Albanska pedstavnica nije ušla u finale, ali u svom oglašavnju je poručila da je ona pobednica Evrovizije.
Albanija se nije plasirala u finale Evrovizije, koje se održava 14. maja u Torinu, što je za mnoge bilo veliko izenađenje.
Pevačica Ronela Hajati je otvorila prvo polufinalno veče i privukla pažnju pokazivanjem dvoglavog orla na kraju nastupa, što su mnogi okarakterisali kao provokaciju, a nakon glasanja je bila vidno razočarana ispadanjem.
Oglasila se dan nakon polufinalne večeri na Instagramu i otkrila kako se sada oseća.
Foto: Printscreen/Instagram
- Čak i da sam ušla u finale, bila bih poslednja. Znam. Ali količina ljubavi koju sam dobila je ogromna. Pobedila sam na Evroviziji, jer sam osvojila publiku. I publika je uvek u pravu. Volim vas - napisala je Ronela, ovogodišnja predstavnica Albanije na Evroviziji, koja se ipak vraća kući ranije nego što je mislila.
Podsetimo i na to koji su prvi finalisti, koje ćemo gledati u subotu u velikoj završnici:
Švajcarska, Jermenija, Island, Litvanija, Portugalija, Norveška, Grčka, Ukrajina, Moldavija i Holandija.
Naša predstavnica, Ana Đurić Konstrakta, takmiči se u četvrtak, 12. maja, u drugoj polufinalnoj večeri, a nastupa pod rednim brojem 3.
POGLEDAJTE INFORMEROVU EMISIJU "DO KOSKE SA JOVANOM JEREMIĆ":
Evrovizijsko "ludilo" ne jenjava, a cela Evropa je na nogama ove nedelje i sve oči su uprte ka Torinu i 66. takmičenju po redu gde se grozničava čeka pobednik ili pobednica.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Evrovizijsko "ludilo" ne jenjava, a cela Evropa je na nogama ove nedelje i sve oči su uprte ka Torinu i 66. takmičenju po redu gde se grozničava čeka pobednik ili pobednica.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa najvećim badminton igračem svih vremena, dvostrukim olimpijskim šampionom i petostrukim svetskim prvakom Lin Danom.
Srpska lista najoštrije je osudila današnje privođenje direktora osnovnih škola u Kosovskoj Kamenici, Negovana Vasića i Dragana Krstića, kao i upade pripadnika kosovske policije u njihove porodične domove i obrazovne ustanove u kojima obavljaju svoju časnu i odgovornu dužnost ističući da je reč o političkom pritisku Prištine i zastrašivanju svedoka i osoba koje su ukazale na izborne nepravilnosti.
Udruženje "ProGlas", koje čine pripadnici samozvane elite na čelu sa Draganom Bjelogrlićem, ovih dana ponovo je u fokusu javnosti zbog nasilja na njihovom nedavnom skupu, a sada su isplivale nove informacije o njihovim mutnim pričama.
Kancelarija za KiM saopštila je danas da su dvojica direktora srpskih osnovnih škola iz Kosovske Kamenice privedena po političkoj osnovi i nalogu Prištine, dodajući da im je, nakon višesatnih iskaza u policiji, određeno policijsko zadržavanje do 48 sati.
U vremenu kada svi jure za lajkovima, a autentičnost se prodaje u celofanu, Ibro Ibrahimović je u podkastu „Za našim stolom“ na televiziji K1 podsetio na to šta zapravo znači imati kičmu, karakter i ne zaboraviti odakle si krenuo.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Vrnjačka Banja ove sezone nudi budžetski odmor, pa domaći turisti u privatnim apartmanima mogu boraviti za manje od 20 evra, koristeći i državne vaučere.
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) izdao je hitno upozorenje da se u naredna dva sata na području Vojvodine, Beograda, u delu zapadne Srbije i Šumadije očekuju obilni pljuskovi
Кroz dijalog, pitanja i konkretne predloge za rešavanje problema penzionera, tribine Fonda PIO i Saveza penzionera Srbije nastavljene su 11. juna u Aleksandrovcu i Kruševcu.
U selu Škrijelje na području opštine Tutin večeras je život izgubio E.S. (2009), nakon što je, prema prvim informacijama, došlo do slučajnog opaljenja lovačke puške tokom njenog čišćenja.
Trgovinske i političke tenzije između Rusije i Jermenije dodatno su eskalirale nakon što je ruska savezna služba za veterinarski i fitosanitarni nadzor donela odluku o uvođenju radikalnih ekonomskih mera protiv ove kavkaske države.
Velika porodična tragedija dogodila se u okolini grada Arada u Rumuniji, gde je dečak (8) izgubio život utopivši se u vodi na prostoru bivše šljunkare.
Pitanje prava LGBT osoba ponovo je došlo u fokus ukrajinske i regionalne javnosti nakon najnovijih izjava predsednika Volodimira Zelenskog, koje su odmah izazvale oprečne reakcije i žestoke kritike sa ruske strane.
Par trikova zahvaljujući kojima će baterija telefona trajati duže na svim prazničnim putovanjima, i dati priliku za beleženje nezaboravnih i magičnih trenutaka.
Vrahos je mirno letovalište smešteno na obali Jonskog mora, koje poslednjih godina postaje sve popularnije među turistima iz Srbije. Mesto je poznato po dugoj peščanoj plaži, izuzetno čistom moru i opuštenoj atmosferi, što ga čini idealnim izborom za porodice sa decom.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.