Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je tokom otvaranja obilaznice oko Beogada, od Ostružnice do Orlovače, razgovarao sa građaninom koji mu se požalio zbog problema sa uknjiženjem parcele na trasi obilaznice i obećao da će lično proveriti u čemu je problem
Vučiću se na otvaranju obilaznice obratio građanin tvrdeći da parcela na trasi obilaznice pripada njegovoj pokojnoj majci i da za nju nije mogao da dobije naknadu, pošto nije mogao, kako je rekao, da je uknjiži na svoje ime kao vlasnik zbog opstrukcije.
Predsednik ga je upitao u čemu je problem i obećao da će lično proveriti o čemu se radi.
"Ne mogu da dođem do posedovnog lista na svoje ime da bih mogao da pokrenem tužbu", rekao je taj građanin, a Vučić je upitao ko je nadležan i zadužio direktora Puteva Srbije Zorana Drobnjaka da to reši.
Foto: printscreen
Drobnjak je kazao da je verovatno problem u vezi sa izmenama katastra.
"Ne interesuje me gde je problem, nego da se reši. Drobnajk idi tamo i stvarno reši problem", kazao je Vučić direktoru Puteva Srbije.
Autoput na obilaznici oko Beograda od mosta na Savi kod Ostružnice do petlje Orlovača i Petlovo Brdo, u dužini od 7,7 kilometara, otvoren je danas za saobaćaj, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Autoput na obilaznici oko Beograda od mosta na Savi kod Ostružnice do petlje Orlovača i Petlovo Brdo, u dužini od 7,7 kilometara, otvoren je danas za saobaćaj, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandra Vučića
Užasno ubistvo G. R. (73), u kraju poznatijeg pod nadimkom Raša, čije je nago i vezano telo pronađeno u potkrovlju zgrade u Ulici Salvadora Aljendea na Karaburmi šokiralo je celo naselje.
Ugledna novinarka Ljiljana Smajlović, izjavila je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić, za razliku od političkih protivnika u regionu, razume istorijski momenat sa dolaskom predsednika SAD Donalda Trampa.
Propao još jedan pokušaj glumljenja "samoorganizovanog naroda". Tzv. "studenti u blokadi", koji su mesecima maltretirali građane, blokirali fakultete i onemogućavali poštenoj omladini da uči i polaže ispite, konačno su skinuli maske i otkrili svoje pravo lice.
Ne ubij, ne ukradi, glase neke od deset božijih zapovesti, ali kriminalci i mafijaši krše najvažnije verske zapovesti. Međutim, istovremeno redovno odlaze u crkvu, poste, mole se, slave slavu.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Ako su vam se iznenada najavili gosti ili želite da obradujete svoje ukućane ukusnim desertom, a da pritom ne provedete sate u kuhinji, šlag torta sa malinom je pravi izbor.
Muve lako mogu da pokvare i najlepši letnji dan, ali postoji jednostavno i prirodno rešenje. Isprobajte ovaj recept za prirodno sredstvo protiv muva i uverite se koliko može biti efikasan.
Iako se o seksu često govori, neke najvažnije stvari ostaju prećutane. Upravo ti detalji često prave razliku između običnog iskustva i onog koje se dugo pamti.
Bivši rijaliti učesnik Boža Džons izneo je tvrdnje da se Sofija Janićijević bavi najstarijim zanatom i spomenuo dokaze koje je video kod svojih prijatelja u telefonu.
Rijaliti Učesnik Uroš Stanić objavio je na svom Instagramu niz dokaza da je radio u zdravstvu, a podelio je i snimak na kome se vidi kako pacijentu stavlja braonilu u ruku.
Reperka Dia Kostić neretko šokira pratioce na društvenim mrežama, a ovoga puta je rešila da odvede medveda u kafanu na živu muziku - naravno, u pitanju je plišana igračka!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.