• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Tanjug

14.02.2023

08:32

NAORUŽAJTE SE STRPLJENJEM! Očekuje se gužva na putevima zbog praznika, posebno na OVIM PRAVCIMA!

Tanjug/Vladimir Šporčić

Srbija

NAORUŽAJTE SE STRPLJENJEM! Očekuje se gužva na putevima zbog praznika, posebno na OVIM PRAVCIMA!

Podeli vest

Tokom dana se na putevima u Srbiji očekuju dobri uslovi za vožnju, ali i pojačan intezitet saobraćaja, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije.

Zbog praznika i početka kraćeg raspusta za osnovne i srednje škole, već sa prvim popodnevnim satima očekuje se pojačan intenzitet saobraćaja, najpre na izlaznim putevima iz većih gradova, a zatim i na svim ostalim putnim pracima, a posebno onim koji vode ka vikend naselјima ili omilјenim skijalištima.

Pojačan saobraćaj očekuje i na putevima ka Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini. Prema poslednjim informacijama, dobijenim od Javnog preduzeća "Putevi Srbije", nema zadržavanja na naplatnim stanicama na autoputevima.

Prema informacijama Uprave granične Policije, dobijenim u 5: 45, zadržavanja na putničkim terminalima naših graničnih prelaza nema zadržavanja vozila. Na teretnim terminalima, na prelazu Kelebija, čeka se dva sata, na Horgošu 90 minuta, a na Gradini, Batrovcima i Šidi jedan sat.

Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila.

Bonus video:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)
Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)

Antisrpski mediji jedva su dočekali novu akciju u režiji blokadera zgubidana i to tik pred kraj godine, kada se ljudi spremaju za praznike i porodične aktivnosti. Međutim, da je ludilo u njihovim redovima sve veće, govori i činjenica da planiraju skupljanje potpisa za raspisivanje izbora, koje je predsednik Aleksandar Vučić već najavio.

05.12.2025

12:31

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića
Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića

Pravni tim Saveta za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost, nakon analize javno dostupnih podataka, zaključuje da Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), pod rukovodstvom Mladena Nenadića i Zagorke Dolovac, nezakonito i politički proganja ministra Nikolu Selakovića i to na osnovu naloga Marinike Tepić, opozicione narodne poslanice.

05.12.2025

11:28

TV

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set