• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer

08.10.2023

21:00

(FOTO) Nekada obožavana, sada ruina! Od uspeha i moći nije ostalo ništa, njen izgled danas rastužuje!

printscreen

Showbiz

(FOTO) Nekada obožavana, sada ruina! Od uspeha i moći nije ostalo ništa, njen izgled danas rastužuje!

Podeli vest

Proslavila se ulogama u filmovima "Isijavanje" i "Popaj", a danas 73-godišnjoj glumici Šeli Duval od tog uspeha i novca koje je zaradila nije ostalo ništa.

Glumica je razvila težak psihički poremećaj i povukla se iz javnosti, te retko napušta svoj dom.

Šeli je zbog bolesti potpuno prestala da brine o svom izgledu, a čini se da joj problem stvara i higijena. Zbog toga su mnogi njeni fanovi tužni svaki put kad vide neku njenu noviju fotografiju.

Foto: printscreen

 

 

Pre nekoliko godina, kada se glumica, koja se zbog maltretiranja reditelja Stenlija Kjubrika povukla iz Holivuda, a kasnije razvila i težak psihički poremećaj, pojavila u šouu "Dr Fil" poznatog televizijskog voditelja Fila Makrava, mnogi su Filu zamerili ponašanje prema njoj, posebno jer je pre nego što je stigla na intervju pokazan isečak za koji su gledaoci mislili da nije bio dovoljno osetljiv prema njenom mentalnom stanju. Naime, u njemu je rekla da je volela Robina Vilijamsa i da je uverena da je on još uvek živ, te da misli da je metamorfan i menja oblike.

Glumica je 1980. godine u filmu "Isijavanje" tumačila Vendi, suprugu Džeka Torensa, kog je glumio Džek Nikolson.

Često je pričala o tome kako joj je snimanje filma s Kjubrikom bilo teško, te da reditelj nije imao milosti prema glumcima koje je terao da scene ponavljaju nebrojeno mnogo puta.

- Sve sam morala da ponavljam barem 35 puta. Trčanje, plakanje i nošenje dečaka postalo mi je teško u jednom trenutku. I tako je bilo od prve probe tokom celog snimanja. Teško je to - kazala je i dodala da je smatrala da je bio okrutan prema noj kako bi dobio željeni performans od svojih glumaca, ali pogotovo od nje.

Nakon tog filma radila je i na drugim projektima, a najpoznatiji od njih je "Popaj", u kojem je glumila uz Robina Vilijamsa. Od 2002. ipak nije ostvarila nijednu ulogu, a napustila je Kaliforniju i nastavila je život u Teksasu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!
Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!

Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.

25.12.2025

14:03

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Strahinja izručen Srbiji uz ogromne mere obezbeđenja: Zvicer i Džoni sa Vračara pokušali da ga likvidiraju
Hronika

Strahinja izručen Srbiji uz ogromne mere obezbeđenja: Zvicer i Džoni sa Vračara pokušali da ga likvidiraju

Danas je izvršena ekstradicija međunarodno traženog lica iz Crne Gore u Republiku Srbiju - S.S. (38), državljanina Republike Srbije koji se potraživao zbog prisustva krivičnom postupku koji se protiv njega vodi zbog sumnje da je izvršio krivična dela teško ubistvo u pomaganju i udruživanje radi vršenja krivičnih dela, Krivičnog zakonika Republike Srbije.

25.12.2025

16:10

Planeta

Magazin

Džet set