• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

21.02.2025

12:29

Druga sezona serije "Bunar" počinje sa emitovanjem

Telekom Srbija

Kultura

Druga sezona serije "Bunar" počinje sa emitovanjem

Podeli vest

Druga po redu sezona serije „Bunar“, u produkciji Telekoma Srbija, Dandelion Productions i Filma Danas, počeće sa emitovanjem 22. februara na Superstar kanalu od 21 čas i na male ekrane će doneti nove, uzbudljive događaje i zaplete.

Dobro poznata serija, u režiji Igora Đorđevića, koji potpisuje i scenario, prati nesvakidašnju životnu priču bivšeg profesora filozofije Radomira Pavlovića i osvetljava mračnu stranu ljudskog uma.

Glavni junak, bežeći od skandala i u potrazi za spokojem, odlazi u mirno šumadijsko selo, ne sluteći da će njegova sudbina ubrzo preokrenuti. 

Narkobos Todor Malbaša prisiljava Pavlovića na distribuciju narkotika, koji postaje njegov rob, zatočen u svetu opasnosti.

Foto: Telekom Srbija

Scena iz druge sezone serije "Bunar"

Tražeći izlaz, on se za pomoć obraća lokalnom trgovcu mesa, ujedno i bivšem kriminalcu, koji odbija njegove zahteve sa željom da ostane izvan kriminalnog miljea.

Prelomna tačka ove napete priče je trenutak kada Pavlović, u bunaru, otkriva telo žene koju je voleo, suočen sa svojim najvećim strahovima. Tokom borbe sa sopstvenom mračnom senkom, on postaje sve čega se najviše plaši, ponirući u bunarske dubine svoje podsvesti.

Foto: Telekom Srbija

Scena iz druge sezone serije "Bunar"

Ključne uloge u ovom dramatičnom trileru tumače Nenad Jezdić, Igor Đorđević, Radovan Vujović, Maja Čampar, Denis Murić, Boris Milivojević, Nikola Rakočević, Ivona Kustudić, Branka Katić i brojni drugi istaknuti glumci iz zemlje i regiona, koji će gledaocima približiti tajnovite likove "Bunara" i pokrenuti novu sezonu uzbuđenja na Superstar kanalu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Ekskluzivno! Pogledajte trejler za drugu sezonu serije Bunar (VIDEO)
Kultura

Ekskluzivno! Pogledajte trejler za drugu sezonu serije Bunar (VIDEO)

Spremite se za spuštanje u drugu sezonu serije "Bunar", u produkciji Telekoma Srbija, Dandelion Productions i Filma Danas koja osvetljava bunarske dubine naše podsvesti i uprkos našoj potrebi da čoveka lako objasnimo, Bunar otkriva svu složenost ljudske prirode i njegovih odnosa.

23.01.2025

14:41

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set