• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

10.12.2024

19:50

Za šta sve Srbi neće zvati popa! Smislili "caku" kako da lakše preguraju zimu (VIDEO)

Shutterstock

Srbija

Za šta sve Srbi neće zvati popa! Smislili "caku" kako da lakše preguraju zimu (VIDEO)

Podeli vest

Na društvenim mrežama pojavio se snimak, koji je preko noći postao viralan, zbog Srba koji su pozvali sveštenika kako bi im osveštao antifriz u automobilima, u nadi da će lakše "pregurati" predstojeću hladnu zimu.

Šabac, grad u Srbiji poznat po tome što se za Crni petak ne spušta cena, već kilometraža polovnjacima, našao se u žiži javnosti zbog nesvakidašnjeg poteza njegovih građana koji su se setili na koji način mogu da sačuvaju svog polovnjaka, te su u pomoć pozvali popa!

Ovaj nesvakidašnji događaj podigao je korisnike društvenih mreža na noge i izazvao lavu komentara. Među mnogobrojnim komentarima, jedan je posebno skrenuo pažnju, jer je u njemu korisnik otkrio da se u Šapcu, raju za uvozne polovnjake, uveliko prodaje i osveštani antifriz.

"Da li ste osveštali antifriz? Preporučujemo na 10.000 kilometara"

"Za šta sve Srbin neće zvati popa!"

"Moraću i ja da pozovem sveštenika. Ovo mi je jedina nada da mi auto pregura zimu" glasili su samo neki od komentara.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Zlotvor ostaje iza rešetaka: Odbijen zahtev vođe OVK
Politika

Zlotvor ostaje iza rešetaka: Odbijen zahtev vođe OVK

Vrhovni sud Specijalizovanih veća tzv. Kosova u Hagu odbacio je zahtev bivšeg vođe tzv. Oslobodilačke vojske Kosova (OVK) Kadrija Veseljija za privremeno puštanje na slobodu, objavljeno je danas na sajtu Specijalizovanih veća.

22.12.2025

23:32

Dodik: Isticanje ustaškog pozdrava pokazuje da Hrvatska gaji mržnju prema Srbima
Politika

Dodik: Isticanje ustaškog pozdrava pokazuje da Hrvatska gaji mržnju prema Srbima

Predsednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik izjavio je danas da isticanje transparenta s ustaškim pozdravom "Za dom spremni" na fudbalskoj utakmici, kao i izostanak osude tog čina, pokazuje da Hrvatska nije izašla iz vrtloga mržnje prema Srbima, dodajući da oni koji taj poklič propagiraju "ispisuju sebe iz civilizacije i upisuju u varvarstvo"

22.12.2025

23:58

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set