REŠENA MISTERIJA! O ovoj sceni iz Titanika se dugo POLEMISALO, a REDITELJ je napokon otkrio zašto je OSTAVIO Džeka u OKEANU!
Podeli vest
Film "Titanik", snimljen je 1997. godine, a scena o kojoj se najviše polemisalo jeste ona u kojoj Leonadro Dikaprio i Kejt Vinslet plutaju u vodi nakon što je brod potonuo.
Naime, svi koji su gledali film oduvek su se pitali zašto Džek nije uspeo da legne pored Rouz na plutajuća vrata usred okeana i tako i on preživi.
Vest da je Marijana Mićić u drugom stanju odjeknula je kao bomba, a popularna glumica je sada objavila prvu fotku nakon ove vesti koja je sve obradovala.
16.09.2021
17:28
Foto: printscreen
Titanik
Selin je gostovala u emisiji Džimija Falona gde joj je on postavio pitanje o kome već 20 godina svi polemišu.
- Nemoj da me stavljaš u neprijatnu poziciju. Šta ako planiraju da snime i drugi nastavak filma - rekla je pevačica kroz smeh.
Foto: APfoto
Titanik
- Prvo, ako malo bliže pogledate situaciju, Rouz je možda mrtva ili u potpunosti smrznuta i nije u potpunosti svesna situacije. Drugo, njemu ne treba pozivnica da se popne gore - rekla je.
Kako se o ovoj temi godinama raspravlja, nekoliko puta su pitali i reditelja Džejmsa Kamerona zašto je Džeka ostavio u ledenom okeanu.
- Mislim da je zaista smešno da vodimo ovu diskusiju 20 godina kasnije, iako to pokazuje da je film bio i te kako uticajan jer je sve povredilo kada je Džek umro - rekao je Kameron i dodao:
Foto: printscreen youtube
Čuvena scena iz filma "Titanik"
- Da je preživeo, film ne bi imao smisla. Ipak je ovde reč o smrti i razdvajanju. Morao je da umre.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vest da je Marijana Mićić u drugom stanju odjeknula je kao bomba, a popularna glumica je sada objavila prvu fotku nakon ove vesti koja je sve obradovala.
Proruski vojni blogeri izvestili su o ozbiljnom preokretu na ratištu, navodeći da su ukrajinske snage u velikoj meri ponovo preuzele kontrolu nad Kupjanskom, ključnim železničkim čvorištem u Harkovskoj oblasti, o čemu ruski generali nisu obavestili ruskog predsednika Vladimira Putina.
Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.
Nenada Rašića, Kurtijevog slugu, napustila je i Gordana Mihajlović, jedini kandidat za poslanika na vanrednim parlamentarnim izborima iz Zubinog Potoka ispred njegove stranke Za slobodu, pravdu i opstanak.
Izraelski istoričar Gideon Grajf izjavio je danas da se u Srebrenici desio zločin tokom ratnih dejstava devedesetih, ali da to nije bio genocid, dodajući da su Srbi optuženi za zločine koje nisu počinili.
Sezona prazničnog darivanja je počela, a roditelji, bake i deke tradicionalno pripremaju paketiće za svoje najmlađe. Informerova računica prikazuje raspon cena, kao i najpovoljniji način da mališane obradujete poklonima.
Premijer Đuro Macut danas je u Vladi Srbije razgovarao sa predstavnicima mlekara i trgovinskih lanaca o prevazilaženju eventualnih posledica krize proizvodnje mleka na evropskom tržištu po srpsko tržište.
Viši sud u Beogradu osudio je danas Nemanju Šućurovića (42) na 14 godina zatvora jer je kontinuirano zlostavljao 50-godišnju vanbračnu suprugu u njenom stanu, što je za posledicu imalo njenu smrt 21. juna 2024. godine.
Aleksandar P. (40) iz Beograda, koji je uhapšen u velikoj akciji policijskih službenika UKP-SBPOK u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu kao organizator kriminalne grupe koja je sumnjiči da je imala velike laboratorije za uzgoj marihuane ima krcat dosije a dobro je poznat i javnosti.
Policija Crne Gore objavila je fotografije muškarca za kog se sumnja da je mogući napadač na Podgoričanina Đ. V., koji je 11. decembra ranjen u blizini Stare Varoši.
Policijski službenici Odeljenja kriminalističke policije, radeći na rasvetljavanju krivičnog dela razbojništva koje se nedavno dogodilo u Novom Pazaru, lišili su slobode još dve osobe.
Sibir se suočava sa ekstremnim vremenskim uslovima, dok temperature u pojedinim delovima Jakutije dostižu i –56 stepeni Celzijusa, što ovaj region trenutno čini najhladnijim mestom na svetu.
Tridesetšestogodišnji muškarac preminuo je nakon što je brutalno pretučen tokom masovne tuče u kojoj je učestvovalo više od 20 osoba, u noći između srede i četvrtka, u rumunskom gradu Blaželu, saopštilo je Tužilaštvo pri Tribunalu u Sibiju.
Na savremenom bojištu u Ukrajini, na kojem sve više dominiraju bespilotne letelice i izviđačko-napadni dronovi, sve češće se pojavljuju propagandni snimci čija je svrha psihološki pritisak i diskreditacija protivnika.
Osnivač kanala Telegram, Pavel Durov, oštro je kritikovao francuskog predsednika Emanuela Makrona, optuživši ga da Evropsku uniju gura u, kako je naveo, "digitalni gulag", preneli su danas francuski mediji.
Film bivšeg rijaliti učesnika Lazara Čolića Zole inspirisan porodicom Kulić ponovo je onlajn, a on poručije da neće odustati od prikazivanja uprkos pretnjama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar