JEDVA ČEKAM DA PROBAM RAKIJU I ĆEVAPE! Holivudska zvezda Erik Roberts počinje snimanje "Južnog vetra" u Beogradu, novinarima otkrio sve o dolasku u Srbiju! (VIDEO)
Filmska zvezda Erik Roberts stigao je u Srbiju u društvu svog prijatelja i kolege Vilijama Boldvina, a obijica će glumiti u novoj sezoni serije "Južni vetar na granici" pored Miloša Bikovića i Miodraga Radonjića. Roberts se sada obratio domaćim novinarima i odgovarao na sva pitanja, a najzanimljivije se odnosilo na njegovu želju da proba srpske specijalitete
Erik, inače brat holivudske dive Džulije Roberts, raspoloženo je stao pred srpske novinare i iskreno odgovarao na pitanja kako o saradnji sa domaćim glumcima, tako i o tome šta je naučio o našoj zemlji pre dolaska.
Foto: Youtube printscreeen
Stigao u Srbiju... Erik Roberts
Kako vam se dopada Srbija od onoga što ste do sada videli?
- Video sam samo svoju hotelsku sobu i set, to je sve.
Kako vam se dopada na setu?
- Volim svoj set, šalite se, savršen je.
Šta mislite o liku koji tumačite u seriji "Južni vetar na granici"?
- Volim svoj lik, volim sve uloge koje tumačim čak i kada igram loše momke.
Da li stre dobili još angažmana u Srbiji?
- Voleo bih da se vratim u Srbiju, da!
Šta ste znali o Srbiji pre nego što ste došli?
- Nisam znao ništa, apsolutno ništa. Svakoga dana naučim nešto.
I šta očekujete da ćete saznati?
- Ne očekujem ništa, zbog toga sam srećan.
A šta mislite o našim glumcima i rediteljima?
- Vaši glumci su sjajni, upoznao sam gomilu vaših glumaca i to su stvarno dobri glumci što mi je zabavno. Hvala.
Da li ste gledali neki naš film ili seriju?
- Nijedan, nijedan.
Čak ni "Južni vetar"?
- Nijedan nije stigao u Sjedinjene Američke Države i nisu mi poslali nijednu kopiju, to je užasno.
Foto: Instagram/printscreen
Vilijam Boldvin i Erik Ričards sa rediteljem "Južnog Vetra" Milošem Avramovićem
Čuli smo da ste gledali film pre nego što ste stigli ovde?
- Slagali su vas. Došao sam jer sam video scenario, došao sam jer volim Vilija Boldvina i zato što nikada nisam video Srbiju, pa sam rekao:"Okej, idemo".
Da li ste naučili neku reč na srpskom?
- Ni jednu jedinu.
Želite li to uopšte, pošto u većini slučajeva svi koji dođu ovde nauče prvo da psuju?
- Nadam se (smeh)!
A šta je sa našom hranom, rakijom? Svaka osoba koja dođe u Srbiju jedva čeka da proba to kod nas?
- Nisam probao još, ali naravno da želim.
Možete li da nam otkrijete malo više o svom liku koji tumačite u "Južnom vetru"?
- Moj lik je pola dobar lik, a pola je osoba koju ne žellite da poznajete. On nije loš čovek, ali je bio prinuđen da radi loše stvari za one za koje radi. Volim ga, ali da ga poznajem van filma, zazirao bih od njega, bio bih nervozan pored njega jer je veoma inteligentan, veoma pametan i veoma opasan.
Kako je govorio Erik Roberts na konferenciji za novinare povodom snimanja druge sezone "Južnog vetra" pogledajte u videu ispod:
Na radost mnogih ljubitelja "Južnog vetra", ekipa ovog projekta danas je najavila snimanje nove sezone serijala, a glumac Miloš Biković otkrio je sve detalje. Biković je na konferenciji za novinare otkrio koliko se poistovetio sa svojim likom Petrom Marašem, ali i kakve će promene doživeti svi likovi ovoga puta
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na radost mnogih ljubitelja "Južnog vetra", ekipa ovog projekta danas je najavila snimanje nove sezone serijala, a glumac Miloš Biković otkrio je sve detalje. Biković je na konferenciji za novinare otkrio koliko se poistovetio sa svojim likom Petrom Marašem, ali i kakve će promene doživeti svi likovi ovoga puta
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je danas da će ruska strana samostalno birati ciljeve za odgovor na razbojništvo i piratstvo zapadnih zemalja, pri čemu oni ne moraju da se nalaze u istim vodama.
Blokader Milan Grubetić iz Kostolca, jedan od lidera tzv. "Građanskog zbora Požarevac" i redovni učesnik blokada, svojim primerom pokazuje šta takvi poput njega, nude građanima Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da vlast neće produbljivati podele u društvu, već da će nastaviti da razgovara sa građanima i radi na razvoju zemlje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da Srbiji ne preti opasnost od regiona, ali da su političke pozicije Srbije i Crne Gore značajno različite, ukazujući na odnos prema tzv. Kosovu, NATO-u i sankcijama Rusiji.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je radove na izgradnji kompleksa Ekspo 2027 i poručio da je neophodno dodatno ubrzati sve aktivnosti, jer su ostala još tri i po meseca do predaje ključeva.
Dok je obilazio jugoistok Srbije, predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću obratila se majka malog Aleksandra koji je dobio novi lek za borbu protiv teške bolesti.
Vremenska prognoza je glasila: lepo i toplo vreme. Svako ko se bude odlučio da ode na veliku igranku koja će se održati na kupatilu „Partizana“ na Adi Ciganliji, najavljenu za sutradan, neće imati razloga za brigu zbog kiše.
Narodni muzej Užice vodi treću terensku kampanju na arheološkom lokalitetu Crkvine u selu Seništa. Radovi su na završnoj fazi istraživanja humke broj 1.
Srbin (57) uhapšen je u Italiji nakon dojave građanina, a policija je utvrdila da je koristio čak 16 različitih imena. Povezuju ga i sa velikom provalom iz 2018. godine.
Službenici Uprave carina u Podgorici prekinuli su nesvakidašnji pokušaj uvoza robe iz Sjedinjenih Američkih Država, nakon što su tokom redovne kontrole poštanskih pošiljki u carinskom skladištu Pošte Crne Gore izdvojili jedan sumnjiv paket.
U teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila sinoć u Obrenovcu, na raskrsnici Ravnogorske i Ulice Carice Milice, životno je ugrožen biciklista Čedomir N. (72), kome se lekari bore za život.
Policija je prilikom pretresa stana u Staroj Pazovi pronašla oko 270 grama materije za koju se sumnja da je amfetamin. Protiv osumnjičenog M. M. (37) biće podneta krivična prijava.
Više od 2.000 ljudi evakuisano je iz svojih domova na zapadu Nemačke u petak, nakon što se šumski požar u blizini belgijske granice proširio ka jednom selu, saopštile su lokalne vlasti.
Finski predsednik Aleksandar Stub izjavio je da veoma ceni ruski narod, kulturu i istoriju, istovremeno naglasivši da se ne slaže sa aktuelnom politikom Moskve.
Brodski saobraćaj kroz Ormuski moreuz pao je pred kraj nedelje ispod mesečnog proseka, zbog rastućih tenzija između Sjedinjenih Američkih Država i Irana, preneo je danas Rojters.
Američki predsednik Donald Tramp naredio je mornarici da ukloni napredne sisteme za lansiranje aviona sa svojih najnovijih nosača aviona i da se vrati na starije parne katapulte, tehnologiju koju je dugo podržavao. Odluka se odnosi na najmodernije brodove američke mornarice, izveštava Euronews .
Hrvatska starleta Ava Karabatić oglasila se nakon velikog požara koji je zahvatio područje Omiša i otkrila da je u vatrenoj stihiji ostala bez dela imovine.
Reperka Dia Kostić je bez zadrške govorila o porodici, detinjstvu, osećaju nepripadanja u Švajcarskoj, ali i o tome koliko je baka oblikovala njen karakter i životne stavove.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.