27.11.2018

20:46

(VIDEO) TADIĆ ODVEO AJAKS U NOKAUT FAZU LŠ! Srbin sa dva gola za četiri minuta presudio AEK!

Dušan Tadić sa dva gola doneo je Ajaksu pobedu protiv AEK-a u Atini 2:0 i overio plasman svog tima u nokaut fazu Lige šampiona prvi put od sezone 2005/2006. godine

Srbin je Grke načeo u 68. minutu sa bele tačke, nakon što je Livaja dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Samo četiri minuta kasnije opet je Srbin bio u centru pažnje. Tadić je nakon asistencije Huntelara overio pobedu svog tima - 2:0.

U meču Grupe C Plzen je nakon preokreta savladao CSKA u Moskvi 2:1. Poveli su Rusi pogotkom Vlašića posle deset minuta igre sa bele tačke.

Prožaska je u finišu prvog dela promašio penal, ali se iskupio u 56. minutu kada je Viktoriju vratio u meč. Devet minuta pre kraja utakmcie Hejda je preokrenuo rezultat na 2:1.

CSKA je nakon ovog poraza treći na tabeli sa četiri boda koliko imaju i Viktorija, po devet imaju Roma i Real Madrid.