• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

12.04.2022

12:02

BRITNI SPIRS TRUDNA! Pevačica očekuje treće dete  - fanovi iznenađeni (VIDEO)

Showbiz

BRITNI SPIRS TRUDNA! Pevačica očekuje treće dete - fanovi iznenađeni (VIDEO)

Podeli vest

Pevačica Britni Spirs (40) obradovala je svoje fanove na društvenim mrežama kada je objavila da je trudna

 - Dakle, uradila sam test na trudnoću i .... uhhhh, pa.... imaću bebu -  napisala je ona.

Britni iz prvog braka sa Kevinom Federlajnom ima već dva sina, Šona Prestona (16) i Džejdena Džejmsa (15).

Njenom vereniku Semu Asgariju će ovo biti prvo dete. On je takođe podelio radosne vesti:

"Brak i deca su prirodni deo snažne veze ispunjene ljubavlju i poštovanjem. Očinstvo je nešto čemu sam se uvek radovao i što ne shvatam olako. To je najvažniji posao koji ću ikada imati."

Ipak, fanovi su malo zabrinuti za Britni, jer je pevačica teško podnela prve dve trudnoće i patila je od postorođajne depresije. Zbog toga pojedini smatraju da ovo nije najbolja stvar za nju.

Mnogi su primetili da se Brini čudno ponaša, čak i na društvenim mrežama, pa su itekako zabrinuti za njeno zdravlje.

Foto: Reuters

Britni Spirs

Podsetimo, u prethodnom periodu, slikala se naga, a pre vesti o trudnoći je takođe objavila snimak trudničkog stomaka nepoznate žene, pa su svi već tada počeli da sumnjaju da je u drugom stanju. Više o tome klikom na ovaj link.

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Sa toliko eksploziva mogli su da naprave katastrofu: Stručnjak deminer otkriva sve o "paklenom planu za Kanjižu"
Hronika

Sa toliko eksploziva mogli su da naprave katastrofu: Stručnjak deminer otkriva sve o "paklenom planu za Kanjižu"

Srbiju je juče probudila vest da je u blizini gasovoda na teritoriji Kanjiže pronađen eksploziv ogromne razorne moći. Kasnije su ovu vest potvrdili i predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić i šef Vojno bezbedonosne agencije (VBA) Đuro Jovanić, a nekadašnji deminer Vojske Srbije Branislav Kapetanović za Informer.rs objašnjava da je sprečena velika katastrofa.

06.04.2026

20:00

Blokiran Novi Sad: Potera u toku
Hronika

Blokiran Novi Sad: Potera u toku

Jedan muškarac je u Novom Sadu, prema nezvaničnim saznanjima, pištoljem pretio jednom vozaču, nakon čega mu je, navodno, ukrao automobil, a potom tim vozilom počeo da beži od policije.

06.04.2026

18:10

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set