A
(VIDEO) OPŠTA LUDNICA U TURSKOJ! Navijači prekinuli meč Bešiktaša i Galatasaraja!
Košarkaška utakmica između Bešiktaša i Galatasaraja prekinuta je zbog incidenta koji su izazvali navijači crno-belih
informer.rs 20. 03. 2017. 20:44
0
printscreen

Meč je prekinut na 15 minutam u samom finišu, minut i po pre kraja susreta, i to pri vođstvu Bešiktaša od 85:77. Navijači domaćih su prvo krenuli sa vređanjem sudija, a onda su na teren poleteli i sitni predmeti.

Arbitri su odlučili da prekinu utakmicu kako bi se cela situacija smirila i duel ipak priveo kraju na iole normalan način.

Trojkom Gulera odmah posle prekida Galatasaraj je prišao na minus pet (85:80), ali je na isti način uzvratio Majkl Tompson i praktično odbranio pobedu Bešiktaša.

Susret je završen rezultatom 90:84 u korist Bešiktaša, za koji je Vladimir Štimac postigao 12 poena, dok je u ekipi Galatasaraja Vladimir Micov bio najefikasniji sa 18 poena.