Bijonse je umalo doživela tešku nesreću tokom koncerta u Hjustonu, kada se viseći kabriolet u kojem je pevala naglo nagnuo.
Dok je Bijonse izvodila pesmu "16 Carriages", sajla sa koje je visio luksuzni automobil iz kojeg je pevala naglo je pukla, a u sali se začuo njen uplašeni glas: "Stanite!"
Panika je zavladala među prisutnima, a pevačica je u više navrata ponovila da se koncert zaustavi.
Publika je u neverici gledala kako se vozilo polako spušta ka bini, dok su članovi tima pokušavali da spreče tragediju. Kada je konačno dotakla tlo, Bijonse je na kratko otišla iza scene kako bi se smirila.
Beyoncé handled a technical malfunction during her Cowboy Carter Tour in Houston like the total pro she is! Bey found herself in a scary situation when her flying car began to tilt mid-air. pic.twitter.com/rKuIE3kLVI
— WMag (@wmag03) June 30, 2025
Ubrzo se vratila pred fanove, izvela pesmu do kraja i zahvalila se svima na podršci.
Mnogi fanovi su komentarisasli njenu hrabrost i profesionalnost u situaciji koja je mogla da ima tragičan ishod.
Met Gala, događaj koji je počeo kao skromna donatorska večera u čast njujorškog Metropoliten muzeja umetnosti, odavno je prerastao u jedan od najgledanijih, najfotografisanijih i najkontroverznijih trenutaka na globalnoj mapi pop kulture.
Bijonsei Džej Zinavodno razmatraju pokretanje pravnog postupka protiv Kanjea Vesta nakon njegovog uznemirujućeg posta na društvenim mrežama o njihovim blizancima Rumiju i Siru.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Met Gala, događaj koji je počeo kao skromna donatorska večera u čast njujorškog Metropoliten muzeja umetnosti, odavno je prerastao u jedan od najgledanijih, najfotografisanijih i najkontroverznijih trenutaka na globalnoj mapi pop kulture.
Lider Demokratske narodne partije Crne Gore Milan Knežević najavio je da će za 15, 20 dana objaviti dokument nakon kojeg će se videti da li Milojko Spajić može da ostane na poziciji premijera.
Izrael se sprema za mogućnost da samostalno započne vazdušne udare na Iran ukoliko SAD postignu sporazum sa Teheranom i preduzmu korake ka okončanju rata.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obići će danas radove na rekonstrukciji i prenameni ''Starog železničkog mosta'' u pešačStarki most, u okviru projekta ''Beograd na vodi".
Dežurni opozicioni analitičar i lažni istraživač javnog mnjenja Đorđe Vukadinović zakukao je na tajkunskoj televiziji Nova S, pa čak izgovorio i "neka nam je Bog u pomoći" u trenutku dok je govorio o snazi, odnosno kompaktnosti aktuelne vlasti, s jedne strane, i o potpunom rasulu u redovima blokadera, s druge.
U svojoj sramnoj kolumni na tajkunsom portalu "Danas", Marko Vidojković je Republiku Srpsku Krajinu skandalozno nazvao "proto-ćacilendom", svesno udarajući na mučenički narod!
U većem delu Srbije biće pretežno sunčano, samo na istoku i jugoistoku Srbije promenljivo oblačno sa lokalnom pojavom kratkotrajne kiše ili pljuska sa grmljavinom. Temperature od 16 do 36 stepeni.
U Osijeku je konačno rasvetljen pokušaj ubistva koji se odigrao u petak, 7. avgusta, kada je mladić (25) sa šireg područja Osijeka brutalno napao starijeg sugrađanina (62).
Pripadnici policije u Sopotu uhapsili su američkog državljanina D. L. A. (61) zbog sumnje da je počinio krivično delo nasilje u porodici nad svojom suprugom M. A. A. (43).
Na društvenim mrežama pojavio se snimak bezobzirne krađe iz jednog kineskog tržnog centra u Novom Sadu, koji je zapanjio i nasmejao korisnike interneta.
Policijski službenici u Ljubinju lišili su slobode maloletnika zbog sumnje da je unutar prostorija Policijske stanice pravio haos, vređao i ometao službenike, uništavao imovinu i fizički povredio jednog policajca.
Protiv bivšeg ministra spoljnih poslova mađarske Petera Sijarta podneta je prijava zbog mogućeg krivičnog dela primanja mita i mogao bi da se suoči sa do tri godine zatvora ako bi bio proglašen krivim, objavio je mađarski portal Indeks.
U Atici i drugim regionima Grčke danas je proglašeno crveno upozorenje na rizik od požara, saopštio je Generalni sekretarijat za civilnu zaštitu Ministarstva za klimatske krize i civilnu zaštitu.
Iranska agencija Mehr objavila je kratak video na kojem se vidi vrhovni vođa Irana, ajatolaha Modžtabe Hamneija, koji je preuzeo funkciju nakon što je njegov otac, Ali Hamnei ubijen 28. februara prvog dana američkih i izraelskih napada na Iran.
Šta zapravo muškarci najviše cene kod žene tokom intimnih odnosa? Devet muškaraca je za magazin Cosmopolitan otkrilo šta za njih znači kada kažu da je žena dobra u krevetu, a neki odgovori mogli bi da iznenade.
U svetu ljubavi dela često govore više od reči. Ta tvrdnja važi i za poljupce - različite vrste poljubaca imaju mala skrivena značenja, koja vam mogu mnogo toga reći.
Ovaj čudesni starinski namaz od pečenih paprika, sira i penušavog maslaca pravi je pogodak. Spoj mirisa dimljene paprike, kremastog maslaca i sira daje savršen domaći delikates koji se topi na svežem hlebu.
Bivši voditelj i rijaliti učesnik s titulom najvećeg provokatora Dejan Stanković Kralj juče je oženio lepu doktorku Branku, a do nas su sada stigle i prve fotografije sa njihovog crkvenog venčanja.
Nakon incidenta u Galeriji, korisnici društvenih mreža ne prestaju da komentarišu postupke Sergeja Trifunovića i njegove žene Isidore, a pojedini komentari će vas i te kako nasmejati!
Pevačica Tina Ivanović svog sina dobila je kao mlada devojka, a zbog loše situacije u porodici u kojoj je bila udata, donela je odluku da je najbolje da se odseli odatle i naslednika ostavi kod oca.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.