• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: T.J.

17.09.2025

20:30

Spektakularno slavlje koje će Srbija dugo da pamti: Pogledajte kako izgleda rođendan od skoro 150 zvanica (VIDEO)

T.J.

Srbija

Spektakularno slavlje koje će Srbija dugo da pamti: Pogledajte kako izgleda rođendan od skoro 150 zvanica (VIDEO)

Podeli vest

Dragić Stefanović iz Šurica proslavio je 60. rođendan u velikom stilu, okupivši 120 prijatelja i uživajući u bogatoj trpezi i živahnoj muzici do ranih jutarnjih časova.

Naime, u dvorištu kuće okupilo se čak 120 zvanica, a domaćin kroz šalu kaže da je to bio tek "prvi krug" prijatelja jer je mogao da pozove bar duplo više.

Pokloni su bili originalni i raznovrsni, od torte u obliku farme i vina sa posebnom etiketom na kojoj su Dragić i supruga, do portreta, karikatura i kutije sa brojem 60 punom slatkiša.

Trpeza je bila besprekorno organizovana, četiri konobara služila su goste, pojedeno je sedam prasića, deset kilograma kajmaka, pet kilograma sira i 40 litara čorbe, a otišla je i čuvena petolitarska flaša Jamesona.

Foto: T.J.

Atmosfera sa rođendana

Atmosferu su podigli muzičari Beka, Mijo, Tale, Diki i Aca saksofonista, Dragićevi dugogodišnji prijatelji i kolege, koji su pevali i svirali do zore. Sam slavljenik priznaje da mu je jedino žao što je sve prebrzo prošlo i da je proslava trebalo da traje duplo duže.

U videu ispod pogledajte delić atmosfere sa rođendana:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…

20.03.2026

10:30

JOŠ TV VESTI

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set