Gost u ''Novom jutru'' gostovao je Kristijan Golubović koji je tom prilikom govorio o svom životu, ali i analizirao dešavanja iz Zadruge pa je rekao za mladu frizerku, Anđelu Đuričić da se ponaša kao porno glumica.
05.02.2023
13:10
Mićalovićeva i Radivojević ostali su u dobrim odnosima nakon raskida, a Mileni nikada nije to smetalo.
- Godinama se piše na temu moje veze sa Slobodom Mićalović i ne znam koga to više zanima. Pa da stavimo tačku. Sloboda je moja drugarica i želim i njoj i njenoj divnoj porodici sve najbolje - izjavio je Jug jednom prilikom za Kurir.
Foto: Printscreen You Tube
Jug Radivojević je sada u braku sa glumicom Milenom Vasić, a o svojoj nekadašnjoj ljubavi je u jednom intervjuu rekao:
- Izuzetno cenim Slobodu, bili smo u lepoj vezi i drago mi je što se njena karijera odlično razvija. Ja volim žene, u svakom smislu, a naročito glumice jer znam koliko je to težak i zahtevan posao, naročito ako se glumica ostvaruje i kao majka. Moja majka, žena, sestra, sve su glumice, i moguće je da sam često bio upućen baš na žene iz branše jer nisam imao vremena da se družim sa nekim drugima - zaključio je reditelj.
Glumica Milena Vasić poslednjih godina u skladnom je braku sa Jugom Radivojevićem, direktorom Beogradskog dramskog pozorišta, a kako je ispričala jednom ga je izgubila, pa ih je sudbina ponovo spojila.
Zabavljali su se tokom studentskih dana, ali ih je kasnje život odveo na različite strane.
Foto: Public
U međuvremenu se Jug oženio i dobio sina Vuka, a Milena udala i rodila ćerku Lanu i sina NIkolu. Ipak, ni jedno ni drugo nisu se zadržali u tim zajednicama.
Nakon što su se rastali od tadašnjih partnera, sudbina im je ponovo ukrstila puteve, a oni su odlučili da ovog puta ozvaniče vezu i sada žive u skladnom braku.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Kiza
pre 2 godine
Devojka ne može da voli tuđeg muža. To je klasična paranoja Srbije. Pre da muževi zaboravljaju da su oženjeni, pa vole devojke...
Gost u ''Novom jutru'' gostovao je Kristijan Golubović koji je tom prilikom govorio o svom životu, ali i analizirao dešavanja iz Zadruge pa je rekao za mladu frizerku, Anđelu Đuričić da se ponaša kao porno glumica.
Kijevski režim izveo je teroristički napad na državnu rezidenciju predsednika Ruske Federacije u Novgorodskoj oblasti, koristeći ukupno 91 bespilotnu letelicu, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov.
U emisiji Utisak nedelje, Olja Bećković razgovarala je sa pristalicama blokada o budućim izborima i očekivanjima blokadera - kada je usledilo priznanje da je ovo bio pokušaj obojene revolucije.
Pravi šok dogodio se večeras na Radio-televiziji Srbije (RTS) gde se uživo u programu tokom Dnevnika mogla čuti pohvala na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Upravo je otkriveno kakva veza postoji između blokadera, tačnije onih koji već mesecima unazad pokušavaju da ruše Srbiju i čoveka koji otvoreno radi na etničkom čišćenju našeg naroda s Kosova i Metohije, Aljbina Kurtija.
Na Kosovo i Metohiju danas je stigao 56. po redu Božićni konvoj iz Francuske, saopštila je humanitarna organizacija "Solidarnost za Kosovo" i dodala da će tokom sedam dana francuski volonteri deliti humanitarnu pomoć domaćinstvima i školama po srpskim enklavama.
Žaklina Tatalović, novinarka N1, oglasila se na društvenoj mreži Iks nakon brutalnog napada na Novom Beogradu u kojem je nožem izbodena žena pred unukom.
Srbija se trenutno nalazi pod naletom talasa ledenih dana, koji će se zadržati sve do 2. januara, a u tom periodu preti opasnost od zaleđivanja kolovoza, zbog čega se savetuje dodatan oprez.
Nakon tragičnog zločina na Novom Beogradu, u kojem je žena izbodena pred očima svog unuka, postavlja se pitanje koje psihološke posledice ovakvo traumatsko iskustvo može ostaviti na dete.
Gravitacija bi u narednom periodu mogla početi da ih privlači nazad, završavajući u onome što astronomi nazivaju "Veliki kolaps", što bi dovelo do opšteg haosa u svemiru, otkrivaju naučnici.
Za upis bespravnih objekata po Zakonu o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima, nazvanom "Svoj na svome", do nedelje, 28. decembra u 19 časova stigle su 455.353 prijave.
Tihomir Krstić (44) napadač sa Novog Beograda koji je brutalno nožem izbo ženu pred unukom, višestruki je povratnik u izvršenju najtežih krivičnih dela, a jedno od njih ledi krv u žilama.
Izvoz nemačkog oružja u Ukrajinu značajno je opao u 2025. pri čemu je vrednost izvoza iznosila 1,14 milijardi evra, u poređenju sa 8,15 milijardi godinu dana ranije, pokazuju podaci ministarstva privrede u Berlinu, prenosi danas Euraktiv.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da Rusija ne želi da odobri prekid vatre dovoljan za održavanje referenduma u Ukrajini, koji bi trajao 60 dana i istakao da Ukrajina sada sa Sjedinjenim Američkim Državama i evropskim partnerima dogovara bezbednosne garancije i plan od 20 tačaka koji bi trebalo da bude potvrđen voljom ukrajinskog naroda.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da su Sjedinjene Američke Države izvele napad na područje u Venecueli gde se, kako je naveo, brodovi koriste za utovar droge, što bi mogla biti prva američka operacija na kopnu u toj zemlji od početka pojačanog pritiska na vladu predsednika Nikolasa Madura.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da mu je ruski predsednik Vladimir Putin rekao da je Ukrajina izvela napad dronovima na jednu od njegovih rezidencija, ocenivši da takav potez „nije dobar“, iako je Kijev odmah odbacio te optužbe.
Hrskava spolja, nežna iznutra i neočekivano slana, ova verzija makaronsa sa kremom od sira i maka donosi francuski klasik u sasvim novom, gurmanskom izdanju.
Bela košulja je apsolutni "must have" za Novu godinu, jer se lako prilagođava i dnevnim i večernjim kombinacijama, ističe Aleksandra Milojković, stilistkinja.
Psiholozi upozoravaju da je jedna od najvećih zabluda upravo očekivanje da će praznici popraviti loš odnos, naprotiv, tada najčešće dođe do razilaženja.
U mađarske prženice uvek ide jedan sastojak koji menja i teksturu i ukus, pa hleb postaje neverovatno vazdušast, spolja hrskav, a iznutra kremast i lagan.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar