ŠAMARČINA ZA OSKARA! Ovako je Kris Rok govorio o Vilu Smitu pre INCIDENTA, a onda je sve krenulo NIZBRDO - ŠOK
Podeli vest
Nakon incidenta gde je glumac Vil Smit ošaramio kolegu Krisa Roka zbog uvreda na račun njegove supruge Džejde na 94. dodeli Oskara mediji su počeli da se prisećaju istorije odnosa oviuh glumačkih legendi jer nikome nije jasno gde je "zapelo"
Ovogodišnju 94. dodelu Oskara koju dodeljuje Akademija filmskih umetnosti i nauka obeležio je skandal koji je izazvao glumac Vil Smit, koji je ošamario svog kolegu, Krisa Roka. Sada se oglasio njihov zajednički prijatelj Didi koji otkriva šta se dogodilo nakon incidenta koji je šokirao svet
29.03.2022
14:06
Vil i Kris se poznaju čak 26 godina, aa njihovo prijateljstvo je bilo jako. Godinama su sarađivali zajedno, a Rok je čak rekao da postoje samo tri glumca kojima nema šale, a među njima je bio Vil.
- Obama je samo jedan od tih tipova, znate, poput Vila Smita. Nema šale o Vilu Smitu. Nema šale s Bredom Pitom. Šta ćeš da kažeš? "Ooh, pre si se seksao s Dženifer Aniston. Sada se seksaš s Anđelinom Džoli. Ti si takav gubitnik" - izjavio je Rok 2009. godine za CNN.
Kris i Smit su glumili zajedno 1996. godine, a čak je sarađivao sa njegovom suprugom u filmu "Madagaskar".
Drugim rečima, Smit i Rok bili su bliski privatno i poslovno. Zajedno su glumili, radili, putovali i išli na zabave. Sada se postavlja pitanje dali ćeviše ikada snimiti zajednički film.
Čini se da je njihova svađa započela još tokom dodele Oskara 2016. godine. Vil i Džejda tada su preskočili ceremoniju, a Rok se rugao na račun Džejde i njenog bojkota Oskara.
Foto: Tanjug/AP
Vil i Džejda
- Kad Džejda bojkotuje Oskare, to je kao da ja bojkotujem Rijanine gaćice. Nisam pozvan - izjavio je Rok tada.
Podsetimo, sve je počelo na dodeli Oskara tako što je Rok želeo da bude duhovit, pa se našalio na račun supruge Vila Smita, Džejde Pinket-Smit. Vil je ustao, a onda je pesnicom udario svog kolegu, a skandal je nastavio da se prepričava na društvenim mrežama.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ovogodišnju 94. dodelu Oskara koju dodeljuje Akademija filmskih umetnosti i nauka obeležio je skandal koji je izazvao glumac Vil Smit, koji je ošamario svog kolegu, Krisa Roka. Sada se oglasio njihov zajednički prijatelj Didi koji otkriva šta se dogodilo nakon incidenta koji je šokirao svet
Tužilaštvo je koliko odmah moralo da reaguje na skandalozan poziv na građanski rat koji je uputio blokader i lider Lokalnog fronta Predrag Voštinić, smatraju sagovornici Informera.
Stav Evrope o ratu u Iranu rizikuje da natera američkog predsednika Donalda Trampa da se povuče iz sukoba u Ukrajini, rekao je njegov bivši savetnik za nacionalnu bezbednost Džon Bolton.
U svetu, ali i u regionu trenutno je haotično stanje sa energetnima. Slovenija je u ozbiljnom problemu sa gorivom, dok naša zemlja nema nikakvih problema zahvaljujući odgovornoj politici koju vodi predsednik Sribje Aleksandru Vučiću.
Spektakularan miting Srpske napredne stranke (SNS), na kom će govoriti i predsednik Srbije Aleksandar Vučić, počinje danas u 16 časova u "Beogradskoj areni", a već sada je sve spremno za taj veličanstven događaj.
Blokaderi su ponosno najavljivali "totalnu dominaciju" na predstojećim izborima - 29. marta. Međutim, oni su danas promenili ploču i nalupetali se "za sve pare" prilikom gostovanja na tajkunskom glasilu.
Pripadnici Udruženja Jedinice za specijalne operacije – Avio eskadrila, predvođeni komandantom taktičke grupe "Drina", pukovnikom Vasilijem Mijovićem, kao i komandantom avio-eskadrile JSO, pukovnikom Militinom Radivojevićem, danas su prisustvovali svetoj liturgiji i molitvi u Manastiru Tumane.
Blokaderski analitičar Dragomir Anđelković brutalno je raskrinkao takozvanu "studentsku blokadersku listu", poručujući da iza navodnog ustavobraniteljskog narativa stoji potpuna politička konfuzija i kako kaže - opasna neozbiljnost!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju dan Svetih 40 mučenika Sevastijskih, Mladence, a za one koji su se venčali u poslednjih godinu dana, ovaj praznik je najvažniji.
Novi aneks ugovor za snabdevanje ruskim gasom, verovatno će biti postignut 26. ili 27. marta i potpisan na šest meseci, rekao je generalni direktor Srbijagasa Dušan Bajatović.
Policija u koordinaciјi sa Višim јavnim tužilaštvom u Beogradu uhapsila je M. T. (28) zbog sumnje da јe izvršio krivično delo nošenja oružja i eksplozivnih materija.
U velikoj akciji policije uhapšeni su M. T. A. (34), K. A. (29) i D. Ј. (48), i protiv njih će biti podnete krivične priјave zbog postoјanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela prevara i pranje novca.
Više javno tužilaštvo u Zrenjaninu oglasilo se povodom surovog ubistva Ivana Vijoglavina (36) čije je telo pronađeno na obali Tise dva meseca nakon prijavljenog nestanka, a sada su istraga i obdukcija pokazale jezive rezultate.
Iranski ministar spoljnih poslova Abas Aragči ponovio je da je Ormuski moreuz otvoren, uz napomenu da je prolaz ograničen za zemlje koje, kako kaže, napadaju Iran.
Kompleks za obogaćivanje uranijuma "Shahid Ahmadi Roshan" u Natanzu ponovo je danas napadnut, saopštile su iranske vlasti, uz tvrdnju da nema opasnosti po stanovništvo niti curenja radioaktivnog materijala.
Administracija Donalda Trampa privremeno je ukinula sankcije na kupovinu iranske nafte na moru u trajanju od 30 dana, kako bi ublažila nagli rast cena izazvan sukobom SAD i Izraela sa Iranom.
Kardiovaskularni hirurg Džeremi London objavio je video u kom navodi na koje upozoravajuće znakove treba obratiti pažnju kada je zdravlje srca u pitanju.
Stručnjaci za čišćenje otkrili su da jedan začin može biti izuzetno efikasan u ovom procesu cimet. Osim što ima sposobnost da ubija bakterije, cimet ostavlja i prijatan miris u domu.
Voditeljka i bivša rijaliti učesnica Kristina Spalević stavila je tačku na odnos sa Kristijanom Golubovićem, ali priznaje da, trenutno, ne može da izdržava sebe i decu.
Starleta Tamara Bojanić napadnuta je od strane bivšeg dečka u svom stanu, a nakon što ga je optužila za krađu automobila i novca, objavila je i video demoliranog stana.
Pevač Darko Lazić, nakon što je sahranio rođenog brata Dragana Lazića, prvi put se nasmejao, zahvaljujući ljubavi koju mu pružaju kako sopstvena deca, tako i deca mlađeg brata.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar