• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: klix.ba/informer.rs

12.01.2020

08:29

ONA JE ZABIBERILA ČORBU! Voditeljka kriva za odluku princa Harija i Megan Markl: STALO MI JE DO NIH DVOJE!

Lajfstajl

ONA JE ZABIBERILA ČORBU! Voditeljka kriva za odluku princa Harija i Megan Markl: STALO MI JE DO NIH DVOJE!

Podeli vest

Poznata voditeljka Opra Vinfri je odlučila da istupi i komentariše glasine prema kojima je ona nagovorila princa Harija i Megan Markl da napuste London

Odluka princa Harija i njegove supruge da odstupe sa kraljevskih funkcija i nastave da žive normalnim životom šokirala je ceo svet.

Ipak, mnogi veruju da je za ovu njihovu odluku "zaslužna" američka voditeljka.

(VIDEO) BILJANI OBRADOVIĆ USPELO JE ONO ŠTO MNOGIMA NIJE! Pred njom su stajali Kavali, Adrijana Lima, Anđelina Žoli... U vezi je lojalna, a OTKRILA JE I KAKO JE UPOZNAVALA MOMKE! Portparol FK Partizan u emisiji "Žene bez tajni"!

(FOTO) HOLIVUDSKI GLUMAC TERA DECU DA GOVORE SRPSKI! Primio je PRAVOSLAVLJE kada se oženio SRPKINJOM!

 

Ona je na početku kratkog razgovora za magazin Pipl naglasila da princu Hariju i njegovoj supruzi nije potrebna njena pomoć, već da sami znaju šta je najbolje za njihovu porodicu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Oprah (@oprah) дана 7. Нов 2019. у 8:03 PST

 

- Stalo mi je do njih dvoje i podržavam svaku odluku koju donesu - izjavila je Vinfrijeva nakon što se njeno ime našlo na naslovnim stranicama mnogih tabloida koji su tvrdili da je ona odgovorna za njihovo odstupanje sa kraljevskih funkcija, piše Klix.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Oprah (@oprah) дана 7. Нов 2019. у 1:11 PST

 

Svetski mediji su prenosili i kako su uticaj na ovu odluku mladog para imali i porodice Obama i Kluni, sa kojima su Hari i Megan veoma bliski.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Snajper osuđen za otmicu: Viši sud u Novom Sadu izrekao kaznu od 4,5 godine zatvora
Hronika

Snajper osuđen za otmicu: Viši sud u Novom Sadu izrekao kaznu od 4,5 godine zatvora

Povodom ponovljenog krivičnog postupka koji se vodi pred Višim sudom u Novom Sadu, po podignutoj Optužnici Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu protiv optuženog Slobodana Milutinovića Snajpera iz Novog Sada, zbog krivičnog dela otmica, učenjenog na štetu oštećene U. J, Više javno tužilaštvo u Novom Sadu obaveštava javnost da su, na osnovu prikupljenih i izvedenih dokaza tužilaštva, na glavnom pretresu dokazni navodi podignute optužnice.

16.01.2026

08:34

Traži se veštak: Suđenje trostrukom ubici odloženo četvrti put zaredom
Hronika

Traži se veštak: Suđenje trostrukom ubici odloženo četvrti put zaredom

Suđenje Goranu Džoniću (60), pravosnažno osuđenom na doživotnu robiju, po tužbi Stojanke Đokić iz Moravca koja je pokrenula parnični postupak za naknadu štete zbog ubistva njenog sina Gorana (57), snaje Gordane (56) i unuke Lidije Đokić (26) iz Aleksinca, odloženo je danas u Višem sudu u Nišu četvrti put zaredom. I ovoga puta razlog odlaganja bio je - veštak.

16.01.2026

07:30

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set