Laura Pauzini je sinoć održala spektakularan koncert u Beogradskoj areni, a nakon toga je na društvenim mrežama napisala poruku svim Srbima i to na ćirilici!
Laura Pauzini održala je spektakularan koncert u Beogradskoj areni.
18.12.2024
23:36
Atmosfera je bila na vrhuncu od samog početka, a gromoglasni aplauzi pratili su svaki njen potez na sceni. Italijanska diva, poznata po svom moćnom glasu i harizmi, očarala je publiku iskrenošću i neposrednošću.
Tokom nastupa smenjivali su se raskošni kostimi, vrhunski plesači i spektakularni scenski efekti, a obožavatelji su bili u konstantnom transu.
Dženi Martin, influenserka i supruga Uroša Jovčića, pojavila se na koncertu italijanske muzičke dive Laure Pauzini, kada je govorila o ljubomori i braku sa srpskim glumcem.
18.12.2024
19:59
Foto: Gente Music
Laura Pauzini na koncertu u Beogradskoj areni
Tokom trosatnog koncerta u organizaciji SKYMUSIC-a i Charm Music-a, Laura je uspela da poveže muziku i važne društvene poruke. Otvoreno je govorila o borbi protiv porodičnog nasilja i podršci ženama u njihovoj borbi za prava.
Zasigurno jedan od najdirljivijih trenutaka večeri bio je kada je posvetila pesmu ženama koje se suočavaju sa izazovima na putu ka majčinstvu, ohrabrujući ih da veruju u svoju snagu i istrajnost.
Foto: Gente Music
Laura Pauzini na koncertu u Beogradskoj areni
Laura se čitave večeri trudila da sa publikom razgovara na srpskom jeziku, što je posebno oduševilo sve prisutne. U jednom trenutku Pausinijeva je na binu izvela svog najboljeg prijatelja i saradnika Danijela Vuletića sa kojim je čak i zapevala na srpskom.
Publika u Areni neumorno je pratila svaki ton, pevajući uglas s njom bezvremenske hitove poput "La Solitudine", "Non C'è" i "Ciao" i mnoge druge.
Nakon koncerta, Laura je podelila svoje emocije na Instagramu: "Zaljubila sam se u Beograd. Hvala ti, Beograde!"
Njene reči bile su emotivna tačka na i, potvrđujući duboku povezanost koju je ostvarila sa srpskom publikom.
Prijatelj ovog spektakularnog koncerta bila je Italijanska ambasada u Beogradu, potvrđujući da ovakvi događaji jačaju prijateljstvo između Italije i Srbije, povezujući ljude kroz univerzalni jezik muzike.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Laura Pauzini je sinoć održala spektakularan koncert u Beogradskoj areni, a nakon toga je na društvenim mrežama napisala poruku svim Srbima i to na ćirilici!
Zapadne zemlje gube liderske pozicije i postepeno ustupaju mesto novim centrima rasta, uključujući države Globalnog juga, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin.
Okoreli opozicionar Aleksandar Jovanović Ćuta pohvalio je predsednika Srbije Aleksandra Vučića, ni manje ni više nego gostujući na blokaderskoj televiziji "N1", što je izazvalo veliku pažnju jer je lažni ekolog poznat kao jedan od najvećih mrzitelja predsednika Vučića i Srbije.
Novinar Uroš Piper pohvalio je direktora nedeljnika ''Vreme'' Stevana Ristića koji je otvoreno priznao da su građani navikli na letovanja i penzioneri da primaju penzije na vreme i to sve dok je Aleksandar Vučić na vlasti.
Šačica blokadera, njih petnaestak, okupila se kod novog mosta na Tamišu koji je nedavno otvorio predsednik Srbije Aleksandar Vučić, kako bi zviždali vozovima.
Lažni ekolog Bojan Simišić iz nevladine organizacije ''Eko straža'' udario je na glavnu urednicu portala "Vaseljenska" Vesnu Veizović, što je oštro osudila Asocijacija novinara Srbije.
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević poručio je danas da ne zna kada će biti održavni vanredni parlamentarni izbori, ali da SNS treba da se sprema za njih.
Visoki savet tužilaštva (VST) nije ni na današnjoj sednici doneo odluku o izboru predsednika Saveta, ali je sve bliži toj odluci, za čije je donošenje potrebno 8 glasova “za”.
Republički fond za zdravstveno osiguranje za četvrti kvartal 2025. godine opet je proglasio Dom zdravlja u Blacu najboljom ustanovom primarne zdravstvene zaštite u Srbiji.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je jedna od tema o kojoj je razgovarao sa predsednikom Švajcarske bila dualno obrazovanje i poručio je da će Srbija biti spremna da dalje uči od Švajcaraca o tom modelu i da kopira, kako kaže, ono što je najuspešniji model koji je Švajcarska dala svetu.
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se juče dogodila na auto-putu Ruma–Šabac, kod skretanja za Hrtkovce, poginule su tri mlade osobe, dok je četvrta teško povređena.
Šabac tuguje zbog tragične smrti troje mladih u jučerašnjoj saobraćajnoj nezgodi na auto putu Ruma-Šabac. Tišina je zavladala gradom posle nezapamćene tragedije.
Policija u Zrenjaninu, po nalogu nadležnog tužilaštva, odredila je zadržavanje P. S. (19) iz okoline Zrenjanina, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja.
Terorista Anders Behring Brejvik, osuđen za masovno ubistvo u Norveškoj 22. jula 2011. godine, ponovo je promenio svoje ime u nacionalnom registru, prenose norveški mediji.
Prva faza potencijalnog mirovnog sporazuma između Irana i Sjedinjenih Država mogla bi biti povratak na status kvo pre početka sukoba, objavili su mediji.
Stariji muškarac (89) ranio je više osoba u odvojenim pucnjavama na dve lokacije u Atini u Grčkoj, nakon čega je pobegao i za njim se traga, saopštili su lokalni mediji.
Domaće zemičke za burgere koje su mekane, vazdušaste i spolja blago hrskave mogu se pripremiti jednostavno i brzo, a ukusom daleko nadmašuju kupovne varijante.
Čišćenje stakla na vratima rerne može biti prava noćna mora zbog tvrdokornih mrlja od masnoće i hrane, ali postoji jednostavan trik koji može uštedeti mnogo vremena i truda.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar