• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: V.N.

25.12.2020

16:18

SIROMAŠNIM SUGRAĐANIMA DA SE NAĐE: Humanitarna akcija Kikindskog mlina obradovala socijalno ugrožene porodice/FOTO/

Srbija

SIROMAŠNIM SUGRAĐANIMA DA SE NAĐE: Humanitarna akcija Kikindskog mlina obradovala socijalno ugrožene porodice/FOTO/

Podeli vest

„Kikindski mlin“ u saradnji sa „Dijamantom“ iz Zenjanina uručiio je 40 paketa humanitarne pomoći socijalno ugroženim sugrađanima, u gradu i okolnim selima

Fabrika čuvenog kikindskog brašna, ove godine nije zaboravila naugroženije porodice u gradu i selima, pa je put njihovih adresa danas dopremila mali znak pažnje pre praznike.

Foto: V.N.

 

Cilj ovih humanitarnih paketa je da socijalno ugroženim porodicama ulepšaju božićne i novogodišnje praznike, a da ih u ovim teškim danima bar malo obradujemo, rekla je Milena Đukanović, izvršni direktora Sektora proizvodnje u „Kikindskom milinu“.

Foto: V.N.

 

- Porodice, njih 40, odabrali smo u dogovoru sa kikindskim Centrom za socijalni rad. U paketima je brašno, testenina, ulje, margarin i potrpštine za domaćinstvo koje su u svakodnevnoj upotrebi. Sadržaju paketa dodali smo i deterdžent za pranje veša-rekla je Đukanović.

Foto: V.N.

 

Prvi put organizovana humanitarna akcija podele paketa onima koji su slabijeg materijalnog stanja, ali ne i jedina, organizovana je zajednički sa „Dijamantom“ iz Zrenjanina, gde je pomoć dobilo 130
socijalno ugroženih porodica.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Lili

pre 4 godine

Svaka cas jos ima humanih i postenih ljudi u ovoj Srbiji. A ne kao SNS niste mogli da zivite od njih pre glasanja a od tad nigde nikog . Gde je sad ona briga o penzionerima i za nasu decu (unuka) paketici za novu godinu.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set