MARIJANA MATEUS obukla helanke i pokazala ravan stomak! KOMPLET U BOJI KOŽE, izgleda kao da nema ništa na sebi! (FOTO)
Podeli vest
Srpska dizajnerka Marijana Mateus sa prebivalištem u Londonu, nedavno je napunila 49. godina, ali po njenom izgledu to niko ne bi rekao.
Naime, Marijana trenutno boravi na Ibici gde obilazi brojna zanimljiva mesta. Ujutru voli da vežba, te to čini već godinama unazad. Na društvenim mrežama je podelila fotografiju na kojoj se vidi kako radi jogu, a sudeći po njenom telu, naporno vežbanje daje najbolje rezultate.
Svetska pop diva Dženifer Lopez nezadovoljna je izgledom svog verenika Alekse Rodrigeza koji je u poslednje vreme dobio nekoliko kilograma viška, pišu strani mediji.
12.10.2020
19:27
Pre manje od mesec dana proslavila je rođendan, ma telu i držanju mogu da joj pozavide i mnogo mlađe devojke.
- Prvo izlečite dušu, a zatim sledi isceljenje uma i tela - napisala je Marijana ispod fotografije, a komentari poput "au ženo kako izgledaš", "svaka čast", "odlično izgledate", "ukras prirode" nastavili su da se nižu. Za svega nekoliko sati na fotografiji imala je preko dve hiljade lajkova.
A post shared by Marijana (@marijanamateus) on Oct 15, 2020 at 12:05am PDT
Zategnute ruke, pločice na stomaku i vitke noge su pokazatelj da Marijana poseduje ogromu disciplinu. Uz sve to ima i dobru gentiku koja je učinila da ne mora mnogo da brine o godinama koje su pred njom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Svetska pop diva Dženifer Lopez nezadovoljna je izgledom svog verenika Alekse Rodrigeza koji je u poslednje vreme dobio nekoliko kilograma viška, pišu strani mediji.
Poznati novinar Uroš Piper još jednom je raskrinkao blokadere, otkrivši ko je u stvari četvrti kandidat na njihovoj blokaderskoj listi s kojom planiraju da izađu na naredne izbore.
Rektor Beogradskog univerziteta Vladan Đokić, arhitekta propale obojene revolucije u Srbiji, po svoj prilici biće predsednički kandidat blokaderskog pokreta.
Okoreli antirsbin i najgori separatista, čelnik Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV), Nenad Čanak, na dosad najmonstruozniji način napao je sve srpsko, posebno Srbe iz RS, otvoreno priznavši da priželjuje "Majdan" u našoj zemlji uz napomenu da će biti krvi do kolena.
Statutarna komisija SPS sazvala je hitnu sednicu zbog kontroverznih izjava i postupaka pojedinih članova rukovodstva, saopštio je predsednik komisije Miljkan Karličić.
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo", Igor Ćurčić, ugostiće u utorak od 22 sata čuvare tradicije koji se decenijama bore da stare zanate i rukotvorine otrgnu od zaborava i sačuvaju kao deo kulturne baštine ovog naroda prenošenjem znanja na nove generacije.
Dragoljub Kojčić, politički filozof i Marko Kešelj, državni sekretar u ministarstvu sporta gostujući u Info jutru komentarisali su rezultate lokalnih izbora u deset gradova i opština.
Novi pravilnik o energetski ugroženim kupcima stupio je na snagu i donosi nove prihodovne pragove za domaćinstva koja mogu ostvariti ovaj status, objavljeno je u Službenom glasniku.
Francuska firma Alstom potvrdila je isporuku 32 trodelna, bezvozačka Metropolis voza za beogradski metro, čime će biti omogućena pouzdana i visokokapacitetna vožnja.
Preduzeće "Srbijavoz" objavilo je danas da je došlo do prekida saobraćaja voza na relaciji Subotica-Segedin zbog smetnje na infrastrukturnim kapacitetima.
Policija je uspešno identifikovala i uhapsila M. S. (35) iz okoline Merošine, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična dela silovanje i razbojništvo.
Novinar Mladen Mijatović oglasio se nakon hapšenja silovatelja koji je kod Merošine napao devojku (27), inače taksi vozača, i pokušao da je siluje, sa novim informacijama o ovom stravičnom nedelu.
Muškarac M. S. (35) osumnjičen da je u noći između 31. marta i 1. aprila napao i obljubio devojku u okolini Merošine, uhapšen je danas. Osumjičenom je određeno zadržavanje.
Osnovno javno tužilaštvo u Prokuplju je obavešteno da je osmogodišnjakinja prijavila veroučitelja da je nepristojno dodirivao, te je naložena hitna istraga.
Ministar odbrane Sjedinjenih Američkih Država Pit Hegset zatražio je od načelnika štaba kopnene vojske generala Rendija Džordža da podnese ostavku i odmah ode u penziju, javlja danas CBS Njuz pozivajući se na izvore upoznate sa odlukom.
Zapad je uz pomoć sankcija planirao da isključi Rusiju iz globalne ekonomije, ali je postigao suprotan rezultat , Moskva sigurno razvija saradnju sa zemljama Globalnog juga, izjavio je zamenik šefa kabineta ruskog predsednika Maksim Oreškin, prenose RIA Novosti.
Ministri spoljnih poslova Rusije i Irana Sergej Lavrov i Abas Arakči razgovarali su danas telefonom o situaciji na Bliskom istoku i bezbednosti plovidbe kroz Ormuski moreuz, saopštilo je rusko Ministarstvo spoljnih poslova.
Podrška vladi nemačkog kancelara Fridriha Merca pala je na rekordno nizak nivo, sa svega 15 odsto zadovoljnih građana, dok je 84 odsto ispitanih nezadovoljno radom koalicije Hrišćansko - demokratska unija Nemačke i Hrišćansko-socijalna unija Bavarske (CDU/CSU) i Socijaldemokratske partije Nemačke (SPD), pokazuje najnovije istraživanje ARD Dojčlandtrend.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar