Protekla noć za ekipe Hitne pomoći u Beogradu bila je mirnija, bez težih saobraćajnih nezgoda i većih incidenata, a dežurale su 22 ekipe koje su obavile ukupno 100 intervencija
Na javnim mestima bilo je 14 intervencija, najviše zbog alkoholisanih osoba, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Foto: Tanjug
Kako se navodi, pomoć su tražili uglavnom hronični bolesnici, astmatičari, kardiovaskularni pacijenti i hipertenzičari kod kojih je došlo do pogoršanja stanja, kao i postkovid pacijenti.
Protekla noć za ekipe Hitne pomoći u Beogradu bila je mirnija, uz dve lakše saobraćajne nezgode, a dežurale su 22 ekipe koje su obavile ukupno 97 intervencija, od čega 13 na javnim mestima
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Protekla noć za ekipe Hitne pomoći u Beogradu bila je mirnija, uz dve lakše saobraćajne nezgode, a dežurale su 22 ekipe koje su obavile ukupno 97 intervencija, od čega 13 na javnim mestima
Dok nam mesecima prodaju priču o studentskoj listi, usred programa uživo na N1 isplivala je istina od koje čovek ne zna da li da se smeje ili da plače.
Biznismen Branko Babić gostovao je kod istoričara Čedomira Antića na televiziji K1 i odgovorio na pitanje o čuvenom gostovanju kod blokaderskog voditelja Aleksandra Dikića na KTV Zrenjanin.
Nekadašnji direktor Centra za istraživačko novinarstvo Srbije (CINS) Branko Čečen besramno je uvredio većinski srpski narod tvrdeći da građani Srbije prodaju glas predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću za par desetina hiljada dinara.
Lider Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević, koji se nalazi u radnoj poseti Vašingtonu, rekao je o današnjoj skupštinskoj raspravi o rekonstrukciji Vlade Crne Gore da je reč o još jednoj političkoj trgovini unutar parlamentarne većine.
Dok građanima svakodnevno govore o krizi, nemaštini i teškom životu u Srbiji, vodeći ljudi blokaderske scene leto provode na atraktivnim luks evropskim destinacijama.
Saobraćajna policija u Danilovgradu je uhapsila M.Š.(18) iz Podgorice, bliskog jednoj organizovanoj kriminalnoj grupi, zbog prekoračenja brzine, objavila je na mreži X Uprava policije.
Tri osobe su povređene u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se tokom večernjih sati dogodila na Ibarskoj magistrali u blizini Preljine kod Čačka. Oni su vozilom Hitne pomoći preveženi u Opštu bolnicu u Čačku.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Službe za suzbijanje kriminala, Odeljenja za suzbijanje privrednog kriminala u koordinaciji sa Policijskom upravom u Požarevcu, a po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, uhapsili su M.T. (20) iz Velike Plane, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo falsifikovanje i zloupotreba platnih kartica u saizvršilaštvu.
Ruski predsednik Vladimir Putin tri puta je povukao poteze koji su Kini pomogli da izbegne ozbiljne energetske, vojne i političke probleme, ocenjuje kineski portal Sohu, navodeći da je upravo zbog toga ruski lider stekao veliku popularnost među kineskim stanovništvom.
Rizik od izbijanja globalnog sukoba dostigao je najviši nivo još od sredine šezdesetih godina prošlog veka, pokazuje najnovija analiza vodeće svetske investicione banke "Goldman Saks".
Iran je značajno unapredio rakete kojima napada američke objekte na Bliskom istoku, prilagodivši njihovu brzinu, navođenje i način leta mogućnostima sistema „Patriot“ i THAAD. Novi projektili teže se prate, menjaju putanju u završnom delu leta i ostavljaju američkoj protivraketnoj odbrani mnogo manje vremena za reakciju.
Glumica Eva Ras ponovo je zatalasala javnost i pokrenula lavinu reakcija na Fejsbuku, u kom je oštro napisala šta misli o nekadašnjoj državi Jugoslaviji.
Novo istraživanje pokazalo je da svakodnevno konzumiranje jednog avokada može doprineti očuvanju zdravlja srca. Ova namirnica pomaže u snižavanju nivoa lošeg holesterola, čime se smanjuje rizik od razvoja srčanih oboljenja.
Zaboravite na kupovni čips i grickalice punih aditiva, ovi domaći, hrskavi štapići spajaju najbolji ukus krompira i nutritivnu moć ovsa u zalogaj kome je nemoguće odupreti se.
Starleta Slađa Lazić Poršelina gostovala je u novoj epizodi emisije "Demanti", gde je bez zadrške govorila o sukobu sa Majom Marinković, ali i odnosu sa njenim ocem Takijem.
Bivša rijaliti učesnica Teodora Radojičić, poznatija kao Teodora Balzak, privukla je pažnju objavom provokativnih fotografija u kupaćem kostimu na društvenim mrežama.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.