Anđelina Džoli nakon razvoda bogatija za 80 miliona dolara! Glumica potpuno ojadila Breda Pita
Podeli vest
Anđelina Džoli je bogatija za 80 miliona dolara nakon što je na sudu pobedila Breda Pita u njihovoj osmogodišnjoj borbi za razvod!
Holivudske zvezde koje su se upoznale na snimanju filma "Gospodin i gospođa Smit" 2004. godine, okončale su svoj razvod uprkos ogorčenoj sudskoj borbi oko Šatoa Miravala - francuskog zamka i vinograda koji su nekada zajedno posedovali - koji još uvek traje.
Holivudski glumci Bred Pit i Andželina Džoli postigli su sporazum o razvodu, osam godina nakon što je glumica podnela zahtev za okončanje njihovog dvogodišnjeg braka zbog "nepomirljivih razlika".
Džejms Hejven je dve godine stariji brat Anđeline Džoli sa kojim se poljubila na dodeli Oskara 2000. godine i šokirala javnost.
24.12.2024
16:20
Izvor je rekao za DailyMail da je Bredu (61) "laknulo što mu je taj teret konačno skinut. On više ni na koji način nije vezan za svoj brak sa Anđelinom. Ona ga je zaista stavila u red i samo mu je drago da je ovaj deo gotov".
Bred koji zarađuje od 20 do 30 miliona dolara po filmu, ima nekoliko višemilionskih poslovnih poduhvata i sponzorskih ugovora, ogroman portfelj nekretnina i druge unosne investicije, ima neto vrednost od 400 miliona dolara, prema Celebriti Net Vorth-u.
Anđelina Džoli (49) holivudska diva, poznata po svojoj glumačkoj karijeri i prefinjenom stilu, ponovo je oduševila javnost svojim besprekornim modnim izdanjem u Parizu dok radi na novom projektu.
Glumica Anđelina Džoli je gostovala na snimanju emisije voditelja Džimija Felona u crnoj haljini, ali bez obuće.
06.12.2024
16:20
Foto: EPA
Anđelina Džoli i Bred Pit
Anđelina (49) je i dalje jedna od najbolje plaćenih glumica u Holivudu, zarađujući između 20 i 35 miliona dolara po filmu, izvestio je Kosmopoliten. Takođe je pokrenula sopstveni umetnički i modni kolektiv, Atelier Jolie, prošle godine, ali se malo zna o finansijama kompanije.
Bivši supružnici potpisali su predbračni ugovor pre braka 2014. godine u kojem je stajalo da u slučaju razvoda pristaju da zadrže pojedinačnu imovinu koju su svi imali pre braka i da podele zajednički kapital.
Foto: EPA
Anđelina Džoli i Bred Pit
Dve godine nakon njihovog razlaza, 2018. Bred je pozajmio Anđelini 8 miliona dolara za kupovinu vile u Los Anđelesu u kojoj trenutno živi. U to vreme je platio preko 1,3 miliona dolara računa za nju i njihovo šestoro dece - Medoksa (23), Paksa (21), Zaharu (19), Šajlo (18) i blizance Noksa i Vivijen (16).
Anđelina je 2021. prodala sliku Vinstona Čerčila za 11,5 miliona dolara na aukciji za Christie's. Najveći deo njene zarade nakon razvoda došao je 2021. godine, kada je prodala 50 odsto imanja Chateau Miraval kompaniji Tenute del Mondo, diviziji vina Stoli Group, za 64 miliona dolara.
- Kupili su Miraval sa namerom da ga zadrže 100 odsto u porodici - rekao je izvor blizak Bredu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Holivudski glumci Bred Pit i Andželina Džoli postigli su sporazum o razvodu, osam godina nakon što je glumica podnela zahtev za okončanje njihovog dvogodišnjeg braka zbog "nepomirljivih razlika".
Na ulazu u srpsko selo Glušci u opštini Metković u Dubrovačko-neretvanskoj županiji u Hrvatskoj ponovo su ispisani uvredljivi grafiti sa porukama "Srbe na vrbe" i ustaškim simbolima.
Od početka godine, ruske trupe su u zoni specijalne vojne operacije oslobodile ukupno 24 naselja, pokazuju proračuni TASS na osnovu izveštaja Ministarstva odbrane Rusije.
Na Trgu bana Jelačića, gde su se građani okupili uoči dočeka hrvatskih rukometaša zbog osvojene bronze na Evropskom prvenstvu, zavijorila se zastava zloglasnog HOS-a, simbola ustaške ideologije i zločinačke vojne formacije iz devedesetih.
Nove informacije iz novootkrivenih dokumenata zloglasnog pedofila Džefrija Epstina šokirale su svet, a najnovije otkrivaju kakvu ulogu u trgovini belim robljem su imali Albanci iz lažne države Kosovo.
Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbije izražava ozbiljnu zabrinutost povodom novih i sve učestalijih pojava isticanja simbola i poruka povezanih sa ideologijom iz perioda Drugog svetskog rata koja je prouzrokovala masovna stradanja srpskog, romskog i jevrejskog naroda, kao i anti-srpskih grafita koji su u poslednje vreme zabeleženi u Republici Hrvatskoj, uključujući i grad Zagreb.
A.A. iz Bijelog Polja, osumnjičen da je telefonom pretio lideru Demokratske narodne partije Milanu Kneževiću i njegovoj porodici, uhapšen je, saopštila je policija.
Večeras u najvećem sportskom rijalitiju, Exatlonu Srbija, takmičari Crvenog tima odneli su ubedljivu pobedu rezultatom 10:4 i zaslužili mesto u boljoj vili.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Mnogi vernici su u dilemi da li treba da se prekrste tri puta kada uđu u crkvu, i da li je obavezno celivati ulazna vrata. Veroučitelj Aleksandar Đurđević otkriva šta je pravilno, a jednu stvar nikako ne smete da uradite.
Zbog radova na redovnom održavanju kolovoza ulica Tošin bunar, dr Žorža Matea i auto-puta za Zagreb, pet linija javnog prevoza voziće izmenjenom trasom, rečeno je iz Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP).
U Srbiji će vreme danas, nakon hladnog jutra, biti promenljivo ali toplije, uz košavu. Uveče se očekuje naoblačenje, najavili su iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije. Temperature će se kretati od jutarnje -7, pa do 10 stepeni Celzijusove skale.
Vladimir Kecmanović, otac dečaka-ubice Koste K., koji je 3. maja 2023. u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru ubio devet đaka i čuvara, zatražio je u četvrtak pred Višim sudom u Beogradu da se njegov sin pusti iz psihijatrijske ustanove i da se pošalje na dalje lečenje u Ameriku!
Državna korporacija "Rosatom" predstavila je svoja najsavremenija tehnološka rešenja na Indijskoj energetskoj nedelji, jednom od najznačajnijih međunarodnih događaja u oblasti energetike, demonstrirajući sveobuhvatan pristup razvoju i realizaciji projekata u oblasti nuklearne energije.
Kuba je poručila da je otvorena za dijalog sa Sjedinjenim Američkim Državama, ali da o tri ključne teme nema razgovora - o ustavu, ekonomskom modelu i socijalističkom sistemu vlasti.
Visoka predstavnica EU za spoljnu politiku i bezbednost Kaja Kalas u ponedeljak je odbacila pozive za formiranje evropske vojske, upozorivši da bi to moglo biti "izuzetno opasno".
Temperatura u Ukrajini je ispod -20 stepeni Celzijusa, a Rusija je tokom noći napala sa 450 dronova i preko 60 raketa, uključujući balističke, energetske objekte i kuće.
Mesec, planeta koja u jednom znaku boravi oko tri dana, a simbolizuje naša osećanja i strahove, nalazi se u Devici, gde donosi odličan period za Device, Bikove i Jarčeve.
Pesma "Jugoslavija" sa kojom se Zejna takmiči na ovogodišnjoj "Pesmi za Evroviziju" tek što je objavljena, a već se našla na udaru lažne države Kosovo.
Pevačica Nada Topčagić prisetila se gostovanja u Vukovaru za vreme rata, zbog kog je i nekoliko decenija kasnije zabranjena u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar