Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić osvrnuo se danas na izjavu Nikole Jovanovića da kanalizacija na levoj obali Dunava neće biti izgrađena zbog smanjena budžeta usled epidemije koronavirusa.
Vesić je sitakao da se od planova nije odustalo i naglasio da je ovo samo još jedna od neistina koje opozicija govori.
- Treba biti zaista glup pa svaki dan izgovarati gluposti koje priča Đilasov idiot Nikola Jovanović. Već se pokazalo u epidemiji koronavirusa Jovanović postaje sve gluplji. Problem je i tome što slabljenjem epidemije Jovanović ne pokazujem znake oporavka.
Najnovija glupost koju je ovaj klovn lupio je da zbog smanjenja budžeta neće biti izgrađena kanalizacija na levoj obali Dunava. Kakva je to glupost najbolje pokazuje činjenica da je Grad Beograd za izgradnju kanalizacije u prvoj fazi već uzeo kredit od Evropske investicione banke u iznosu od 35 miliona evra. Kredite je uzet i biće korišćen za izgradnju čim budu završeni idejni projekti koje sada radimo sa Evropskom bankom za obnovu i razvoj. Ove godine u septembru biće raspisan tender za nadzor, u oktobru će biti raspisan tender za izgradnju kanalizacione crpne stanice Krnjača 2, a u decembru tendera građevinske radove za izgradnju kanalizacione infrastrukture. Prema tome, na radost građana leve obale Dunava, a na žalost Đilasa kanalizacija će biti izgrađena.
Žalosno je što o kanalizaciji na levoj obali Dunava pričaju Đilas i njegovi službenici. Pa Đilas je bio na vlasti devet godina od čega pet godina kao gradonačelnik Beograda?! Ko mu je branio da gradi kanalizaciju na levoj obali Dunava? Ko mu je branio da gradi Dom zdravlja na levoj obali Dunava? Niko! Samo ga to nije interesovalo jer to mu nije bilo lepo i lukrativno kao preprodaja reklamnih sekundi. I sada onaj ko nije ništa radio napada one koji rade tako što laže i izmišlja. Bedno.
Šef odborničke grupe Srpske napredne stranke u Beogradu Aleksandar Mirković izjavio je danas, povodom kritika Saveza za Srbiju zbog podele srpskih zastava Beograđanima, da je već poznato da Dragan Ðilas "ne voli srpsku zastavu i da ne voli Srbiju".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Šef odborničke grupe Srpske napredne stranke u Beogradu Aleksandar Mirković izjavio je danas, povodom kritika Saveza za Srbiju zbog podele srpskih zastava Beograđanima, da je već poznato da Dragan Ðilas "ne voli srpsku zastavu i da ne voli Srbiju".
Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI) došla je do novog šok snimka sa blokaderskog plenuma u Nišu iz kog saznajemo kako funkcioniše blokaderska "demokratija" i kako su mažnjavane prljave zgubidanske pare.
U Frankfurtu je danas održan skup ProGlasa, tokom kojeg je došlo do incidenta u kojem je napadnut novinar Zoran Vicelarević. U publici je bila i Ana Drakulović, koja je nakon incidenta napustila skup.
Srbi širom Kosova i Metohije od ranih jutarnjih sati masovno su izlazili na izbore, a prizori iz srpskih sredina svedočili su o velikom odzivu građana koji žele da ostvare svoje biračko pravo i izaberu svoje istinske predstavnike u parlamentu u Prištini.
Profesor Filozofskog fakulteta Čedomir Antić bez dlake na jeziku komentarisao je predsednika Crne Gore Jakova Milatovića, iznoseći niz oštrih kritika na njegov račun i dovodeći u pitanje doslednost njegovih političkih stavova.
Blokaderski glumac Dragan Bjelogrlić, jedan od vođa antisrpskog Proglasa, zaputio se juče u Frankfurt. On je otišao u Nemačku gde je održana tribina Proglasa.
Organizator ProGlasovskih aktivnosti Dragan Vasiljević snimljen je pijan u Frankfurtu nakon što je u tom gradu na tribini ProGlasa napadnut novinar Zoran Vicelarević, kada je pokušao da postavi pitanje predstavnicima ProGlasa.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Više od tri godine nakon masakra u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", jedno pitanje i dalje ne prestaje da zanima javnost - šta će biti sa Kostom K. kada napuni 18 godina, i da li će jednog dana napustiti ustanovu u kojoj se nalazi?
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je večeras da je američka vojska u pripravnosti, nakon što je Iran lansirao rakete na Izrael i pozvao Iran da obustavi napade i da se vrati za pregovarački sto.
Operativni štab iranskih oružanih snaga Hatam al Anbija saopštio je danas, nakon lansiranja raketa na Izrael, da Izrael mora da zaustavi napade na Liban ili će se suočiti sa "daljim razornim udarcima".
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je da je potpuno vraćanje prava ruskog govornog područja u Ukrajini jedan od ključnih uslova za postizanje dugoročnog rešenja rata.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
U sred leta paradajz je u najintenzivnijoj fazi razvoja, pa zahteva posebnu pažnju. Zbog toga se mnogi baštovani okreću prirodnim đubrivima koja mogu da obezbede neophodne hranljive materije za zdrav rast paradajza.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar