažnju.
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev je na kongresu stranke "Jedinstvena Rusija" izjavio da Rusija uspeva da se izbori sa ogromnim spoljnim pritiskom i samouvereno ide ka pobedi u "specijalnoj vojnoj operaciji".
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević stigao je u Beočin gde ga je dočekao mnogobrojni narod, a atmosferu su obeležili osmesi, radost i nepokolebljivo jedinstvo.
Država je rešila da stane na put bezobzirnim lažovima i autošovinistima koji ne prezaju ni od čega, pa ni od prirodnih katastrofa, kako bi sejali strah među građanima!
Na društvenoj mreži Iks osvanula je objava naloga "VGGS u blokadi" koja je zaprepastila javnost i razotkrila da se među blokaderima više ne radi o politici, već o klasičnom sektaškom delovanju i ispiranju mozgova!
Tokom posete Pčinjskom okrugu, predsedniku Republike Srbije, Aleksandru Vučiću, prišla je jedna starija sugrađanka, a njihov kratak razgovor i potez bake izazvali su ogromne emocije i aplauze svih okupljenih građana!
Pred početak druge sezone najvećeg sportskog rijalitija Exatlon, pobednica prve sezone Nevena Petrović sa novinarkom Informera Jelenom Dimitrijević u otvorenom razgovoru otkrila sve o iskustvu koje joj je promenilo život.
Bivši učesnik popularnog sportskog rijalitija Exatlon, Aleksa Erski, iznenadio je javnost najnovijom objavom na svom Instagram profilu, gde je obelodanio da započinje "novo poglavlje u svom životu".
Kanadjanin koji je je posetio Beograd, ušao je u restoran, i tamo doživeo nešto što ga je potpuno ostavilo bez teksta — gostoprimstvo kakvo ne može da se zamisli ni u jednoj drugoj zemlji.
Porodica Maslar iz sela Bunar kod Jagodine broji 27 članova i godinama unazad održava svoje poljoprivredno domaćinstvo koje je posetio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Oko 14 časova izbio je požar u selu Staro Momčilovo, koje pripada opštini Žitorađa, a na teren su odmah pristigli vatrogasci, ali i članovi Dobrovoljnog vatrogasnog društva "Grudaš" i iz Udruženja Novo Dubovo.
Potpuni saobraćajni kolaps zadesio je auto-put A1 Zagreb–Split, na potezu između Senja i Gospića, nakon što se na kolovozu prevrnuo teški kamion i napravio potpunu blokadu prolaza.
Prava drama odigrala se danas u Kotežu kada je radnik JKP "Gradska čistoća" pored kontejnera u Ulici Tjentište pronašao sumnjivu eksplozivnu napravu sa žicama koje su virile iz nje. Policija je odmah reagovala, a deo stanovnika okolnih kuća hitno je evakuisan.
Prava drama odigrala se sinoć u jednom marketu u Rožajama, kada je maskirani i naoružani muškarac uleteo u lokal u nameri da izvede oružanu pljačku, ali se njegov filmski plan u sekundi pretvorio u potpuni fijasko.
Ruski predsednik Vladimir Putin ocenio je da su ruski udari na ukrajinsku infrastrukturu efikasni i pravovremeni i da pomažu vojnicima u izvršavanju borbenih zadataka.
Bivši estonski premijer i evropski komesar Sim Kalas preminuo je u 77. godini, potvrdila je njegova ćerka Kaja Kalas, visoka predstavnica EU za spoljne poslove.
Ispucale i grube pete mogu biti prava muka, naročito tokom toplih dana. Ipak, za osnovnu negu ne morate trošiti mnogo novca, dovoljna su samo dva sastojka koja verovatno već imate kod kuće.
Mnogi ljudi svakodnevno uzimaju vitamine i minerale ne razmišljajući o tome da se njihovi sastojci mogu sabirati. Poseban oprez potreban je kada se istovremeno koriste vitamin D, kalcijum i pojedini preparati protiv gorušice.
Krompirova zlatica može za samo nekoliko dana da napravi pravi haos u bašti. Srećom, postoje jednostavni trikovi kojima možete smanjiti broj ovih upornih štetočina i zaštititi biljke bez preteranog oslanjanja na hemiju.
Pevačica Edita Aradinović podelila je sa svojim pratiocima na društvenim mrežama iskrene "muke" sa grudima, otkrivši da ozbiljno razmišlja o uklanjanju silikona.
Pop zvezda Jelena Karleuša viđena je danas ispred televizija Pink, gde je, kako saznajemo, došla kako bi potpisala ugovor za još jednu sezonu muzičkog takmičenja "Pinkove zvezde".
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.