• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: stil/informer.rs

09.10.2020

11:48

(FOTO) BILA JE FATALNA ŽENA, A ONDA JE OTIŠLA NA SELO! Napustila je GLAMUR i dokazala OVO!

Showbiz

(FOTO) BILA JE FATALNA ŽENA, A ONDA JE OTIŠLA NA SELO! Napustila je GLAMUR i dokazala OVO!

Kao ćerka lepotice i poznate glumice Ingrid Bergman i italijanskog reditelja Roberta Roselinija, ne čudi što je Izabela Roselini krenula roditeljskim stopama, međutim, njeni prvi značajniji angažmani dogodili su se, prema današnjim standardima, dosta kasno

U kasnim dvadesetima započela je karijeru modela koja je naprasno prekinuta raskidom ugovora s Lankomom  jer je navodno, u svojim 40-ima, bila prestara da bi bila ambsadorka lepote parfema. Ali ta je saradnja obnovljena 2016., kad je Isabela bila već u 60-ima, a nastavila se do danas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

One of my favorite photographer and friend @Brigittelacombe ❤️

A post shared by Isabella Rossellini (@isabellarossellini) on Sep 17, 2020 at 4:35pm PDT

Svetsku slavu je stekla u filmovima „Plavi somot“ i „Smrt joj dobro pristaje“ 1980-ih i 1990-ih, ali Roselinijeva ne prestaje da glumi ni danas. Osim pojavljivanja u filmu “Neprijatelj” i seriji “Domina”, u 2000-ima je režirala, producirala i glumila u veb serijalu “Green Porno”. U njemu na zabavan i duhovit način objašnjava rituale parenja, uživljavajući se u uloge životinje.

Ako već niste, svakako pogledajte životinjsko carstvo na način na koji ga još niste videli! Sličnom tematikom bavi se i u najnovijem “Sex & Consequences”, komičnom online šou (koji se ipak drži naučnih činjenica) i objašnjava reprodukciju kod životinja.

Ali njena ljubav ni interes za životinje ne staju na tome. Isabela Roselini ponosna je vlasnica farme na Long Ajlendu na kojoj se nalaze kokoške, ovce i druge životinje, o čemu redovno izveštava na svom Instagram profilu, te je čak objavila knjigu “My Chickens and Me” (“Moje kokoške i ja”).

Izabela Roselini, glumica u tridesetima, model u četrdesetima, rediteljka i žena koja živi na farmi u svojim šezdesetim, inspiracija je za sve nas i dokaz da u životu nikad nije kasno!




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Nebojša Bakarec: Sva Vučićeva odlikovanja – Najveće je ono od naroda!
Kolumne

Nebojša Bakarec: Sva Vučićeva odlikovanja – Najveće je ono od naroda!

Predsednik Republike Srbije, Aleksandar Vučić je odlikovan je danas, 9.6.2026. godine, od strane predsednika Angole, Žoao Manuela Gonsalveša Lorensa, Ordenom Agostina Neta. Predsednik Republike Srbije, Aleksandar Vučić je odlikovan sedamnaest puta tokom svoja dva mandata predsednika Republike, od strane stranih državnika i verskih velikodostojnika.

09.06.2026

19:04

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

SJAJNE VESTI! Krov nad glavom za oko 12.000 mladih
Društvo

SJAJNE VESTI! Krov nad glavom za oko 12.000 mladih

Više od 7.000 mladih već je rešilo stambeno pitanje uz subvencionisane kredite za kupovinu prve nekretnine, a nakon proširenja garantne šeme za dodatnih 300 miliona evra, biće odobreno još najmanje 5.000 kredita, poručili su iz Ministarstva finansija.

09.06.2026

17:00

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set