• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

10.03.2025

11:41

Bojkotuje RTS, a zgrće pare na seriju koja se emituje na Javnom servisu! Branislav Klanšček urnisao Gordana Kičića!

ATAIMAGES

Kultura

Bojkotuje RTS, a zgrće pare na seriju koja se emituje na Javnom servisu! Branislav Klanšček urnisao Gordana Kičića!

Premijera serije "Mama i tata se igraju rata" u produkciji RTS i "Filmkombajna" premijerno će biti prikazana 15. marta na Prvom programu Javnog servisa Srbije.

Sve ovo ne bi bilo nimalo čudno da vlasnik producentske kuće "Filmkombajn" nije Gordan Kičić koji u pomenutoj seriji igra i jednu od glavnih uloga, a ujedno podržava blokade i bojkot RTS na kojem se već godinama unazad emituje njegova serija.

Branislav Klanšček, predsednik Upravnog odbora RTS kaže da je Gordanovo ponašanje u najmanju ruku licemerno.

- Gordan Kičić poziva na blokade i bojkot RTS, a ujedno sklapa ugovore za seriju koja košta više od  1.300.000 evra. Ljudi sa kojima se družim to nazivaju licemerjem, a i ja bih se složio - kaže Klanšček za Informer i dodaje da Kičić nije jedini:

Foto: Aleksandar Jovanović Cile

Branislav Klanšček

Da budemo pošteni, nije Gordan Kičić jedini. U medijima ste mogli pročitali da je Jovan Memedović gostovao na plenumu studenata Elektrotehničkog fakulteta, a istovremenu na RTS ima tri emisije: "Poteru", "Superpoteru" i "Sasvim prirodno" u čijoj proizvodnji su angažovani i njegova ćerka i sin.

 

 

Među licemerima je i Ivana Kesić, supruga Zorana Kesića.

- Ivana Kesić, supruga Zorana Kesića već godinama radi na RTS kao kostimograf. I ove godine je radila kao kostimograf na festivalu "Pesma za Evroviziju", a istovremeno od njenog supruga čujemo osude na račun RTS - kaže Klanšček.

Podsetimo, sredinom februara, plenum Fakulteta umetnosti i Fakulteta dramskih umetnosti pozvali su na bojkot RTS što je podržao i Gordan Kičić.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Naše kamere nikad ne spavaju! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...

17.07.2026

15:41

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

(UZNEMIRUJUĆE) Jezive tajne koje spajaju Belivuka i američke psihopate: Detalji istrage šokirali su ceo svet
Hronika

(UZNEMIRUJUĆE) Jezive tajne koje spajaju Belivuka i američke psihopate: Detalji istrage šokirali su ceo svet

Njihova imena decenijama izazivaju jezu, a slučajevi koje su ostavili iza sebe i danas predstavljaju predmet analiza kriminalista širom sveta. Dok je jedan godinama vodio dvostruki život predstavljajući se kao uzoran porodični čovek, drugi je iza zatvorenih vrata skrivao najmračnije tajne, dok se trećima pred Specijalnim sudom u Beogradu sudi za najteža krivična dela.

20.07.2026

21:56

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set