U seriji "Sablja" čuo se hit koji su devedesetih svi obožavali! Tužna sudbina pevačice: Izvršila samoubistvo, a pre toga ostavila jezivu poruku na Fejsbuku (FOTO/VIDEO)
Podeli vest
Večeras je na RTS emitovana druga epizoda serije "Sablja" koja govori o ubistvu premijera Zorana Đinđića kao i o događajima pre i posle 12. marta 2003. godine.
Gledaoci su imali između ostalog imali priliku da vide kako su izgledali minuti i sati nakon ubistva Zorana Đinđića.
Serija "Sablja" o ubistvu premijera Srbije Zorana Đinđića, premijerno će biti emitovana večeras na Prvom programu RTS. Kroz osam epizoda publika će pratiti događaje iz naše recentne prošlosti – ubistvo premijera Zorana Đinđića i situaciju u zemlji pre i nakon 12. marta 2003. godine.
Serija "Sablja" počinje sa emitovanjem ove subote 2. novembra na Prvom programu RTS. Ovaj politički triler od osam epizoda bavi se ubistvom premijera Zorana Đinđića, kao i događajima pre i posle 12. marta 2003. godine.
01.11.2024
11:14
Ono što je mnogima zapalo za uho je i pesma koja se u jednom momentu čuje u kolima kriminalca Uroša Ristića Malog kojeg u seriji glumi Lazar Tasić.
Na društvenim mrežama se odmah povela polemika oko toga čija je to pesma i kada je nastala.
Dragan Mićanović kaže da je za potrebe uloge Zorana Đinđića u seriji "Sablja" morao da se ošiša, obrije i ofarba kosu.
29.10.2024
14:35
Foto: Printscreen/Youtube
Lazar Tasić u seriji "Sablja" kao Uroš Ristić Mali
U pitanju je pesma "Pučina" nekadašnje ženske pop grupe "Flejm".
Grupa "Flejm" je ovu pesmu premijerno izvela 1998. godine na festivalu Sunčane skale u Herceg Novom. Od tada je postala veliki hit i nije bilo radio stanice koja je nije puštala, a na svim televizijama "vrteo" se i spot za istu.
Foto: Printscreen/Youtube
Grupa "Flejm" na Sunčanim skalama 1998. godine
Grupa se posle vrtoglavog uspeha ubrzo raspala, a svaka od pet devojaka koje su je činile su nastavile svojim putem.
Kao bomba u medijima je 2016. godine odjeknula vest da je bivša članica grupe Glorija Sangare izvršila samoubistvo.
Sumnja se da je Glorija samoubistvo izvršila 13. novembra 2016. godine kada je na svom Fejsbuku postavila dva statusa. Tragedija se dogodila u Majamiju gde je tada živela.
Foto: Printscreen/Youtube
Glorija Sangare, nekadašnja članica grupe "Flejm"
"Hahaha problemi", napisala je u jednom statusu uz komentar da se oseća fantastično, dok u drugom statusu piše: "Pa ovo je ha-ha hit".
Istog dana je objavila i da je stupila u emotivnu vezu sa izvesnim B. T. i od tada se više nije oglašavala na internetu.
Glorija je sebi već jednom htela da oduzme život. Ona je 2006. godine htela da skoči sa prozora svog stana u beogradskom naselju Cerak, ali su je u tome sprečili policajci i Hitna pomoć.
Policiju je pozvala njena majka koja je rekla da se Glorija popela na prozor stana i da želi da se ubije. Tih dana je pevačica bila u depresiji jer se pojavio video-snimak na kojem se vidi kako oralno zadovoljava jednog mladića.
Čuveni hit "Pučina" poslušajte u videu na kraju teksta:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Serija "Sablja" o ubistvu premijera Srbije Zorana Đinđića, premijerno će biti emitovana večeras na Prvom programu RTS. Kroz osam epizoda publika će pratiti događaje iz naše recentne prošlosti – ubistvo premijera Zorana Đinđića i situaciju u zemlji pre i nakon 12. marta 2003. godine.
Udar Oružanih snaga Rusije hipersoničnom raketom „Orešnik“ ozbiljno je poljuljao spremnost Zapada da pošalje svoje trupe na teritoriju Ukrajine, piše kineski portal Sohu.
Skoro tri dana od kako je Informer otkrio da je serija "Radio Mileva", koja se emituje na Radio-televiziji Srbije (RTS), postala medijska platforma za prljavu blokadersku propagandu, bila su potrebna čelnicima javnog servisa da se oglase.
Niški opozicionar Dragan Milić i njegovi bliski saradnici postali su glavna tema u poslednje vreme, a njihove malverzacije ne prestaju da se otkrivaju.
Skandalozan snimak iz studija jedne hrvatske televizije osvanuo je na društvenim mrežama. Na njemu se vidi kako se hrvatska poslanica "Stranke sa imenom i prezimenom", Dalija Orešković, raspravlja s voditeljem o proustaškom pokliču "Za dom spremni", a izgovara stravičnu rečenicu na račun Srbije.
Skoro tri dana od kako je Informer otkrio da je serija "Radio Mileva", koja se emituje na Radio-televiziji Srbije (RTS), postala medijska platforma za prljavu blokadersku propagandu, bila su potrebna čelnicima javnog servisa da se oglase.
Prvi takmičar koji je napustio Exatlon, najveći sportski rijaliti program na svetu, Marko Milovanović, bio je gost specijalne emisije na Informer televiziji, gde je govorio o boravku u Dominikanskoj Republici i iskustvu u takmičenju.
U najvećem sportskom rijalitiju na svetu, sukob između Sanje Kalinović i devojaka u Plavom timu ne jenjava i nikako ne mogu da pronađu zajednički jezik.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
U Srbiji će dana ujutru biti hladno sa slabim i umerenim, na jugozapadu i jugu ponegde i jakim mrazem, a tokom dana biće umereno do potpuno oblačno i malo toplije vreme.
Srpska pravoslavna crkva, ali i druge crkve koje poštuju julijanski kalendar, obeležavaju sutra u ponoć početak nove 2026. godine, a širom Srbije organizuje se doček.
Vođa "kavačkog" klana Radoje Zvicer, navodno se predao pripadnicima FBI, ekskluzivno za Informer tvrdi Blažo Marković, bivši policajac i predsednik pokreta "Novi ljudi, nova snaga Srbije".
Na lokalitetu Begluk, u blizini sela Rudna Glava kod Majdanpeka, sinoć oko 21.00 čas došlo je do požara u kojem je u potpunosti izgoreo objekat u vlasništvu Z. S. iz Majdanpeka.
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da Sjedinjene Američke Države imaju pravo da deluju protiv drugih zemalja ukoliko procene da postoji pretnja po njihovu bezbednost i ponovio da ga u takvim slučajevima ograničava isključivo sopstveni moral, a ne međunarodno pravo.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp oglasio se na društvenoj mreži Truth Social, upozoravajući na ogromne finansijske posledice ukoliko bi Vrhovni sud presudio protiv američke administracije u vezi sa carinama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar