24.02.2024

23:06

Četvorka Arsenala! Ma, kakav derbi, "tobžije" izrešetale Njukasl (VIDEO)

Tanjug AP

Arsenal je deklasirao Njukasl 4:0, a gosti su još jednom pokazali da su daleko od forme iz prošle sezone kada su izborili plasman u Ligu šampiona.

U 18. minutu autogol Botmana za 1:0 i to je dalo krila igračima Arsenala, a goste potpuno poremetilo.

Šest minuta kasnije, tačnije u 24. minutu Martineli asistira, a Haverc pogađa za 2:0 i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku još bolja igra domaćina, propustile su "tobdžije" nekoliko dobrih prilika na startu drugog poluvremena.

Sredinom drugog poluvremena za četiri minuta totalni nokaut gostiju sa severa.

U 65. minutu Saka pogađa za 3:0 na asistenciju Haverca, a u 69. minutu Rajs upisuje asistenciju, a Kivior pogodak za 4:0.

Do kraja utakmice gosti su uspeli samo da ublaže poraz, a za konačnih 4:1 pogodio je Wilok u 84. minutu, asistent je bio Bern.