SLOBODA MIĆALOVIĆ PROGOVORILA O PRESELJENJU IZ SRBIJE! Glumica donela odluku - evo šta je rekla o karijeri u inostranstvu!
Podeli vest
Glumica Sloboda Mićalović gostujući u emisiji "Ekskluziv" priznala je da se nakon 15 godina igranja oprostila od mjuzikla "Čikago".
- Predstava se igra 15 godina i ovo će biti 300. izvođenje. Mjuzikl će se igrati i dalje, ali ću ja svoje cipele prepustiti nekoj mlađoj koleginici - rekla je Sloboda koja je otkrila ne razmišlja o karijeri u inostranstvu.
Sinoć je u Beloj kući održana emisije "Mićina igra istine", a on je tada postavio pitanje Stefanu Krstoviću Krletu.
24.01.2022
09:22
Foto: Printscreen You Tube/K1 Televizija
Sloboda Mićalović
- Moj život je ovde, moja deca idu u školu, imam obaveze, prioritet mi zasad nije inostranstvo. I ovo do sada što sam imala iskok je i bilo je božanstveno, ali je baš dugo trajalo i teško mi je da sve uklopim - istakla je Sloboda Mićalović u emisiji "Ekskluziv".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vrhovni komandant ukrajinskih oružanih snaga Aleksandar Sirski potpisao je naredbu kojom se zahteva da trupe na frontu ostanu bez rotacije najviše dva meseca.
Aleksandar Alek Kavčić, ideolog blokadera gostujući kod tajkunskog voditelja Vladimira Pavićevića, priznao da opozicija srlja u unapred zagarantovani debakl.
Srpska lista saopštila je danas da joj je odlukom Centralne izborne komisije Kosova (CIK) smanjen broj mesta u opštinskim izbornim komisijama, navodeći da će imati predstavnike u 14 od ukupno 38 opština, uprkos protivljenju njenog člana u CIK-u.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oštro je reagovala i javno demantovala još jedan pokušaj medijske manipulacije i širenja dezinformacija od strane tajkunske televizije N1 i novinarke Jovane Gligorijević.
Jedna čitateljka Informera poslala je fotografiju mladića za kojeg kaže da ima oko 20 godina, a koji je, verovali ili ne, nosio patike u obliku stopala.
Na magistralnom putu Novi Pazar – Raška danas je došlo do teške saobraćajne nezgode u kojoj su, prema dostupnim informacijama, učestvovala četiri vozila.
U sarajevskom naselju Dobrinja danas je ubijena novinarka Elma Godinjak (41), a za njeno ubistvo osumnjičen je njen bivši suprug Tarik Prusac (49), s kojim je bila u postupku razvoda braka.
Užasna scena dogodila se danas u beogradskom naselju Mali Mokri Lug, gde je brutalno pretučen muškarac D.H. (57), a brzom reakcijom policije napadač (25) je brzo pronađen i uhapšen.
Nakon intenzivne policijske potrage, na Darivi je uhapšen Tarik Prusac, osumnjičen da je ubio svoju bivšu suprugu, poznatu sarajevsku novinarku i ranio njenog brata, te nakon toga odveo njihovu petogodišnju ćerku.
Pentagon je napravio istorijski iskorak ka digitalizaciji ratovanja potpisivanjem serije ugovora sa vodećim kompanijama u oblasti veštačke inteligencije (AI).
Stručnjaci preporučuju da treba isprobati prirodna rešenja u borbi protiv insekata. Jedno od takvih rešenja je i ulje eukaliptusa, biljka čiji snažan miris štetočine izuzetno odbija.
Kad pas zeva dok ga mazite, to ne mora da znači samo jednu stvar. Za razliku od ljudi, kod pasa zevanje nije povezano samo sa umorom, već često služi kao oblik komunikacije.
Kralj Čarls i kraljica Kamila priveli su kraju posetu Sjedinjenim Američkim Državama. Uoči polaska na aerodrom, srdačno su se oprostili od predsednika SAD Donalda Trampa i prve dame Melanije Tramp. Tokom tog susreta dogodio se detalj koji nije promakao pažnji prisutnih.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar