• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Novosti

09.10.2021

17:16

SAHRANJENA PORODILJA ANA (36) IZ VRNJAČKE BANJE!

printscreen Facebook

Srbija

SAHRANJENA PORODILJA ANA (36) IZ VRNJAČKE BANJE!

Podeli vest

Danas je u prisustvu porodice, rodbine, prijatelja i kolega u Vrnjačkoj Banji na večni počinak ispraćena preminula porodilja Ana P. (36) koja je u petak ujutro, tri dana nakon porođaja, preminula u Kliničko-bolničkom centru Kragujevac od posledica infekcije korona virusom

Podsetimo, ona se u osmom mesecu trudnoće, u ponedeljak javila lekarima OB "Studenica" u Kraljevu sa veoma niskom saturacijom odakle je transportovana u kragujevački KBC. Tamo je hitno urađen carski rez i muška beba je spasena.

Uprkos ogromnim naporima lekara, porodilja je, međutim, nakon tri dana preminula.

Njena beba je odmah prebačena na intenzivnu negu i priključena na respirator. Prema saznanjima Novosti, beba je malo bolje nego prethodnog dana i lekari konstantno prate njeno stanje.

Foto: printscreen Facebook

Ana P.

Anina sestra Marija juče je rekla za Kurir da još uvek nisu svesni šta ih je snašlo i da su Anu izgubili za samo 3 dana. 

- Još ne znamo šta nas je snašlo, ovo je nemoguće. Za tri dana smo je izgubili. U ponedeljak je otišla u bolnicu, tada nam se i javila iz Kragujevca. Uspela je da nam kaže da će da je porode i da zovemo njenog muža Dušana da odmah krene u Kragujevac. Tad sam je poslednji put čula. Potom je odmah porođena, u osmom mesecu, dobili smo Jovana, to ime je izabrala još ranije. Bar je beba sada bolje, zet neprestano zove u Kragujevac da se raspita. Samo da nam beba bude dobro. Kod kuće ga čeka brat od nepune dve godine - priča Marija.

- Samo pre mesec dana je od ginekologa dobila das pije "pentraksim", to je jedino što znamo. Majka je mnogo loše, upravo je dolazila Hitna pomoć zbog nje. Imam još jednu sestru, živi na Kosovu, čekamo da i ona dođe. Anu ćemo da sahranimo sutra u 12 sati na groblju u Vrnjačkoj Banji - jedva je rekla sestra.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Hronika

Planeta

Masovna pucnjava u hostelu, 11 mrtvih!
Planeta

Masovna pucnjava u hostelu, 11 mrtvih!

Najmanje deset osoba je ubijeno, a više od deset povređeno u masovnoj pucnjavi u hostelu u Ateridžvilu, u blizini Pretorije, saopštila je južnoafrička policija.

06.12.2025

11:00

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set