Leonardo Dikaprio u trećoj sezoni serije "Squid game"! Vest odjeknula svetom, oglasili se producenti
Podeli vest
Južnokorejski portal Osen preneo je vest da će se američki glumac Leonardo Dikaprio pojaviti u trećoj sezoni planetarno popularne serije "Squid game" ("Igra lignji").
"Holivudski glumac Leonardo Dikaprio pojaviće se u Netfliksovom megahitu 'Squid Game 3'. Snimanje je već završeno, a treća sezona donosi iznenađenje koje će biti objavljeno ovog leta. Rečeno je da njegovo vreme pred kamerom neće biti dugo, a lik koji će igrati čuva se u tajnosti zbog zabrinutosti oko spojlera", naveli su na pomenutom portalu.
Dok se još svode utisci oko druge sezone planetarno popularne serije "Squid game", reditelj ovog trilera već je najavio treću sezonu koja će premijerno biti prikazana 2025. godine.
29.12.2024
09:22
Vest je ubrzo preuzeta i podeljena na društvenim mrežama, gde su se gomilali komentari hiljade fanova serije.
"Pretpostavljam da će on biti jedan od bogatih ljudi koji se klade na igre?", napisao je jedan od fanova verujući da će se holivudska zvezda zaista pojaviti u trećoj sezoni.
Reditelj serije "Igra lignji" ("Squid game") Hvang Dong-hjuk kaže da druga sezona ovog horor trilera ima mnogo eksplicitnih scena nasilja id a zbog toga ne preporučuje deci da je gledaju.
Danas je izašla dugo očekivana druga sezona serije "Igra lignje" ("Squid game") na Netflix-u.
26.12.2024
19:07
Foto: EPA
Glumac Leonardo Dikaprio
Međutim, platforma Netfliks koja producira i emituje seriju stala je na put spekulacijama i demantovala ove navode.
- Glasine su potpuno lažne. Vesti o ulozi Leonarda Dikaprija u trećoj sezoni "Squid Game" su potpuno neosnovane - rekli su iz Netfliksa.
Foto: Printscreen/Youtube
Scena iz serije "Squid game"
Druga sezona serije "Squid game" premijerno je prikazana 26. decembra na Natfliksu, a treća i ujedno i poslednja sezona očekuje se u drugoj polovini ove godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Izrael i Sjedinjene Američke Države izveli su napad na Iran u subotu, tempirajući operaciju tako da se poklopi sa sastankom ajatolaha Alija Hamneija i njegovih najbližih saradnika, potvrdila su dva američka izvora upoznata sa tokom akcije.
Udruženje sudija i tužilaca Srbije (UST) demantuje kao apsolutno neistinite tvrdnje da su posmatrači ovog udruženja na ponovoljenim izborima za članove Visokog saveta tužilaštva iz reda javnih tužilaca na biračkim mestima u Kragujevcu i Nišu raspolagali navodnim "paralelnim spiskovima".
Danas se nešto više od stotinak blokadera zaputilo iz Vranja u Bujanovac, gde se na Trgu Karađorđa Petrovića održao protesni skup pod nazivom "Ponovo na jugu".
U Specijalnoj emisiji Exatlona Radojica Lazić otkrio je kako je izgledao njegov prvi susret sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, sa kojim danas ima izuzetno snažno prijateljstvo.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Crkveni kalendar za mart 2026. godinu sadrži važne crkvene datume i pravoslavne praznike. Informer vam donosi spisak crvenih i crnih slova u ovom mesecu.
Na aerodromu na Zanzibaru odvija se drama zbog zatvorenog vazdušnog prostora, a 17 državljana Srbije satima je zarobljeno zbog otkazanog leta za Dubaji, preko kojeg su planirali povratak u kući.
Osnovno državno tužilaštvo u Nikšiću predložilo je da se Acu Đukanoviću, crnogorskom biznismenu i bratu bivšeg predsednika Crne Gore Mila Đukanovića odredi pritvor zbog opasnosti od bekstva.
Nikola (18) stradao je u teškoj saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u Vranju, 14. februara. On je, kako se navodi, izgubio kontrolu nad motociklom i zakucao se u drvo.
Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen objasnila je zbog čega Evropa nije odmah reagovala na američke udare na Iran, navodeći da će vanredna sednica o bezbednosnoj situaciji na Bliskom istoku biti sazvana tek u ponedeljak.
Ajatolah Alireza Arafi imenovan je za člana Upravnog saveta kojem je povereno da privremeno obavlja dužnosti vrhovnog vođe, prenela je iranska novinska agencija ISNA.
Iranski predsednik Masud Pezeškijan izjavio je danas da je ubistvo vrhovnog vođe ajatolaha Alija Hamneija predstavlja "otvorenu objavu rata muslimanima širom sveta", a posebno šijitima.
Kalanhoja je izuzetno otporna sobna biljka koja lako podnosi sušu i visoke temperature. Poznata po svojim mesnatim listovima i šarenim cvetovima, idealna je za one koji žele lepu biljku bez mnogo truda.
Srpska influenserka Sara Damnjanović, poznatija kao Sara TKD, oglasila se jutros nakon dramatične noći koju je provela u Dubaiju, gde već neko vreme živi.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar