HARIJU SE DESILO ISTO ŠTO I PRINCEZI DAJANI GODINU DANA PRE SMRTI! On je sada rešio da CELOM SVETU OTKRIJE ŠTA STOJI IZA DRAME NA DVORU
Podeli vest
Princ Hari i njegova supruga Megan napravili su skandal u svetu kada su odlučili da istupe iz kraljevske porodice. Sada je princ konačno odlučio da progovori o svemu.
Vojvoda od Saseksa je na privatnoj dobrotvornoj večeri rekao da "ne postoji druga opcija osim da odustane od kraljevskih dužnosti" i objasnio zašto su on i njegova supruga Megan Markl doneli takvu odluku.
Britanski princ Hari i njegova supruga Megan Markl objavili su na Instagramu da će da se povuku iz kraljevske porodice što je izazvalo lavinu komentara, i doslovno diglo svet na noge...
08.01.2020
20:28
- Kada smo se Megan i ja venčali, bili smo uzbuđeni i bili smo spremni da služimo. Iz tih razloga mi predstavlja ogromnu tugu što je došlo do ovoga. Odluka da odstupimo nije odluka koju smo doneli olako. Bilo je toliko meseci razgovora nakon toliko godina izazova i znam da nisam uvek ispravno postupao, ali zaista nije bilo druge mogućnosti - rekao je princ Hari.
Foto: Tanjug/AP
On je dodao da želi jasno da stavi do znanja da on i Megan "ne odlaze".
- Nadao sam se da ćemo nastaviti da služimo kraljici, ali bez javnih sredstava. Nažalost, to nije bilo moguće. Prihvatio sam ovo, znajući da to ne menja ni ko sam ni koliko sam posvećen. Nadam se da će vam ovo pomoći da shvatite do čega je moralo doći, da sam se povukao od svoje porodice kako bih napravio korak napred u ono za šta se nadam da može biti mirniji život - istakao je princ Hari.
Inače, Dejli mejl je naveo da će princ Hari izgubiti kraljevsku titulu, baš kao što se to desilo sa njegovom majkom, princezom Dajanom. On i njega žena imaće samo titule vojvode i vojvotkinje od Saseksa.
List podseća da je princeza Dajana, koja je prvo bila poznata pod imenom lejdi Dijana Spenser, a koju su mnogi od milošte zvali Lejdi Di, godinu dana pre smrti izgubila kraljevsku titulu i to nakon razvoda od princa Čarlsa.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
sb
pre 5 godina
Baš ga je objasnio. Sad nam je sve jasno.
"Nije bilo drugih mogućnosti".
Britanski princ Hari i njegova supruga Megan Markl objavili su na Instagramu da će da se povuku iz kraljevske porodice što je izazvalo lavinu komentara, i doslovno diglo svet na noge...
Predsednica Skupštine Ana Brnabić poručič je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić kriv jer je medijalna zarada sada duplo veća nego što je bila prosečna zarada pre 11 godina.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Blokader Dragan Radivojević zvani Kariman, poznat po tome što se pojavljivao na blokaderskim skupovima od Beograda, preko Šapca do Mionice, osuđen je na šest meseci zatvora uslovno nakon što je na stravičan način napao rođenu sestru i pretio da će ubiti i nju i njenog supruga i decu!?!
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće u subotu, 27. decembra polaganju kamena temeljca za izgradnju novog objekta Ministarstva odbrane i Generalštaba Vojske Srbije, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) i poslanik Nebojša Bakarec objavio je novu kolumnu s naslovom "Zlokobni antisemitizam blokaderskih plenuma, ZLF i SDA!" koju prenosimo u celosti.
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
Ministarstvo unutrašnjih poslova apelovalo je na građane da budu odgovorni i ne koriste petarde i drugu pirotehniku tokom praznika, kako zbog opasnih posledica, tako i zbog zakonskih kazni.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Goran L. (46) je, tri dana pre nego što je ubijen na brutalan i jeziv način u Savinom selu u Vrbasu, na svom Fejsbuk profilu objavio da ima "problem" sa nekim osobama, kao i da će to da reši.
Pripadnici policijske stanice Voždovac uhapsili su juče D.G. (42) zbog sumnje da je u javnom prevozu polno uznemiravao i fizički maltretirao dve devojke.
Kijev je praktično potvrdio dileme koje je ranije izneo ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov o načinu na koji bi eventualni izbori u Ukrajini bili organizovani i međunarodno podržani.
Grčka ne predstavlja pretnju nijednoj državi, ali će odlučno braniti svoja suverena prava, izjavio je grčki ministar odbrane Nikos Dendias povodom optužbi Ankare u vezi sa tenzijama u vazdušnom prostoru nad Egejskim morem i u regionu Istočnog Mediterana, prenose grčki mediji.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da bi „mnogo toga moglo biti odlučeno pre Nove godine“, dok se ubrzavaju diplomatski napori za okončanje rata u Ukrajini.
Majstori feng šuija ističu da postoje tri biljke koje bi svaka kuća trebalo da ima na početku nove godine, jer se veruje da donose sreću, harmoniju u ljubavi i finansijski napredak.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar