• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

16.02.2025

10:59

Platio dva miliona dolara da sakrije vezu sa muškarcem! Slavni glumac u centru skandala

Profimedia

Showbiz

Platio dva miliona dolara da sakrije vezu sa muškarcem! Slavni glumac u centru skandala

Podeli vest

Skandal u Holivudu otkriva navodnu tajnu vezu Vil Smita i njegovog prijatelja Dvejna Martina, uz sumnju da je platio dva miliona dolara da prikrije njihov odnos.

U najnovijem skandalu koji bi mogao da uzdrma brak Vil Smita i Džejd Piket Smit, pojavili su se ozbiljni dokazi o navodnoj homoseksualnoj vezi između Smita i njegovog prijatelja Dvejna Martina, što bi moglo da ima dramatične posledice po njegovu karijeru i imidž.

Prema informacijama koje je objavio Radaronline, sumnja se da je Vil Smit platio ogromnu sumu novca kako bi sakrio ovu intimu od javnosti, a izneseni su i detalji iz sudskih dokumenata koji uključuju crne dosijee i potencijalne protivzakonite radnje.

Martin, glumac i bivši prijatelj Smitove porodice, zajedno sa svojom ženom, prošlog meseca proglasio je bankrot sa dugovima od čak 15 miliona dolara, a par je navodno tražio pomoć od Smitova i njegove supruge Džejd, koji su im finansijski pomogli da se izvuku iz krize.

Foto: Foto: Profimedia

Vil Smit, Dvejn Martin i Kevin Hart

Međutim, spekulacije o pravim razlozima njihove "finansijske pomoći" postale su još jače kada su otkriveni detalji o potencijalnoj uceni između Smita i Martina.

Prema informacijama koje su procurile, Martinovi računari sadrže sumnjive podatke, uključujući lične fotografije koje sugerišu da su njihovi odnosi otišli mnogo dalje od prijateljstva.

Zakonodavne vlasti sada pokušavaju da dođu do dokaza o ilegalnim transakcijama između Martina i Smita, a sve ukazuje na to da je Smitova firma platila dva miliona dolara za kuću koju je kupio svom prijatelju, verovatno kako bi sakrio poreklo novca i sakrio njegovu pravu namenu.

Foto: Shutterstock/Tinseltown / Shutterstock.com

Glumac Vil Smit

Veza između Vil Smita i Dvejna Martina započela je 2011. godine, kada su zajedno uživali na odmoru u Karibima. Njihovo prijateljstvo nastavilo se kroz godine, sa brojnim zajedničkim putovanjima, dok su oba stalno tvrdila da su samo prijatelji.

Ipak, mediji nikada nisu prestali da spekulišu da je njihov odnos mnogo intimniji, a sada se pojavljuju novi dokazi koji bi mogli da promene sve što smo znali o ovoj kontroverznoj vezi.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

(ANKETA) Gde Srbi najviše zimuju?
Društvo

(ANKETA) Gde Srbi najviše zimuju?

U susret novogodišnjim i božićnim praznicima većina Srba uveliko planira svoje zimovanje, a sudeći po popunjenim kapacitetima u našoj državi, čini se da najpre biraju domaće planine.

07.12.2025

09:30

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Magazin

Džet set