Glumica Iva Štrljić veliku popularnost je stekla ulogom u seriji "Igra sudbine" u kojoj glumi lik Dijane Erski, a kako je sada otkrila, neće biti deo treće sezone.
25.12.2021
16:57
Batin sin, Velimirov otac, Miljko, ne krije koliko je ponosan na svog naslednika.
- Svi smo srećni. Njegova je odluka da neće u glumce, upisao je zato nauku i inženjerstvo na Sorboni. Kreće od septembra, bože zdravlje. Svi mu želimo sreću - rekao je tada Miljko Živojinović za Kurir.
Podsetimo, legendarni glumac Velimir Bata Živojinović nas je napustio pre pet godina, a njegov sin Miljko je priznao da se od oca oprostio preko telefona i to dva dana pre nego što je preminuo.
Foto: Zoran Sinko
Bata Živojinović
- Poslednji put sam se čuo s tatom dva dana pre nego što je preminuo. Ćerka Dina mi je rekla da mu se stanje drastično pogoršalo i otišla je kod njega u bolnicu. Uključili smo kamere na telefonima i dugo, dugo razgovarali i gledali se. Svi smo znali da se opraštamo i kanula je i poneka suza. U jednom trenutku sam mu pustio pesmu Olivera Dragojevića "Moj galebe" i zajedno smo je otpevali od početka do kraja. Tu pesmu smo pevali celog života na zajedničkim putovanjima i porodičnim slavljima. Neverovatan duh ga nije napustio do poslednje sekunde. Kao da nam je ostavio u amanet smisao za humor i nepokolebljivi optimizam - rekao je Miljko za Informer.
Poslednji put uživo je video oca 2012. godine, kada ga je Bata posetio u Parizu. Iste godine čuveni Valter je doživeo moždani udar, posle kojeg više nije mogao da ide na daleka putovanja.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glumica Iva Štrljić veliku popularnost je stekla ulogom u seriji "Igra sudbine" u kojoj glumi lik Dijane Erski, a kako je sada otkrila, neće biti deo treće sezone.
Pravi haos u režiji najostrašćenijih blokadera dogodio se sinoć na Medicinskom fakultetu u srcu Beograda, kada je razularena grupica zgubidana upala u prostorije ove visokoobrazovne institucije besna zbog rezultata izbora za studentski parlament.
Lider partije Tisa Peter Mađar, koji je pobedio na mađarskim parlamentarnim izborima, prodao se liberalima, ali je prvobitno bio nacionalista što sada prikriva, tvrdi ruski politikolog Nikolaj Sorokin.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić se obratila povodom skandala u režiji Zeleno-levog fronta i Evropske partije zelenih koji su održali pres konferenciju u holu Skupštine i pritom vređali i pretili Srbiji.
General Ratko Mladić i dalje je veoma loše nakon moždanog udara u pritvorskoj bolnici, a iz Haga je stigla i medicinska dokumentacija, izjavio je njegov sin Darko Mladić.
Na nove skandalozne napade Marinike Tepić na predsednika Srbije Aleksandra Vučića reagovala je i potpredsednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović.
Pre nešto više od sat vremena, dobra vest iz SAD je stigla u Srbiju. OFAK je produžio operativnu licencu za rad Naftnoj industriji Srbije, rekla je ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović za tokom uključenja u Srpski dnevnik na Informer TV.
Zvanje počasnog građanina Beograda dobilo je više od 30 ljudi, od kada se dodeljuje, 1945. godine. Među njima su istaknuti državnici, vojskovođe, umetnici... Građanima Srbije je najinteresantniji među njima Nelson Mandela.
Redakcija Informera danas je obeležila svoju krsnu slavu - Istočni petak, a slavski kolač je sa sveštenikom lomio glavni urednik redakcije Dragan J. Vučićević sa kolegama, suprugom i decom.
Policija aktivno traga za muškarcem i sivim automobilom marke "citroen" koji se sumnjiči da je u sredu uveče nakon svađe u saobraćaju izbo M. K. (44), vozača autobusa na liniji 18.
Vlasnik pogrebne radnje u beogradskom naselju Ripanj, na koju je tokom noći bačen Molotovljev koktel, oglasio se i ispričao kako je saznao za incident, ali i šta je prethodilo ovom događaju.
Dežurni javni tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu je odredio zadržavanje Z.S.(32) zbog sumnje da je izvršio krivično delo ometanje pravde.
U Višem sudu u Beogradu Ognjen Dabetić danas je prvi put izneo odbranu povodom optužbi da je na podmukao način i iz niskih pobuda ubio transrodnu osobu Nou Milivojev (18), sa kojom je ranije bio u emotivnoj vezi.
Kruzer pod zastavom Malte prošao je danas kroz Ormuski moreuz, nakon što je napustio Dubai gde je proveo prethodnih 47 dana, saopštila je Agencija za praćenje brodova Marine traffic.
Belorusija gradi puteve koji vode do ukrajinske granice i postavlja artiljerijske položaje u blizini, rekao je predsednik Volodimir Zelenski nakon što je primio izveštaj od Aleksandra Sirskog, vrhovnog komandanta Oružanih snaga Ukrajine.
Ako ste mislili da su baletanke izašle iz mode, vreme je da promenite mišljenje, jer se u proleće 2026. vraćaju jače nego ikad i ponovo zauzimaju mesto među najtraženijom ženskom obućom.
Gugl sve više ugrađuje Gemini funkcije u svoje servise poput Gmaila i Gugl Workspace alata kako bi poboljšao produktivnost i automatizaciju. Ove opcije su deo šire strategije unapređenja digitalnih alata i često dolaze kao sastavni deo korisničkog iskustva, bez posebnog uključivanja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar