U decembru 2022, pevačica je javno saopštila da boluje od sindroma ukočene osobe i dodala da bolest utiče na njene svakodnevne aktivnosti jer joj ograničava kretanje
Pevačica Selin Dion priznala je da je uzela potencijalno smrtonosnu dozu valijuma, koji joj je prepisan nakon što joj je 2022. dijagnostifikovan neizlečiv sindrom ukočene osobe.
Preminula je nakon što je isključena sa aparata za održavanje života, piše magazin People.
12.06.2024
11:33
Dion navodi da su neki od simptoma osećaj grčenja ili ''zaključanog'' tela, a doktori su joj prepisali valijum nakon što drugi tretmani, kao što su parni tuševi, nisu funkcionisali, prenosi Foks njuz.
- Počeli smo sa dva miligrama da vidimo da li će pomoći, a zatim 2,5, pa 3, 15 i 50 - rekla je Dion magazinu Pipl (People) u novom intervjuu.
Koncerte je obeležila nemila situacija koja se dogodila pevačici, a koju je zabaležio jedan od fanova koji je prisustvovao spektaklu.
12.06.2024
10:29
Foto: profimedia
Švajcarska pevačica je priznala da je dejstvo leka prestajalo toliko brzo da je jednom prilikom uzela 90 miligrama valijuma da bi mogla da nastupa.
- Moglo je biti fatalno. Nisam dovodila u pitanje dozu jer ne znam medicinu. Mislila sam da će biti u redu. (Valijum) deluje nekoliko dana, nekoliko nedelja, a onda više ne funkcioniše - primetila je ona.
U decembru 2022, ona je javno saopštila da boluje od sindroma ukočene osobe i dodala da bolest utiče na njene svakodnevne aktivnosti jer joj ograničava kretanje, ali i oštećuje glasne žice, zbog čega nije u mogućnosti da peva kao ranije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Skandalozan snimak iz studija jedne hrvatske televizije osvanuo je na društvenim mrežama. Na njemu se vidi kako se hrvatska poslanica "Stranke sa imenom i prezimenom", Dalija Orešković, raspravlja s voditeljem o proustaškom pokliču "Za dom spremni", a izgovara stravičnu rečenicu na račun Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da građani jasno razlikuju prazne reči od konkretnih rezultata i da upravo zato na izborima daju poverenje onima koji rade i bore se za bolji život svojih porodica.
Nakon što je krajem prošle godine, tokom protesta u Botunu u Crnoj Gori, priveden Milan Knežević, predsednik DNP i dosledni borac za prava Srba u Crnoj Gori, usledio je novi udarac na Srbe u Crnoj Gori nakon što je gradonačelnik Podgorice Saša Mujović pokrenuo disciplinski postupak i doneo rešenje o suspenziji lidera Slobodne Crne Gore i rukovodioca gradske Službe za građane Vladislava Dajkovića, još jednog borca za prava Srba, a sve zbog pružanja podrške građanima na prostestu u Botunu!
Večeras od 21 čas samo na Informer televiziji očekuje vas šesta epizoda Exatlona, koja donosi brutalne borbe, okršaje, svađe, ali i jednu novinu - odabir kapitena ekipa.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Srpska pravoslavna crkva, ali i druge crkve koje poštuju julijanski kalendar, obeležavaju sutra u ponoć početak nove 2026. godine, a širom Srbije organizuje se doček.
Javno komunalno preduzeće "Beogradski vodovod i kanalizacija" saopštilo je danas da će u petak, 13. januara bez vode ostati deo potrošača u gradskoj opštini Barajevo.
Na lokalitetu Begluk, u blizini sela Rudna Glava kod Majdanpeka, sinoć oko 21.00 čas došlo je do požara u kojem je u potpunosti izgoreo objekat u vlasništvu Z. S. iz Majdanpeka.
Austrijske vlasti zatražile su od Ekvadora izručenje Srđana Jezdimira, poznatog po nadimku srpski Eskobar, koji je u novembru prošle godine osuđen na 10 godina zatvora zbog pranja para, zbog sumnje da je 2020. u Beču učestvovao u pokušaju ubistva navodnog pripadnika "kavačkog" klana Dejana Kašćelana zvanog Komarac!
Oko 1,2 miliona ljudi okupilo se na Trgu revolucije (Mejdane Enkelab) u Teheranu na masovnom skupu podrške Islamskoj Republici, javljaju iranski mediji.
Zaposleni u holandskoj filijali velike američke tehnološke kompanije postao je viralan na društvenim mrežama nakon što je javno podelio sukob sa novim menadžerom iz Sjedinjenih Američkih Država - zbog striktno poštovanog radnog vremena.
Ruski novinar Vladimir Solovjov izjavio je da je Moskva spremna da pomogne Donaldu Trampu u zauzimanju Grenlanda, ocenjujući da bi takav scenario bio „koristan za Rusiju“, posebno ako dovede do sukoba Sjedinjenih Država i Evrope.
Floridski "beauty-tech" brend "iPolish" predstavio je inovaciju koja bi mogla da promeni industriju nege noktiju — pametne veštačke nokte koji mogu trenutno da menjaju boju.
Ilon Mask je najavio da će kompanija X učiniti javno dostupnim (open source) svoj novi algoritam koji određuje koje objave, i organske i plaćene,korisnici vide na platformi.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar