• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: blic/informer.rs

06.05.2020

17:47

ZA NJU NIKO NE ZNA, A VAŽAN JE ČLAN KRALJEVSKE PORODICE! Ne dopušta pravljenje nereda i glupiranje, a zauzvrat dobija NIZ POVLASTICA!

Showbiz

ZA NJU NIKO NE ZNA, A VAŽAN JE ČLAN KRALJEVSKE PORODICE! Ne dopušta pravljenje nereda i glupiranje, a zauzvrat dobija NIZ POVLASTICA!

Podeli vest

Kraljevski par Kejt Midlton i princ Vilijam godinama imaju jednu od najboljih dadilja, koja im pomaže oko čuvanja dece.

Naime, prinčeve Džordža i Luisa, kao i princezu Šarlot čuva jedna od najboljih dadilja na svetu.

Njeno je ime Maria Boralo i jedna je od najpoznatijih britanskih dadilja, a Kejt i Vilijam angažovali su je kada je Džordž imao osam meseci. Od tog dana ona živi u palati Kensington i sa kraljevskom porodicom odlazi na putovanja, ali njena je prisutnost vrlo diskretna.

KRALJICA IM JE ZABRANILA! Kejt Midlton je želela svom sinu da OVO IME, ali joj želja nije uslišena!

- Ne dopušta pravljenje nereda i glupiranje. Postoje stroga večernja pravila kojih se moraju držati pre spavanja, a u želji da im podstiče apetit, svakih nekoliko dana dobijaju novu hranu na meniju - objasnio je stučnjak Luis Heren za "The Sun".

Takođe, većina igara mora se odvijati van kuće bez obzira na vremenske prilike, a ona uključuje vožnje biciklima, igranje sa psima i u vrtu.

- Ako lagano pada kiša, svejedno će ih izvesti napolje u prikladnoj odeći - otkrila je Luis, a onda dodala da deca uče uz tradicionalne igre i zabavu, a da o vremenu provedenom ispred ekrana odlučuju samo roditelji, a to je nešto što im ne pada lako, pogotovo Vilijamu koji je to i sam priznao u skorijim intervjuima.

Foto: Printscreen

Kraljevska porodica Mariju doživljava kao članicu porodice, a ona i Kejt su navodno jako bliske. Obučena je da se u određenim situacijama ponaša i kao obezbeđenje, završila je kurs samoobrane, a govori i šest jezika.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Zaplenjeno 10 kilograma kokaina i više hiljada evra! Velika akcija u Novom Sadu (FOTO)
Hronika

Zaplenjeno 10 kilograma kokaina i više hiljada evra! Velika akcija u Novom Sadu (FOTO)

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici MUP-a, Uprave kriminalističke policije u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Novom Sadu, zaplenili 10 kilograma kokaina i uhapsili dve osobe, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

11.04.2025

19:42

Sport

Planeta

Magazin

Džet set