MIRJANA KARANOVIĆ POSTALA BAKA! Veselje u domu uspešne glumice! OVAKO IZGLEDA MALA NASLEDNICA, A IME JE PRELEPO!
Podeli vest
Na Instagram profilu glumice Mirjane Karanović pojavila se posebna fotografija kojom je obavestila javnost o lepim vestima u njenom domu
Glumica Mirjana Karanović pohvalila se svojim pratiocima da je njena porodica bogatija za jednog člana, devojčicu Vidu. Ponosna baka je odmah podelila srećne vesti, a čestitke se samo nižu.
Marko Marković je veliku popularnost stekao kada je uplovio u emotivnu vezu sa Stanijom Dobrojević sa kojom je proveo tri godine u vezi, a sada je prvi put javno progovorio o odnosu sa njom
05.10.2022
16:42
Foto: Beta
Mirjana Karanović
- Rodila se Vida!! Moja unuka! Lepa Vida - napisala je Mirjana na Instagramu.
Mirjana Karanović se nije udvala i nema dece, ali joj ljubavi ne manjka budući da se raduje naslednicima svojih bliskih rođaka, pa tako ponosno kaže da je Vida njena druga unuka.
Još ranije se hvalila uspehom Milice, njene prve unuke čiju fotografiju je objavila nakon što je ona maturirala.
- Kada sam bila mlađa, bila sam uverena da ću imati decu, muža i porodicu, ali život me je odveo na neku drugu stranu. Na tom putu sam otkrivala sebe. Izlazila sam iz okvira onog utvrđenog, predviđenog što bi trebalo da mi se desi u životu. Doživela sam ogromne ljubavi i s tim muškarcima sam želela decu, ali se to nije obistinilo. Rat i devedesete su razbucali moje planove. Potom je sve krenulo u nekom drugom smeru - rekla je glumica 2017. za "Gloriju".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Marko Marković je veliku popularnost stekao kada je uplovio u emotivnu vezu sa Stanijom Dobrojević sa kojom je proveo tri godine u vezi, a sada je prvi put javno progovorio o odnosu sa njom
Blokaderska voditeljka Olja Bećković sinoć je u svojoj emisiji "Utisak nedelje" postavila suštinsko pitanje blokaderima koji su još jednom pokazali koliko su oboleli od mržnje.
Iran je pokrenuo novi raketni napad na Izrael, a projektili su pali u više izraelskih gradova. Prema navodima iz objavljenih izveštaja, jedna raketa sa kasetnom bojevom glavom pogodila je područje Tel Aviva.
Snimak iz jednog podkasta u kojem gostuje blokader Ivan Bjelić iz organizacije "Stav" pokazuje prave fašističke metode blokadera. Pogledajte kakav plan su smislili.
Predsednica Skpušine Srbije Ana Brnabić je u novoj objavi na "Iksu" istakla da sada tek počinjemo da naslućujemo razmere zločina koji su političari Vladan Đokić, Danijel Sinani, Dinko Gruhonjić, Jovo Bakić i ostali, počinili prema generacijama koje su se zadesile na fakultetima 2025. godine.
Predsednik Ustavnog suda Vladan Petrov izjavio je večeras da će istragom biti utvrđeno ko je odgovoran za tragediju na Filozofskom fakultetu u Beogradu u kojoj je nastradala devojka i istakao da bi dekan tog fakulteta Danijel Sinani, kao i rektor beogradskog univerziteta Vladan Đokić mogli da snose pravnu odgovornost jer je utvrđeno da su u obrazovnim institucijama van radnog vremena boravili neki ljudi, kao i da su skladištena sredstva koja nisu namenjena aktivnostima koje se vezuju za visoko obrazovanje.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Ponovljeno suđenje za ubistvo Bojana Mirkovića 20.11.2020. godine u neselju Belvil Lazaru Tejiću, Ivanu Nikčeviću, Bojanu Kovačeviću i Dušanu Kokorušu počelo je u petak u Višem sudu u Beogradu uvodnim izlaganjima.
Sjedinjene Američke Države, Iran i grupa regionalnih posrednika razgovaraju o uslovima mogućeg 45-dnevnog primirja koje bi moglo da otvori put ka trajnom okončanju rata, objavio je Aksios.
Hezbolah je postavio zasedu jedinici Izraelskih odbrambenih snaga koja je pokušavala da pređe reku u južnom Libanu, navodi se u izveštajima koji su se pojavili nakon sukoba na terenu.
Situacija za Oružane snage Ukrajine na frontu razvija se nepovoljno, uprkos optimističnim porukama koje dolaze iz Kijeva, izjavio je kijevski politikolog Ruslan Bortnik, uz ocenu da ruske snage postepeno pojačavaju pritisak na više pravaca i približavaju se ključnim gradovima u Donbasu.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će SAD „razneti celu zemlju", ukoliko u narednih 48 sati ne bude postignut mirovni dogovor sa Iranom i ukoliko Teheran ne pristane da otvori Ormuski moreuz.
Psi su naši verni pratioci, ali, kao i svi ljubimci, mogu biti podložni različitim bolestima. Ipak, postoje rase koje se odlikuju izuzetnim zdravljem, otpornošću na bolesti i visokim nivoom vitalnosti.
Pametne naočare postale su novi alat za prepisivanje na ispitima, koristeći veštačku inteligenciju za skeniranje zadataka i šaptanje tačnih odgovora putem zvučnih vibracija.
Pevač Mišel Gvozdenović svojevremeno je isprozivao Kristijana Golubovića zbog skandaloznog ponašanja u rijalitiju "Farma", a njihov sukob traje već godinama.
Pevač Stevan Anđelković otkrio je da njegova koleginica i prijateljica Milica Todorović planira da se vrati nastupima, ali i na koga liči njen sin Bogdan.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar