• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/J.G.

25.01.2023

21:25

DOMINIRALE U CRNIM TOALETAMA! Da li su one najbolje obučene dame na dodeli muzičkih nagrada - o Emininom odelu svi govore! (FOTO)

Informer/Miloš Rafailović

Showbiz

DOMINIRALE U CRNIM TOALETAMA! Da li su one najbolje obučene dame na dodeli muzičkih nagrada - o Emininom odelu svi govore! (FOTO)

Emina Jahović, Dragana Mićalović, Goga Sekulić i mnoge druge dame, pokazale su još jednom svoj odličan modni ukus.

Dodela muzičkih nagrada, čuveni MAC (Music Awards Ceremony) i ove godine je okupio mnogobrojne javne ličnosti, što nominovane, što one koji su došli da podrže svoje kolege i prijatelje.

Naravno, dame su se i ovaj put potrudile da zablistaju u sjajnim toaletama, a ono što smo mogli da primetimo jeste da su pored haljina, dominirala i zanimljiva odela.

Najviše komplimenata pobrale su glumica Dragana Mićalović, a potom i pevačice Emina Jahović, Goga Sekulić, Sajsi MC, Jelena Rozga, Sara Jo i mnoge druge.

Emina i Sara Jo su se odlučile za odela, ali sasvim drugačijeg fazona. I dok se Sara držala stare dobre, uvek proverene crne klasike, Emina je rizikovala (i isplatilo se) sa zebra printom, koji joj je odlično pristajao.

Foto: Informer/Miloš Rafailović

Emina Jahović

Foto: Informer/Miloš Rafailović

Sara Jo

Glumica Dragana Mićalović pokazala je zanosnu figuru u haljini dubokog šlica, ispod koje je imala čipkastu bluzu, dok su šljokičave čizmice upotpunile ceo stajling.

Foto: Informer/Miloš Rafailović

Dragana Mićalović

Ukoliko ste primetili da su sve dame imale toaletu u crnoj boji, to nije slučajnost, već zadatak, koji su one uspešno odradile.

Goga Sekulić je pobrala mnoštvo komplimenata zahvaljujući čipkanoj kreaciji, a evo kako je izgledala zajedno sa pevačicama Jelenom Rozgom i Sajsi MC:




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zastrašujuće! "Spisak smrti" Koste K. nije jedini
Hronika

Zastrašujuće! "Spisak smrti" Koste K. nije jedini

Nakon gotovo svakog masovnog zločina istražitelji pokušavaju da pronađu odgovor na isto pitanje - da li je tragedija mogla da bude sprečena? U mnogim slučajevima odgovor su pronašli među papirima, beleškama i zapisima koje su počinioci ostavili iza sebe.

08.06.2026

20:29

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set