• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

01.07.2021

14:00

SKANDALOZNA PRESUDA! Britni Spirs nije uspela - SUD ODLUČIO - otac ostaje STARATELJ

Kultura

SKANDALOZNA PRESUDA! Britni Spirs nije uspela - SUD ODLUČIO - otac ostaje STARATELJ

Najnoviji pokušaj Britni Spirs da okonča pravnu borbu sa ocem koji upravlja njenim životom i bogatstvom nije uspeo

Naime, sudija Višeg suda u Los Anđelesu odbio je juče zahtev advokata pop zvezde da se Džejmi Spirs povuče sa mesta njenog staratelja, prenose američki mediji.

Džejmi od 2008. godine ima kontrolu nad životom i imovinom Britni Spirs, a u ulozi konzervatora prošle godine mu se pridružila i firma za upravljanje bogatstvom "Bessemer Trust Company".

"Odbija se zahtev da se Džejmi Spirs suspenduje odmah po imenovanju Bessemer Trust Company iz Kalifornije, N.A. kao jedinog konzervatora imovine", navodno piše u dokumentu.

Podsetimo, Britni se putem videa obratila sudu 23. juna, a prilikom saslušanja nazvala je "zlostavljanjem" sve što joj se dešava, a oca je iskritikovala jer zbog njega ne može da se uda i da dobije bebu.

Advokat njenog oca je nakon toga izjavio da je gospodinu Spirsu "jako žao kad vidi kako njegova ćerka pati", kao i da je voli i da mu jako nedostaje.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set