Iza kulisa serije "Srećni ljudi" kriju se mnoge tajne koje se polako otkrivaju.
08.05.2024
11:23
Zapaženu ulogu ostvario je u filmu "Rusi dolaze, Rusi dolaze" gde je igrao mornara. Od tada, karijera mu je krenula uzlaznom putanjom i nizao je samo uspehe.
To ga je uvelo u svet poznatih, a u Los Anđelesu je upoznavao brojne svetske zvezde, posebnu pažnju privlačile su mu lepe žene.
Važio je za velikog zavodnika, a za oko je zapao i tadašnjoj supruzi slavne holivudske zvezde Mikija Runija, atraktivnoj Barbari En Tomason Runi.
Među mnogobrojnim glumčevim stvarima koje se nalaze u ovoj sobi, glumac i Batin dugogodišnji prijatelj Nikola Džamić, otkrio nam je zbog čega se među njima nalazi i fotografija glumice Mire Banjac sa kojom je Stojković često sarađivao.
Njih dvoje su ubrzo uplovili u strastvenu romansu koja se nažalost tragično završila.
Po svedočenju Miloševih prijatelja, bio se baš zaljubio, dok je Barbara bila u procesu razvoda od Runija koji se tada nalazio na lečenju na neuropsihijatrijskoj klinici. Upoznao ju je u restoranu "Adrijatik" u Los Anđelesu, koji su držali naši ljudi. Tu su često svraćali i Runijevi i Miloš.
Iznenada, 1. februara 1966. godine, cela farsa se završila šokantnim ishodom. Naime, Barbarina prijateljica Vilma Katanija i služavka provalile su u njenu kuću i u kupatilu pronašle beživotna tela Miloša i Barbare. Zvanična policijska istraga utvrdila je da je Miloš pištoljem Mikija Runija ubio Barbaru, a zatim i sebe. Sam Miki Runi imao je alibi jer je u to vreme ležao u bolnici. Sve bi bilo tako kako pravda kaže da njegovo telo, koje je u Beograd preneseno posredstvom Alena Delona, nisu detaljno pregledali patolozi. Na njemu, pre svega na skroz podnadulom licu, bilo je tragova žestokog nasilja. Usledile su duge godine u kojima su njegova majka Julijana i sestra Zorica pokušavale da otkriju pravu istinu o Miloševoj smrti. Bile su ubeđene da Miloš nikada ne bi mogao da ubije nekoga.
To je jednom prilikom potvrdio i njegov prijatelj Lale Vujadinović.
- Bio je vikend. Žena koja je ostala u kući, guvernanta, poslužila je Barbaru i Miloša i nestala. U Beogradu je rađena nova ekspertiza. Utvrđeno je da im je u viski sipan barbiturat koji ih je omamio... Toliko je providna priča da je on sam sebe ubio... Slikali smo ga mrtvog, bio je sav u ranama, sav u modricama, ruka slomljena, rana na glavi. Odakle mu, bre, rana na glavi? Miloš je bio snažan čovek, borio se protiv ubice. Čuo je Barbarin krik i krenuo ka kupatilu, kad je ušao dobio je udarac u glavu drškom pištolja. Ubijeni su u kupatilu, pa su preneti u sobu. Miki Runi je bio u bolnici, a mi imamo našeg čoveka odavde, baš s Krsta, koji je radio u toj bolnici, on nam je rekao da je te večeri izašao. Runiju je to bila divna prilika da se reši Barbare jer je ona bila podnela zahtev za razvod, a imao je novca da sve zataška i namontira. Sad, da li je postojao još nečiji interes da se Miloš ubije, to ne znam... - ispričao je jednom prilikom Vujadinović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ugledni ruski bloger Pavliv objavio je informaciju da je novac koji je Mađarska zaplenila u Budimpešti, a koji je navodno tranzitirao iz Austrije u Ukrajinu, bio zapravo novac nemačke službe BND koji je trebalo da završi u Srbiji, namenjen za rušenje vlasti.
Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke i predsednik Pokreta Sigurna Srpska, ponovo je danas zadržan na Graničnom prelazu Gradina između BiH i Hrvatske, na ulazu u Hrvatsku.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Književnik Dragoslav Bokan i marketinški stručnjak Nebojša Krstić gostovali su u emisiji "Info jutro" na televiziji Informer. Oni su govorili o nabavci supersoničnih raketa iz Kine, kao i o Hrvatskoj i blokaderima.
Polovni "BMW X3" je među najtraženijim SUV modelima u Srbiji, te se najstariji primerci na oglasima mogu pronaći već od oko 7.500 evra, a mnogi kupci se odlučuju za kupovinu ovog modela na rate koje ne prelaze 500 evra mesečno.
U svakodnevnom govoru često se može čuti da neko "kibicuje" - kada sa strane posmatra šta se dešava i pritom daje komentare ili savete, iako nije direktno uključen. Međutim, malo ko zna odakle potiče ova reč.
Jak vetar koji duva u Beogradu otkačio je jedan splav na Dunavu kod 25. maja, i počeo nekontrolisano da se kreće niz vodu zbog čega su evakuisani ljudi iz susednog objekta.
Teška saobraćajna nezgoda, u kojoj su učestvovala najmanje dva vozila, dogodila se večeras oko 23.15 časova na auto-putu u smeru ka Novom Beogradu, malo posle Beoradske arene.
Porodice i prijatelji dvoje tinejdžera, Mihaila S. (18) i Nede P. (19), koji su 12. marta poginuli u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kod Busija i dalje su van sebe i ne mogu da se pomire sa velikom tragedijom koja ih je zadesila, a koja je potresla čitav kraj.
Serija sinhronizovanih napada Irana na američke vojne objekte u Kuvajtu, Bahreinu, Iraku i Saudijskoj Arabiji označila je naglu i opasnu eskalaciju krize na Bliskom istoku.
Bart de Vever, premijer Belgije, uputio je dramatičan poziv Evropskoj uniji da pod hitno započne direktne pregovore sa Rusijom, uz priznanje da Evropa više nema čime da preti Vladimiru Putinu.
Izraelski premijer Benjamin Netanijahu uputio je zvaničan zahtev Ukrajini za održavanje hitnih pregovora povodom presretanja iranskih bespilotnih letelica.
Na žurci nakon dodele Oskara 2023, koji je tradicionalno jedan od najočekivanijih događaja u Holivudu, pevačica Sijera je izazvala veliku pažnju medija i javnosti svojim modnim izborom.
Gabi Svjerževski ima naviku da grize nokte još od svoje osme godine, a ove godine joj se desila neverovatna komplikacija, koja je umalo koštala života.
Supruga pevača Tonija Cetinskog Dubravka Cetinski oglasila se nakon što je otkazan njegov koncert u novosadskoj dvorani Spens, preuzimajući odgovornost za odluku koja je izazvala burne reakcije u javnosti.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar