ILDA ŠAULIĆ POKRENULA BIZNIS U AMERICI - ZARAĐUJE 100 EVRA ZA SAT VREMENA?! Evo o čemu je REČ!
Podeli vest
Ildi Šaulić je osim muzike, velika ljubav i beli sport koji je volela od malena i to zbog Monike Seleš. Svoje detinjstvo je posvetila treniranju tenisa, a svojevremeno je bila među 500 teniserki sa WTA liste.
Pošto su nastupi i dalje proređeni zbog koronavirusa i posla nema kao nekad, Ilda Šaulić je svesna da mora da nađe drugi vid zarade.
Vest da je došlo do navodne tuče Maje Marinković i Filipa Cara odjeknula je kao bomba, a sada se oglasio Maja na svom Instagram profilu.
30.08.2021
21:29
Istina, i ona je kao i njena mama Goca, te brat Mihajlo i sestra Sanela nasledila od pokojnog oca Šabana i novac i nekretnine, ali svakako smatra da mora da zarađuje i sama.
Čak i njen muž Bojan ima dobar biznis u Americi, međutim, pevačica je svesna da treba i ona da doprinosi finansijski, pa je odlučila da otvori školu tenisa u Americi, prenose domaći mediji.
- Malo je poznato da je Ilda kao dete trenirala tenis i da je bila baš talentovana. Šaban tada nije štedeo, pa je plaćao najbolje teniske trenere po Srbiji i Evropi nadajući se da će Ilda biti uspešna teniserka, ali kao što svi znamo okrenula se pevanju. Naravno ne može ona da naplati kao profi teniseri koji drže treninge klincima, ali kako je u Americi sigurno da može da uzme fine sume, možda čak i do 100 dolara po satu. A ako uzmemo u obzir da na svakom času ima po dvadesetoro dece, onda je izvesno da odlično zarađuje - završava izvor.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
zoran
pre 4 godine
A brat majmun, konzul u Nemačkoj ... sve Šabani u Srbiji.
Socijalistička partija Srbija uputila je podršku njenom predsedniku i potpredsedniku Vlade Srbije Ivici Dačiću kojem se naglo pogoršalo zdravstveno stanje.
Evropska unija mora da spreči takozvanog premijera Aljbina Kurtija da 15. marta sprovede potpuno etničko čišćenje preostalih Srba sa Kosova i Metohija!
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Republički hidrometeorološki zavod saopštio je da se u toku večeri i noći očekuje malo do umereno oblačno, dok će duvati slab i umeren vetar zapadni i severozapadni, u toku noći na severu severni i severoistočni.
Zbog izvođenja radova na izgradnji kanalizacione mreže u ulici Cvetanova ćuprija (Zvezdara) - faza 7, u periodu od 26. februara do 09. marta doći će do promena u radu linija javnog prevoza.
Danas oko 15.30 časova, u kružnom toku na Bogosloviji posle konflikta u saobraćaju, došlo je do verbalnog sukoba, a zatim i fizičkog obračuna između D. D. (40) i A. I. (34).
Na graničnom prelazu Gostun, na izlazu iz Srbije, carinici su danas zaustavili automobil "shevrolet" čeških registracionih oznaka u kojem su bili Krzyžovski Lukas (34) i Helanova Miroslava (30), oboje državljani Češke.
Ponovoljeno suđenje roditeljima dečaka ubice Koste K. koji je 3. maja 2023. godine u OŠ "Vladislav Ribnikar ubio devet vršnjaka i čuvara te škole, nastavlja se sutra, saznaje Informer.
Rat u Ukrajini neće automatski biti završen čak i ako ruska vojska zauzme celu teritoriju Donjecke oblasti, jer sukob ne može biti okončan jednostranom odlukom, izjavio je vojni analitičar Valerij Širjajev.
Ruska vojska nastavlja ofanzivne operacije i, iako sporim tempom, ostvaruje napredak duž linije fronta, dok istovremeno sprovodi strategiju iscrpljivanja Ukrajine, izjavio je izraelski vojni analitičar David Šarp.
Bivši vrhovni komandant Oružanih snaga Ukrajine Valerij Zalužni već počinje da se pozicionira uoči mogućih izbora, izjavio je profesor političkih nauka sa Univerziteta Rod Ajlend Nikolaj Petro.
Kada ponestane inspiracije za posnu poslasticu kojom ćete obradovati porodicu ili goste, ovaj recept može biti odlično rešenje jer odgovara gotovo svakom ukusu.
Za one koji žele mirnu mačku koja ne pravi haos po stanu niti budi u zoru, već spokojno leži pored vlasnika, Britanska kratkodlaka mačka predstavlja idealan izbor za tih i uravnotežen dom.
Iskusni ljubitelji baštovanstva dobro znaju da su kadifica i paradajz odličan tandem u povrtnjaku. Kada se posade jedno pored drugog, mogu pomoći u smanjenju pojave štetočina i to bez upotrebe hemijskih sredstava.
Pevačica Suzana Jovanović svakog dana očekuje rođenje unučeta, a pevač Dejan Ćirković Ćira je za Informer otkrio da će se beba možda roditi i na godišnjicu smrti Saše Popovića.
Juče je održano prvo polufinalno veče Pesme za Evroviziju, a jedna od učesnica Iva Grujin nasmejala je sve prisutne svojim lapsusom kada nije znala ništa o životu pevačice Dragane Mirković.
Rijaliti učesnik Asmin Durdžić govorio je o svom odnosu sa bivšom Aneli Ahmić, sa kojom ima ćerku Noru, ističući da je odlučio da promeni pristup i prestane sa vređanjem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar