Božana Vujinović je žestoko osudila pevačicino ponašanje i smatra da bi joj po hitnom postupku trebalo zabraniti ulazak u Srbiju!
26.11.2023
10:20
Jedan od Žarkovih najboljih prijatelja bio je i Milan Karadžić, proslavljeni reditelj, koji se sada prisetio kako je glumac iz bolničke postelje došao da dosnimi scene iz treće sezone serije "Kalkanski krugovi".
- Igrao je od prve sezone sa Ivanom Zečević koja je mlada glumica. Bio joj je kao učitelj glume, roditelj... U trećoj sezoni su imali tu jednu završnu scenu koju smo radili tri, četiri dana pre nego što je zanemoćao i otišao u bolnicu. Ta scena je baš dirljiva. Koliko je on bio emotivan i snažan vidi se u toj sceni - rekao je Milan i dodao:
- Žarko je bio glumac koji je bez obzira na to koliko je bio slab i bolestan, bio ujedno i snažan. Kada bi se kamere upalile odjednom bi kao vaskrsao. Neka čudna snaga ga je obuzimala i odradio je svaki detalj, svaku emociju... Kao da mu je ta kamera davala snagu. Dao je sve od sebe i bilo mu je stalo do kraja da odradi seriju. Odradili smo svaki detalj, svaki kadar, čak i desetak dana pre njegovog odlaska smogao je snage i snimili smo neke krupnjake (krupne kadrove) u studiju - rekao je Karadžić.
Bivša učesnica rijalitija "Parovi" Voljenka Ilić pronađena je mrtva u bazenu svoje rezidencije u Kabareu u Dominikanskoj Republici u julu ove godine, a samo četiri meseca kasnije preminula je i njena sestra Valentina nakon borbe sa opakom bolešću.
Anita Stanojlović se našla na mukama zbog nesnosnih bolova, pa je nepomično ležala na krevetu u spavaćoj sobi i plakala
26.11.2023
09:49
Foto: Insajder
Milan je istakao da mu je drago što je Laušević od prve sezone deo tako uspešne sage kao što su "Kalkanski krugovii".
- Izlazio je iz bolnice da bi dosnimio kadrove. Moram da priznam, kada je izašao, očekivali smo da je bolje i da će biti bolje. Čak smo se i šalili: "Dolazim uveče kod tebe da pijemo rakiju, a ti nas gledaj." On se smejao i vikao: "Mogu ja čašicu crvenog vina, rekao mi je doktor da smem". Bio je duhovit i u tim najtežim momentima. Bio je hrabar. Baš smo puno pričali poslednjih dana njegovog života. Bio je svestan. Bio je zadovoljan što je neke stvari u životu završio. Deca su mu sazrela, rade, uspešni su - priča Karadžić.
Legendarni Lauš iza sebe je ostavio impresivni filmski i serijski opus, ali i neutešnu porodicu. Decu Dušana i Asju iz prvog braka koju je dobio sa Majom, te Janu sa Anitom.
- Dolazila su deca. Kada je prvi put bio u bolnici Duka (prim. aut. Dušan) i Asja su došli iz Čikaga i bili tu petnaestak dana dok mu je baš bilo loše. Kada mu je bilo bolje i kada je izašao, onda su se oni vratili svojim poslovima i obavezama u Americi. I pre neko veče, kada je on preminuo, mi smo sedeli kod njega u stanu i oni su se baš tada vratili iz Amerike. Oni su neke poslednje njegove životne trenutke proveli sa njim. Bdili su nad njim, bili su tu. To je trajalo. Oni su morali da se vrate. Sve je to sudbina, život. Bilo je dirljivo koliko su ga voleli i koliko je on bio posvećen i brinuo o njima - kaže Karadžić.
Foto: Insajder
Da je bio duhovit i u najtežim životnim momentima, slaže se i Karadžić. Na pitanje da li mu je ostala neka želja, Milan kaže:
- To je nešto što ne bih govorio. Uvek smo pričali naše muške priče. Crnogorski. To su bile naše priče, šalili smo se. Voleo je da se zeza. Uvek smo se sećali naših dana, druženja, gde smo bili vedri i veseli - priča reditelj.
Milan kaže da je do poslednjeg dana Laušević patio zbog tragedije koja mu je obeležila život.
- Mi smo odrasli zajedno. Ostala je ta teška rana i ta tragedija. To je nešto što nikada nije mogao da preboli, sa tom ranom je otišao. To ga je najviše bolelo. Ta ubistva i to što se desilo, ta noć u Titogradu je nešto što je ostalo kao teška rana. Njegova teška trauma. Vida Ognjenović je rekla: "On nije umro od bolesti, on je umro od tuge". Apsolotuno se slažem s tim. Mnogo je patio zbog toga. Teška mu je rana ostala za tu noć - ispričao je Karadžić za "Super TV".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja danas od 10 časova konsultacije sa predstavnicima stranaka, saopštila je juče Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Evropa se priprema za talas oštrih mera štednje zbog ekonomskih posledica rata protiv Irana, pošto su rast cena gasa i nafte do 60 do 70 odsto, kao i dodatni troškovi od 14 milijardi evra od 28. februara, primorali Brisel da razmatra vanredne korake, piše španski list El Pais.
Influenserka koja se na Tiktoku objavljuje snimke sa naloga "Zdepasta aždaja", inače blokaderka, podelila je strašno iskustvo koje je imala sa jednim od saboraca blokadera.
Na dan pretresa zgrade Rektorata advokat Jugoslav Tintor i druga dvojica advokata, koja su prisustvovala pretresu nisu imali punomćja Univerziteta u Beogradu već fizičkog lica Vladana Đokića, saznaje Informer
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Novosadski fotoreporter Slobodan Šušnjević već 13.godina svakog 6.aprila u znak sećanja na stradanje Narodne biblioteke Srbije 1941, daruje sugrađanima knjige u mini bibliotekama na različitim mestima na ulici.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra slave praznik Blagovesti, u znak sećanja na događaj kada je Arhangel Gavrilo javio Bogorodici blagu vest da će ona roditi Sina Božijeg. Za ovaj dan vezuju se brojni običaji.
Kako se približava Vaskrs, u Srbiji raste potražnja za jajima, a najveće interesovanje kupaca i dalje je za kokošija, pačija i morčija jaja. Cene se razlikuju u zavisnosti od vrste, veličine, mesta prodaje, ali i uslova u kojima su živine uzgajane.
"Fiat grande punto" na tržištu polovnih automobila u Srbiji može da se pronađe već od oko 2.000 evra, dok očuvaniji primerci koštaju između 3.000 i 5.000 evra.
Jagodinski vatrogasci-spasioci prvi put su iz nabujale Velike Morave uspeli da izvuku živog čoveka, jer obično, kako kažu, dobijaju dojavu kada je kasno i kada mogu da izvuku samo leš.
Direktor "Mladost tursa" Branislav Karadžić ubijen je pre 34 godine na parkingu zgrade u kojoj je stanovao na Novom Beogradu, a zločin koji je potresao Beograd je rasvetljen nakon drugog teškog krivičnog dela "bande sa Pravnog fakulteta".
Evropa se priprema za talas oštrih mera štednje zbog ekonomskih posledica rata protiv Irana, pošto su rast cena gasa i nafte do 60 do 70 odsto, kao i dodatni troškovi od 14 milijardi evra od 28. februara, primorali Brisel da razmatra vanredne korake, piše španski list El Pais.
Snažna eksplozija odjeknula je na tankeru u blizini mosta preko Panamskog kanala, nakon što su se, prema preliminarnim informacijama, na plovilu zapalile tri cisterne sa benzinom, a potom je došlo do detonacije goriva.
Ruski filozof Aleksandar Dugin poručuje da se približava trenutak koji bi mogao da promeni tok velikih globalnih procesa i ozbiljno uzdrma postojeći poredak.
Linda Lavlejs bila je američka pornografska glumica koja je postala poznata po svom nastupu u tvrdom porniću "Duboko grlo" iz 1972, koji je doživeo ogroman uspeh.
Ako želite da vaša vaskršnja jaja izgledaju elegantno, a da pritom ne potrošite sate na dekoraciju i farbanje, samolepljivi biseri su savršeno rešenje.
Melanija Tramp je odlučila da Baronov 20. rođendan bude intimna proslava, bez prisustva njegove starije polubraće i polusestra iz očevog prethodnog braka.
Pevačica Vanja Mijatović ispričala je kako je zbog želje svoje majke dobila ime Ivana Vanja, ali se njoj lično više dopalo da je oslovljavaju samo kao Vanju.
Neočekivani susret Kristijana Golubovića i pevačice Ane Nikolić podigao je veliku prašinu u javnosti, nakon što je njihov zajednički snimak osvanuo na društvenim mrežama
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar