Poznati britanski kuvar i tv ličnost, Gordon Remzi, otkrio je da je imao operaciju uklanjanja raka kože i objavio svoju fotografiju sa ožiljkom iza uha, prenose britanski mediji.
Ema Stoun i Vilem Dafo poljubili su se na crvenom tepihu Venecijanskog filmskog festivala, a taj gest izazvao je burne reakcije javnosti zato što su oboje u brakovima.
30.08.2025
13:58
Rođen u porodici sa bogatom umetničkom tradicijom, Paris je od malih nogu okružen svetom filma i glamura. Međutim, osim ljubavi prema automobilima, Paris je strastveni umetnik i slikar. Njegova posvećenost slikarstvu sve više privlači pažnju, a radovi koje stvara odražavaju njegov jedinstveni pogled na svet i dubinu emocija. Umetnost je za njega način izražavanja i beg od svakodnevice, a njegova dela redovno izlaže na manjim izložbama i događajima.
Njegov Instagram profil nije samo mesto na kojem deli fotografije luksuznih i klasičnih automobila, već i prostor gde pokazuje svoja umetnička dela i kreativne procese, što dodatno potvrđuje da je Paris mnogo više od naslednika slavnog oca.
Holivudski glumac Nikolas Kejdž doživeo je bizaran incident tokom snimanja filma "The Carpenter's Son" u Grčkoj kada ga je napao roj pčela u pećini gde se snimala jedna od scena.
Gal Gadot se neće pojaviti na ovogodišnjem Venecijanskom filmskom festivalu, jer smatra da je njena bezbednost ozbiljno ugrožena.
30.08.2025
08:44
Pored strasti prema automobilima i umetnosti, Paris je poznat i kao pravi zavodnik i lepotan, što ne čudi s obzirom na to da je lepotu nasledio i od majke i od oca. Njegovi pratioci često ističu koliko je harizmatičan i privlačan, a Paris nije nepoznat ni u modnim krugovima. Često se pojavljuje na događajima i u kampanjama koje promovišu stil i eleganciju, pa nije retkost da ga mediji nazivaju jednom od novih zvezda među mladim poznatim ličnostima.
Foto: Printscreen/Instagram
Paris Brosnan
Što se tiče privatnog života, Paris Brosnan ne krije koliko mu je važna veza sa svojom devojkom. Na Instagramu često deli zajedničke fotografije koje oslikavaju njihovu sreću i sklad, a fanovi mu željno prate svaki korak, interesujući se za njegovu romantičnu priču.
Iako je još mlad, Paris već pokazuje da ima jasne ciljeve i da želi da izgradi karijeru u svetu umetnosti, mode i automobila, kombinujući stil i strast. Sa očevim nasleđem u svetu filma i svojom jedinstvenom ličnošću, Paris Brosnan svakako je ime koje će se i u budućnosti često pominjati u javnosti.
Foto: Printscreen/Instagram
Paris Brosnan
Pirs Brosnan proslavio se ulogom tajnog agenta 007 u fimovima o Džejms Bondu, a više puta je do sada boravio u Beogradu gde je snimo svoje filmove.
Glumac je prvi put u srpskoj prestonici boravio još davne 1986. godine kada je snimao film i seriju "Put oko sveta za 80 dana". Nakon toga, posao ga je ponovo naneo u Beograd i to 2013. godine za potrebe snimanja filma "November man".
Foto: EPA
Pirs Brosnan
Pirs je tom prilikom za domaće medije rekao da je oduševljen našom zemljom i imao je samo reči hvale.
- Uvek mi je lepo u vašoj zemlji. Za Srbiju me vežu samo lepe uspomene - rekao je glumac tada.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poznati britanski kuvar i tv ličnost, Gordon Remzi, otkrio je da je imao operaciju uklanjanja raka kože i objavio svoju fotografiju sa ožiljkom iza uha, prenose britanski mediji.
Smene direktora i urednika u medijima koji posluju u okviru “Junajted grupe” izazvale su pravu histeriju jedino u beogradskim redakcijama N1 i sličnih medija, dok se redakcije ovih medija u Sarajevu i Zagrebu ovom temom gotovo i ne bave.
Nemački list Berliner cajtung objavio je da bi gasovodi „Severni tok“ mogli ponovo da budu pokrenuti uz direktno učešće Sjedinjenih Američkih Država, što je predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio još u decembru 2024. godine u ekskluzivnom intervjuu za Informer televiziju.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS dr Uglješa Mrdić, pozvao je građane da mu dostave podatke o protivzakonitim radnjama tužilaca među kojima je Zagorka Dolovac, Mladen Nenadić i Branislav Lepotić.
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević izjavio je danasi da se neće dozvoliti da neko kamenuje i vređa vladike srpske crkve, da sprečava gradnju hramova i slobodu bogosluženja, kao ni da proglašava ideologiju važnijom od srpskog identiteta i interesa, od vekovnih tradicija i svetinja.
Video snimak čiji je glavni akter propali političar Sergej Trifunović u kom nekadašnji predsednik Pokreta slobodnih građana govori o cenzuri Aleksandre Subotić, smenjene direktorke tajkunskih medija koji posluju unutar “Junajted grupe”, ponovo je postao aktuelan nakon što je obelodanjeno da će nova uprava voditi medije poput N1, Nove, Radara i Danasa.
U emisiji Exatlon Specijal bivša učesnica Exatlona Tijana Jović, otkrila je kako su je takmičari ogovarali iza leđa i da joj je smetalo što joj se niko nije direktno obratio.
Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…
Narodni poslanik Nebojša Bakarec i državni sekretar Adam Šukalo gostujući u Info jutru komentarisali su sinoćni napad na sveštenstvo Srpske pravoslavne crkve u Novom Sadu.
U Ulici Dositeja Obradovića ispred broja 33 u Mokrinu pred više od stotinu posmatrača, a i navijača, odigrala se ljuta borba između Kobre Svemirca i Kasijusa Kleja!
Od aprila na putevima u Srbiji stupa na snagu važna novina za sektor transporta – svi kamioni teži od 3,5 tone moraće da imaju ugrađen TAG uređaj za elektronsku naplatu putarine.
U centru Kačareva, gde ovogodišnja Slaninijada ulazi u samu zaršnicu, jedna zanimljiva fotografija privukla je pažnju. Reklo bi se, ništa neobićno, vide se dva saobraćajna znaka, ali...
Devojčica (14) iz Ulcinja, identifikovana je kao osoba koja je stajala iza lažne dojave da je u Osnovnoj školi "Maršal Tito" u tom gradu postavljena bomba.
Sinoć se na magistralnom putu Zaječar - Knjaževac dogodila saobraćajna nesreća u u kojoj su učestvovali pogrebno vozilo iz Zaječara, firme ''Venac'' i teretno vozilo Vojske Srbije.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je da su tokom pregovora o Ukrajini u Ženevi predstavnici evropskih zemalja "sedeli u predsoblju".
Nakon pucnjave na imanju Mar-a-Lago na Floridi u SAD, isplivali su novi detalji o identitetu osumnjičenog i dramatičnim trenucima sukoba sa snagama bezbednosti.
Ukrajinska policija je objavila video snimak na kojem se vidi osumnjičena kako ostavlja eksploziv u centru Lavova. Ukrajinski ministar unutrašnjih poslova Igor Klimenko izjavio je da je bombardovanje u Lavovu verovatno naručeno iz Rusije.
Kandidat u "Pinkovim zvezdama" Mirnes Muslim ispričao je kako Zorica Brunclik nije došla u emisiju zbog zdravstvenih problema i poželeo joj brz oporavak.
Voditeljki Jovani Jeremić u studio je stiglo iznenađenje u vidu torte u obliku lava, a voditeljka je poslasticu odmah poljubila u mesto gde su oslikana usta.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar