• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: blic žena

04.03.2021

12:14

ŠOK FOTKE! Gastozova verenica ima SPALJENO LICE sa OPEKOTINAMA - Naida je htela savršenu KOŽU, a onda se UNAKAZILA popularnim TRETMANOM

Showbiz

ŠOK FOTKE! Gastozova verenica ima SPALJENO LICE sa OPEKOTINAMA - Naida je htela savršenu KOŽU, a onda se UNAKAZILA popularnim TRETMANOM

Podeli vest

Rijaliti zvezda, fitnes model i verenica Nenada Marinkovića Gastoza, Naida Gadžo obratila se pratiocima na Instagramu povodom štete na licu koja joj je napravljena prilikom loše odrađenog tretmana plazma penom

Naida je, naime, snimila video u kome je pokazala opekotine na licu i crvenilo koje su usledile nakon tretmana na koji je bila.

- Nisam bila zadovoljna, jer sam imala mali ožiljak koji sam htela da sklonim i na licu sam imala dve male borice i malo ispupčenje. Objavila sam sliku bez Fotošopa. Od boginja sam imala jedan ožiljak koji je okej da se skine - rekla je ona.

Fitnes instruktorka je primetila da posle mesec, dva ili tri počinju problemi sa kožom.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Naida Gadžo (@naidanaki)

 

- Devojkama se pojavljuju neravnine, udubljenja, keloidi i crvenilo. Kod nekih devojaka je kopala po hrskavici i išla je do kosti. Meni je uradila samo prvi sloj i kod mene je nešto poput opekotine drugog stepena. Trenutno mi je jako izraženo crvenilo, ali se već povuklo dosta - kazala je Naida.

Plazma pen je nehirurška metoda koja se koristi u cilju podmlađivanja kože i uklanjanja bora, fleka, ožiljaka. Prvi rezultati se vide odmah nakon tretmana, ali se pun učinak tretmana primećuje tek posle nekoliko nedelja.

Foto: Instagram / naidanaki

Naida se upropastila tretmanom

Na delu kože tretiranom plazma penom ostaju mikroopekotine koje se vremenom pretvaraju u krastice koje bi trebalo da otpadnu u roku od nedelju dana. Takođe, da bi se koža u potpunosti oporavila i ten izjednačio ponekad je potrebno čak i do dva meseca, piše Žena Blic.

Ipak, kako Naida tvrdi, ali i mnoge druge žene koje su doživele neprijatno iskustvo ne radi se o standardnim posledicama procedure, već da su navodno "unakažene" i da im je koža "uništena", te da su završile sa opekotinama, keloidima, depigmentacijom, proširenim porama, trajnim flekama.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali
Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.

18.03.2026

11:54

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine
Društvo

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine

STADA grupa, u okviru koje posluje Hemofarm, ostvarila je u 2025. rast u sva tri segmenta – specijalitetima, zdravstvenim proizvodima široke potrošnje i generičkim lekovima. Korigovani prihodi STADA grupe povećani su za 6% i dostigli su vrednost od 4,3 milijarde evra, dok je korigovana EBITDA, posmatrano po konstantnim deviznim kursevima, poboljšana za 8% i iznosi 961 milion evra.

18.03.2026

10:41

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set