Ceo svet u šoku: Svi pričaju o scenama seksa u "Orkanskim visovima"
Podeli vest
Iako je najavljivan kao najerotičniji film godine, novi projekat Emerald Fenel "Orkanski visovi" iznenadio je publiku jer, uprkos smeloj kampanji i hemiji Margo Robi i Džejkoba Elordija, u njemu nema nijedne scene golotinje.
Novi film rediteljke Emerald Fenel "Orkanski visovi" podigao je ogromnu prašinu još pre premijere, ali ne iz razloga koji su mnogi očekivali.
Rediteljka i scenaristkinja filma "Orkanski visovi", Emerald Fenel, kaže da je pomenuta drama razorno seksi film, a da je glavna glumica u ovom ostvarenju Margo Robi, veoma talentovana i divlja.
Film "Orkanski visovi" je jedan od najiščekivanijih ove godine, a njegova glavna zvezda Margo Robi na sjajan način koristi pažnju koju on privlači i u svakoj situaciji ostavlja fenomenalan utisak.
13.02.2026
16:56
Iako je marketinška kampanja nagoveštavala provokativnije i smelije ostvarenje čak i od njenog hita "Saltburn", publiku je iznenadila činjenica da u filmu, uprkos snažnoj erotskoj tenziji, nema nijedne scene golotinje.
Gostujući u podkastu "Happy Sad Confused", autorka je objasnila da nikad nije imala potrebu da eksplicitno prikazuje seks kako bi dočarala strast.
Prema njenim rečima, scene intimnosti ne razlikuju se od bilo kojih drugih, one govore o moći, emocijama i odnosima među likovima, a ne o samom činu.
Na londonskoj premijeri filma "Orkanski visovi", Margo Robi je zablistala u upečatljivom izdanju koje je spojilo savremeni dizajn i bogatu filmsku simboliku.
Trejler nove adaptacije "Orkanskih visova", u kojima glavne uloge tumače Džejkob Elordi i Margo Robi, izazvao je burne reakcije publike zbog scena koje uključuju sisanje prstiju.
31.01.2026
12:39
Foto: BLITZ film
Scena iz "Orkanskih visova"
Fenel je podsetila i da se o "Saltburnu" govorilo kao o filmu koji pomera granice, iako, kako kaže, u scenama seksa zapravo nema golotinje.
- Najerotičnija scena je ona između muškarca i kade - rekla je, dodajući da je percepcija eksplicitnosti često stvar ličnog doživljaja.
U glavnim ulogama u "Orkanskim visovima" pojavljuju se Margot Robi i Džejkob Elordi, a reakcije publike i kritike su podeljene. Dok jedni hvale intenzivnu atmosferu i "hemiju koja gori sa platna", drugi smatraju da je erotski naboj prenaglašen i bez stvarnog pokrića.
Na sajtu Rotten Tomatoes film trenutno ima 65 odsto pozitivnih ocena na osnovu 178 recenzija. Australijska kritičarka Niki Gemel dala mu je maksimalnih pet zvezdica, dok je Piter Bredš iz The Guardian bio znatno oštriji, ocenivši ga sa samo dve zvezdice i nazvavši ga "kvazi-erotičnim i pseudo-romantičnim".
Uprkos polemikama, prognoze su optimistične. Očekuje se da će film tokom prvog vikenda prikazivanja u SAD zaraditi oko 50 miliona dolara.
Jedno je sigurno: o "Orkanskim visovima" se govori više nego o većini filmova ove godine, čak i kada publika tvrdi da nije videla gotovo ništa.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rediteljka i scenaristkinja filma "Orkanski visovi", Emerald Fenel, kaže da je pomenuta drama razorno seksi film, a da je glavna glumica u ovom ostvarenju Margo Robi, veoma talentovana i divlja.
Kancelarija visokog predstavnika (OHR) u Bosni i Hercegovini (BiH) potvrdila je da Kristijan Šmit nakon pet godina napušta funkciju visokog predstavnika, a prema pisanju medija, zameniće ga italijanski diplomata Antonio Zanardi Landi.
Ostrašćena blokaderka profesorka srpskog jezika Marina Panić iz Kraljeva, koja je tokom jednog od svojih nastupa na skupu u tom gradu urlala: "Nemoj da je neko prestao da pumpa", danas od roditelja i dece školskog uzrasta bukvalno otima novac.
Stanovnici Batajnice godinama čekaju bolje uslove zdravstvene zaštite, te je ministar za javna ulaganja Darko Glišić održao danas važan sastanak povodom toga.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić raskrinkala je blokadere i tajkunske medije, koji su udruženim snagama plasirali vest da će izbori u Srbiji da se održe 12. jula, a potom počeli da šire laži kako je to učinio predsednik Aleksandar Vučić.
Državni inspektorat Republike Hrvatske (DIRH) upozorio je potrošače na povlačenje proizvoda "Derma mleveni cimet" zbog utvrđenog prisustva bakterije Bacillus cereus.
Tokom prva četiri meseca 2026. godine urađeno je 67 transplantacija zahvaljujući organima 16 donora. Nažalost, 13 porodica odbilo je da potpiše saglasnost, čime su smanjili šansu za preživljavanje oko 70 pacijenata.
Od velikog broja pristiglih predloga za ime nedavno rođenog mladunčeta u jagodinskom zoo-vrtu, zaposleni su izabrali ono koje su posetioci najčešće navodili.
Planirano saslušanje osmoro Nišlija na suđenju M.M.M. i M.M., roditelja trinaestogodišnjaka koji je 5. oktobra 2023. godine u svojoj kući u Niškoj Banji ubio školskog drug Andreja Simića, danas nije izvedeno zbog incidenata u sudnici Višeg suda u Nišu.
Policija u Valjevu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Valjevu, uhapsila je D. V. (49) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo iznuda.
Suđenje Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću i njihovoj kriminalnoj grupi, nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu, pregledom presretnutih poruka sa kriptovane aplikacije "Skaj".
Poziv predsedniku Sjedinjenih Američkih Država Donaldu Trampu da poseti Rusiju i dalje važi, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov u razgovoru sa novinarima, prenose RIA Novosti.
Rat na Bliskom istoku, 73. dan. SAD i Iran su formalno u primirju, ali se i dalje sukobljavaju oko Ormuskog moreuza, gde američka mornarica presreće iranske tankere, a Iran odbija da prepusti kontrolu.
Jermenski premijer Nikol Pašinjan izjavio je da odnosi između Moskve i Jerevana prolaze kroz neizbežnu transformaciju, ali je naglasio da njegova vlada nema nameru da aktivno nanosi štetu Rusiji.
Čuvena rimska fontana Trevi u Italiji, simbol barokne lepote i jedno od najposećenijih mesta na svetu, sinoć je bila poprište incidenta koji je zaprepastio prisutne turiste i lokalno stanovništvo.
Samsung je predstavio nove generacije displeja koje bi mogle potpuno da promene način na koji koristimo pametne telefone. Pored boljeg prikaza slike, budući ekrani mogli bi da mere zdravstvene podatke i dodatno štite privatnost korisnika.
Dženifer Lopez (56) pojavila se sinoć u Los Anđelesu na događaju "The Roast of Kevin Hart", gde je privukla pažnju svojim upečatljivim modnim izdanjem.
Botoks, poznat i kao "bejbi botoks" kada se koristi u manjim dozama, postaje sve popularniji među mlađim osobama koje žele da uspore pojavu prvih bora.
Stjuardese su tokom svog rada u avionima svedočile raznim, često bizarno neugodnim situacijama, ali posebno ih iritiraju putnici koji izuvaju obuću tokom leta.
Bivši rijaliti učesnik Aleksandar Bogunović Zverka ponovo je uzburkao javnost nakon što je izneo kontroverzne tvrdnje o navodnoj aferi sa jednom poznatom pevačicom.
Ana Bekuta oglasila se putem svog Instagram profila nakon što se internetom proširio lažni reklamni snimak napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, na kojem se navodno pojavljuje ona.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar