(FOTO) VRELE SEKSI SCENE O KOJIMA SE PRIČA, ISPALE JOJ NEMIRNE GRUDI! Viktor Savić i Jovana Stojiljković pokazali svoje umeće!
Podeli vest
Jovana Stojiljković i Viktor Savić su u četvrtoj epizodi serije "Vera", imali vrele seksi scene koje su obeležile epizodu i o kojima se spekuliše, a lavinu komentara izazvale su gole grudi mlade glumice.
Nakon što su autori ove priče odlučili da pokažu kako su se voleli mlada špijunka i advokat, kao i kako je izgledala njihova ljubavna priča, definitivno njihov intimni odnos je nešto o čemu se spekuliše.
Emir Djulović koji je do sada pevao o “Cipelama” sada je rešio da ukrsti glas sa pevačicom Sladjom Alegro, a pesma nosi naziv “Osmi dan” koju je uradio hitmejker Saša Lazić. Folker je poznat kao pevač koji rado sarađuje sa koleginicama, pa je odlučio da nastavi tradiciju.
31.01.2023
18:14
Milivoje je bio njena prva velika ljubav, ali je rešio da ode iz njihovog rodnog grada Leskovca u Ameriku kako bi završio fakultet, što je Veru nateralo da se uda, ali brak joj nije uspeo, pa je svoju sreću potražila u Beogradu.
Foto: printscreen
Vera se zaposlila u štampariji kao čistačica, jer nije usepla da nađe posao kao novinarka, a kako se ne bi vraćala u svoj rodni grad prihvatila je posao.
Gledaoci su imali priliku da na malim ekranima gledaju seksi scenu koja je bila vrlo realna i strastvena, puna varnica.
Foto: printscreen
Akcija se dešavala u staroj trošnoj šupi gde je glumica Jovana Stojiljković, koja glumi Veru je glumca dočekala već polugola što je njega oduševilo, pa je navalio na nju.
Viktor Savić koji igra Milivoja, odmah je krenuo da joj otkopčava košulju a ona mu je brže bolje pritekla u pomoć.
Nakon što su se oslobodili nepotrebnih stvari, Vera i Milivoje su krenuli žestoko. Njihove mimike lica, uzdasi i poljupci su delovali previše stvarni da se postavlja pitanje šta se zapravo desilo onamo gde kamera nije mogla da uhvati kadar.
U jednom trenutku da scena bude još uzbudljivija, jasno se vide i Verine grudi, o kojima se spekuliše i koje su izazvale lavinu komentara.
Nema sumnje da su reditelji znali šta rade i koga biraju za ovakve scene, jer se nakon ove epizode spekuliše o mladoj glumici koja je pomutila pamet svojim oblinama.
Jovana Stojiljković je do drugog razreda osnovne išla je u školu glume Nenada Nenadovića, a u trećoj godini srednje dobija svoju prvu ulogu u filmu Klip.
Diplomirala je glumu na Fakultetu dramskih umetnosti u Beogradu, u klasi profesora Dragana Petrovića.
Mlada glumica nagrađena je za ulogu Maje u filmu Panama, za najbolju žensku ulogu niških filmskih festivala Carica Teodora, festivala Цинема цитy u Novom Sadu i filmskom festivalu LIFFE u Leskovcu.
Takođe, Jovana je nagrađena za ulogu Dunje u kratkom filmu Grad i najbolju žensku ulogu na Filmskom festivalu u Sarajevu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Emir Djulović koji je do sada pevao o “Cipelama” sada je rešio da ukrsti glas sa pevačicom Sladjom Alegro, a pesma nosi naziv “Osmi dan” koju je uradio hitmejker Saša Lazić. Folker je poznat kao pevač koji rado sarađuje sa koleginicama, pa je odlučio da nastavi tradiciju.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Šokantan snimak koji se proširio društvenim mrežama dežurni hejteri pokušali su da zloupotrebe kako bi naudili Srbiji i stekli jeftine političke poene.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Dan nakon stravičnog zločina koji je juče otkriven u Čačku u Ulici Ratka Mitrovića, javnost je i dalje u šoku. V.Č.(47) nožem je usmrtio svoje roditelje majku M.Č. (71) i oca N.Č. (79), nakon cega je sebi oduzeo život.
Policija je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, raspisala potragu za Nenadom Alajbegovićem (44), zvanim Alibeg, koji je sinoć oko 21 sat bio u društvu N. K. (30) koji je ranjen sa osam metaka u poznatom novobeogradskom restoranu.
Donald Tramp Mlađi izjavio je na forumu u Dohi da ukrajinske vlasti šalju „siromašne seljake“ na front, dok su bogataši, kako tvrdi, odavno napustili zemlju.
Kineski vojni avioni dva puta su usmerili radar za navođenje oružja na japanske F-15 jugoistočno od Okinave, izjavio je ministar odbrane Šindžiro Koizumi.
Ažurirana Strategija nacionalne bezbednosti SAD liči „na pokušaj okretanja ogromnog broda“ koji je dugo išao po inerciji, napisao je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev na društvenim mrežama.
Odlazeći izaslanik američkog predsednika Donalda Trampa za Ukrajinu Kit Kelog izjavio je da je sporazum o okončanju rata u Ukrajini "veoma blizu", i da sada zavisi od rešavanja dva glavna otvorena pitanja.
Posne pihtije su tradicionalno jelo koje se najčešće priprema tokom posta ili kada želimo laganiju, ali i dalje bogatu i ukusnu varijantu klasičnih pihtija.
Starleta Aleksandra Subotić objavila je putem Instagrama fotografiju iz izlaska sa svojim suprugom Predragom Pecom Raspopovićem, ali i fudbalerom Nejmarom.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar