ŽUTA VODA NA ČUKARICI! Građani, bez panike, evo o čemu se radi!
Podeli vest
Društvenim mrežama kruži fotografija zamućene vode na opštini Čukarica, međutim građani nemaju razloga za brigu, jer je ova pojava nastala zbog ispiranja vodovode mreže
Građani opštine Čukarica dele društvenim mrežama slike zamućene vode iz česme, a razloga za brigu nema, upitanju je kratkotrajna pojava nastala zbog ispiranja vodovodne mreže.
Dok se vozimo gradskim autobusom svakodnevno smo u prilici da vidimo, pa i da prisustvujemo različitim situacijama. Verovatno je svako od nas mogao da primeti kako neki putnik viri u telefon drugog jer mu nešto neobično privuče pažnju
04.04.2022
09:34
Foto: printskrin/instagram/moj beograd rezerva
Beogradski vodovod i kanalizacija obavestili su građane putem svog sajta o planiranim radovima na ispiranju vodovodne mreže na opštini Čukarica.
Oni ističu da će njihove ekipe raditi na ispiranju vodovodne mreže na opštini Čukarica, od ponedeljka 04.04.2022. godine do subote 09.04.2022. godine.
- U toku radova može doći i do kratkotrajnog zamućenja vode. Molimo potrošače da prethodno pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe. Ekipe Beogradskog vodovoda će se truditi da radove obave u što kraćem roku - poručuju iz Beogradskog vodovoda.
Takođe, zbog radova povremene prekide u snabdevanju i umanjen pritisak vode u vremenu od 22.00 do 06.00 sati osetiće sledeći potrošači:
04.05.04.2022. godine – naselje Banovo brdo ispod Požeške ulice, sa naseljem Čukarička padina oivičeno ulicama Požeškom, Paštrovićevom, Radničkom i Lazarevačkim drumom,
05.06.04.2022. godine – naselje Banovo brdo iznad Požeške ulice oivičeno ulicama Kneza Višeslava, Blagoja Parovića, Žarkovačkom i Trebevićkom,
06.07.04.2022. godine – naselja Julino brdo, Repište i Žarkovo sa granicom do ulica Mije Oreškog, Šavničke i Dimitrija Avramovića,
07.08.04.2022. godine – naselje Cerak,
08.09.04.2022. godine – naselje Žarkovo i Bele vode
- Planirani radovi na ispiranju vodovodne mreže obezbediće da voda na česmama potrošača i dalje bude zadovoljavajućeg kvaliteta - navode iz Beogradskog vodovoda.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mane
pre 4 godine
Aaaaaa, to zbog ispiranja cevi? Onda je u redu, mož’ da se pije, jel’ da?
Dok se vozimo gradskim autobusom svakodnevno smo u prilici da vidimo, pa i da prisustvujemo različitim situacijama. Verovatno je svako od nas mogao da primeti kako neki putnik viri u telefon drugog jer mu nešto neobično privuče pažnju
Informer je došao do saznanja koja dovode u pitanje pojedine aspekte akademske i profesionalne karijere Sava Manojlovića, lidera opozicionog pokreta "Kreni-promeni".
Sistemska nestašica avionskog goriva mogla bi da pogodi evropske aerodrome ako se prolaz kroz Ormuski moreuz ne uspostavi u naredne tri nedelje, upozorila je evropska aerodromska industrija.
Novinarka tajkunske televizije N1 Žaklina Tatalović ubeđena je da su blokaderi za koje agituje i koje zdušno podržava pobedili na izborima u 15 lokalanih samouprava, iako je istina da je je Vučić deklasirao - 15:0.
Antisrpski mediji, na čelu sa "Novom S" pokazali su koliko daleko mogu da odu u svojoj mržnji, a posebno su doktorirali širenje laži na račun Srbije i našeg predsednika Aleksandra Vučića.
Profesor Filozofskog fakulteta u Beogradu Čedomir Antić izneo je oštre kritike povodom reakcija akademske zajednice nakon tragične smrti studentkinje Milice Živković, ocenjujući da su pojedini univerzitetski funkcioneri pokazali najgore osobine.
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) prof. dr Vojislav Šešelj izneo je svoje argumente u prilog pretpostavci da je studentkinja Milica Živković, koja je stradala 26. marta na Filozofskom fakultetu, u stvari ubijena.
Blokaderi su na jednom od svojih naloga na mreži Iks pozvali građane da preimenuju nazive svojih internet mreža, a tim povodom oglasila se predsednica Narodne skupštine - Ana Brnabić.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…
Predsednik Srpske radikalne stranke profesor doktor Vojislav Šešelj gostujući u Info jutru objasnio je novi ugao gledanja na smrt studentkinje na Filozofskom fakultetu.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Devojčica Dž.N. (15), koja je upravljala električnim trotinetom u trenutku teške saobraćajne nesreće kod Novog Pazara, zadobila je višestruke prelome ruke i trenutno se nalazi van životne opasnosti, potvrđeno je za Informer iz medicinskih izvora.
Društvene mreže preplavljene su oproštajnim porukama od devojčice M.R. (16), učenice prvog razreda srednje škole u Novom Pazaru, koja je danas poginula dok je sa drugaricom vozila trotinet.
Nakon više od četiri meseca od pogibije Ane Radović (20) i Aleksandra Masalušića (37) u Međuvršju kod Čačka, Osnovno javno tužilaštvo u ovom gradu je zatvorilo istragu u vezi sa ovom stravičnom tragedijom.
M.R. (16) nastradala je u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Novog Pazara kada je nju i drugaricu Dž.N. (15) sa kojom se vozila trotinetom, kolima udarila devojka S.M. (24). Ona je, prema nezvaničnim informacijama, preticala kolonu na punoj liniji i tom prilikom ''golfom'' pokosila devojčice.
Velika Britanija priprema novu verziju velikog plana za pripremu cele nacije od vojske i policije do bolnica i industrije za prelazak u rat, rekao je za Sky News šef oružanih snaga.
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu zatražio je odlaganje svedočenja u dugotrajnom procesu za korupciju koji se vodi protiv njega, a koji je trebalo da se nastavi u nedelju, navodeći kao razlog za nastavak bezbednosne situacije u regionu, rekao je Netanjahuov advokat u sudskom podnesku.
Bivša američka potpredsednica Kamala Haris, koja je bila kandidatkinja Demokratske stranke na predsedničkim izborima u Sjedinjenim Američkim Državama 2024. godine, izjavila je danas da razmatra da se ponovo kandiduje na narednim predsedničkim izborima 2028.
Velika Britanija će sledeće nedelje biti domaćin nove runde razgovora sa saveznicima, van Sjedinjenih Američkih Država, o tome kako da se deblokira Ormuski moreuz, izjavio je danas britanski zvaničnik koji je upoznat sa pripremama za razgovore.
Kako se Vaskrs bliži, farbamo jaja u raznim bojama, ali uz to dolazi problem da šerpe koje ostanu obojene jakim bojama i teško se čiste. Evo kako da rešite ovaj problem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar